Seğmen Hotel

E-posta Gönder

  • Ayvacık, Çanakkale.

Kapasite Bilgileri

Seğmen Hotel
Açık Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 250
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 250

Seğmen Hotel Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 - 200 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
100 - 200 TL

Seğmen Hotel Özellikler

Mekan Özellikleri
Havuz başı
Manzara
Bahçe manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After party alanı var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Seğmen Hotel Sık Sorulan Sorular

Seğmen Hotel düğün fiyatları ne kadar?

Seğmen Hotel düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.Seğmen Hotel düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.


Seğmen Hotel kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Seğmen Hotel 100 kişiden 250 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 250 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Seğmen Hotel düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Seğmen Hotel düğününüz için yemek servisi, menüde değişiklik i̇mkanı ve fotoğrafçı getirme i̇mkanı sunmaktadır.


Seğmen Hotel düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Seğmen Hotel düğün dışında bayi toplantısı, nişan, sünnet düğünü, kına, baby shower, doğum günü, parti, mezuniyet törenleri, davet ve resepsiyon, açılışlar ve kurumsal etkinlikler hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Seğmen Hotel Hakkında

Ege Körfezi’nin berrak denizi ve temiz havası ile büyüleneceğiniz bir atmosferde Seğmen Hotel sizi bekliyor…

Hayallerinizin ötesinde bir gece için her türlü davetinize ev sahipliği yapıyoruz. Söz, nişan, kına gecesi, bekarlığa veda ve düğün organizasyonlarınız için havuz başında özel konseptler tasarlıyoruz. Ayrıca nikah sonrası yemek, aile ve iş toplantılarınızı da düzenlediğimiz davet alanımızda bu kez daha sade bir ortam tercih ediyoruz. Ekibimiz süsleme ve düzenlemeler için organizasyon sorumlumuzun yönetiminde planlamalar yapıyor. Planlamalar ise sizinle yaptığımız görüşmelerde alınan kararlar doğrultusunda oluyor!

Sokak lambalarını andıran özel aydınlatmalar ile romantik bir ortam yaratıyoruz. Süslemelere ise davetli sayınıza göre masa düzeni oluşturarak başlıyoruz. Dikdörtgen masalarımız 8 ila 10 kişiye kadar davetlini için düzenleniyor. Beyaz masa örtüleri kullanarak sade bir şıklık tercih ediyoruz. Renkli bir konsept ve zarif bir görüntü için renkli kurdeleler ile sandalye giydirmelerinizi renklendiriyoruz. Şamdanlar, masa çiçekleri ve servis takımları ile masalarınızda son dokunuşları yapıyoruz!

Arzu ederseniz ekstra süslemeler, fotoğraf çekim alanları, nikah masası dekorasyonu ve tamamen size özel bir konsept çalışması için organizasyon firmaları ile görüşmeler düzenleyebiliyoruz. Bu sayede de istediğiniz her detayı uzman bir ekip ile stilize etme şansımız oluyor.

Davet menülerinizi hazırlamak için düğün paketlerimizde yer alan davet menülerini seçebilirsiniz. Ayrıca mutfak ekibimizin de desteği ile yemekli, ikram ya da kokteyl menüleri kendi damak tadınıza uygun eklemeler ve değişiklikler ile belirleyebilirsiniz.

Bütün bunların yanında mutluluğunuza şahitlik etmek için şehir dışından gelen davetlilerinize Seğmen Otel Küçükkuyu’da konaklama imkânı da sağlıyoruz. Davetlileriniz kendilerine uygun olan odaları; dağ manzaralı, bahçe içi, deniz ve havuz manzaralı odalarımızdan seçebilirler. Denize sıfır otelimizde aynı anda 250 kişiye kadar misafirinizi ağırlayabiliriz!

Siz de özel davetlerinizi Seğmen Otel Çanakkale Küçükkuyu’da düzenlemek isterseniz iletişime geçmeniz yeterli olacaktır! Üstelik yapmanız gereken sayfanın üst kısmında yer alan bilgileri kullanarak formu eksiksiz bir şekilde doldurmak ve “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayarak fiyat teklifleri almak.

Ekiple Tanışın

  • Satış Müdürü

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres:

    Devlet Karayolu Üzeri No: 58 Küçükkuyu- Ayvacık/ Çanakkale

  • E-posta

    E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.