Manici Kasrı

E-posta Gönder

  • Ayvacık, Çanakkale.

Kapasite Bilgileri

Manici Kasrı
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 50 - Maks. 150
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 150

Manici Kasrı Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
350 - 500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
350 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
200 - 350 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
200 - 350 TL

Manici Kasrı Özellikler

Mekan Özellikleri
Deniz kenarında Orman içinde Şehir dışında
Manzara
Deniz manzaralı Orman manzaralı Doğa manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli girişi var mı?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After Party Alanı
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Manici Kasrı Sık Sorulan Sorular

Manici Kasrı düğün fiyatları ne kadar?

Manici Kasrı düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 350 - 500 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 200 - 350 TL aralığından başlamaktadır.Manici Kasrı düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 350 - 500 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 200 - 350 TL aralığından başlamaktadır.


Manici Kasrı kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Manici Kasrı 50 kişiden 150 kişiye kadar yemekli hizmet, 50 kişiden 150 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Manici Kasrı düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Manici Kasrı düğününüz için fotoğrafçı getirme i̇mkanı, menüde değişiklik i̇mkanı ve yemek servisi sunmaktadır.


Manici Kasrı düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Manici Kasrı düğün dışında doğum günü, davet ve resepsiyon, nişan, kına, mezuniyet törenleri, açılışlar, bayi toplantısı ve kurumsal etkinlikler hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Manici Kasrı Hakkında

90’lı yılların sonunda Yeşilyurt köyünün sırtı ormana dönük köşesinde inşa edilen Manici Kasrı; muhteşem doğasıyla görenleri büyülüyor. Yerel taşlar ve ahşap ile inşa edilen Manici, mimarisi ve tarzıyla dikkat çekiyor… Yüksek tempolu şehir hayatından uzaklaşmak isteyenlerin tercihi olan otelimiz, eşsiz manzarasıyla unutulmaz düğünlere de ev sahipliği yapıyor. Hayallerinizin gerçek olduğu kusursuz bir gece için profesyonel ekibimiz ve yüksek kalitede hizmet anlayışımız da devreye giriyor. Bu sayede tatillerinizde olduğu gibi lüksü ve konforu bir arada sunduğumuz benzeri olmayacak düğünler tasarlıyoruz. Konseptinizi belirlediniz mi?

Acele etmeyin! Gelip otelimizi gördüğünüzde, manzaranın güzelliği size ilham verecek! Bahar, doğa, kır düğünü veya plaj düğünü konseptleri nasıl? Dilediğiniz her konsept ve tarz için uygun olan Manici Kasrı Çanakkale’de sizi bekliyoruz. 100 kişilik davet alanımız otelde yer alıyor. Plaj düğünleriniz için ise 200 kişilik davet alanımız Assos sahilinde. Burada lavanta bahçeleriyle çevrili yemyeşil bir alanda, Kuzey Ege denizinin mavi suları sizi karşılıyor. Zeytin ağaçlarıyla oksijen ambarı dağların arasında büyüleyici bir şıklıkla rüya gibi bir düğün töreni tasarlıyoruz. Konuklarınız için masaları, tören için nikâh alanını ve gelin yolunu özel olarak dekore ediyor, sahne ve dans pisti platformunu kurmayı da unutmuyoruz.

Alakart hizmet veren mutfağımızda, yöremizde yetişen taze malzemeler maharetli ellerde enfes tatlara dönüşüyor. Tüm konuklarınız tarafından beğenilecek lezzetleri, menü tadımlarında sizin tarafınızdan seçilen yemekli veya kokteyl menüleri usta şeflerimiz özel tarifler kullanarak hazırlıyor. Şık sunumlar ve müzik eşliğinde geceniz adeta bir ziyafet oluyor. Kesintisiz eğlence ve kokteyl sunumlarıyla taçlandırdığımız düğün töreni bir parti edasında tamamlanıyor.

Dilerseniz, düğün sonrasında otelimizdeki; odalar, süitler ve villalar konuklarınız için rezerve ediliyor. Doğanın içerisinde benzersiz bir balayı tatilini de düşünmenizi tavsiye ederiz.

Manici Kasrı Kaz Dağları’nın eteklerinde huzurlu ânlarınıza ev sahipliği yapıyoruz. Heyecanla sizi bekliyor ve iletişim formuna bu sayfa üzerinde yer veriyoruz!

Ekiple Tanışın

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.