Değirmen Restaurant

E-posta Gönder

Değirmen Restaurant Özellikler

Manzara
Deniz manzaralı Göl manzaralı Kır manzaralı Bahçe manzaralı

Değirmen Restaurant Hakkında

Kuşadası’nda düğün, söz, nişan, doğum günü partisi ve mezuniyet törenleri gibi pek çok organizasyon düzenlediğimiz mekânımızda keyifli bir davet sizi ve misafirlerinizi bekliyor!

Eko-turizm-tarım örneğinin ülkemizdeki ilk ve ender temsilcilerinden biri olan Değirmen Restaurant ve Çiflik İşletmesi 1995 yılında kurulmuştur. Aynı sene içerisinde çiftlik arazisine günübirlik eğlence mekânı olarak Değirmen Restoran işletmesi eklenmiştir. Aradan geçen yıllarda kendimizi hep geliştirdik ve tesisimizi sürekli yenileyerek ve ilaveler yaparak bir doğal park haline çevirdik. Güler yüzlü ve sevecen çalışanlarımız ile her türlü organizasyonunuza ev sahipliği yapmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Mutlu çiftlerin heyecanlarına ortak olmak bizi yeni organizasyonlar için de daha çok motive ediyor.

Peki Değirmen Restaurant Kuşadası’nda sizi nasıl bir ortam bekliyor?

Davetinizi doğayla iç içe bir atmosferde gerçekleştirmek istiyorsanız mekânımız tam size göre. Geniş bir arazide yeşilin her tonunu bulabileceğiniz tesisimizde bir de göl bulunuyor. Göl başında bulunan restoranımız ise muhteşem manzarası ile misafirlerimizin en beğendiği yerlerden biri. Mekânımızda 200 ila 300 davetliyi ağırlama kapasitesine sahibiz. Bu kapasite dahilinde davetinize katılan konuklarınıza özel oturma düzenleri ayarlıyoruz. Ailesi ile gelen misafirleriniz için özel aile masaları daha kalabalık grupların bir arada oturmalarına imkân sağlayan masa düzenleri de sizi bekliyor. Davetinizi yemekli olarak düzenlemek isterseniz organizasyon öncesinde mekânımıza gelerek menü tadımlarına katılabilirsiniz. Yemek listesi tadımlarında Ege mutfağının en lezzetli yemekleri arasından damak zevkinize en uygun olanları tercih edebilirsiniz.

Yıllar boyunca unutulmayacak bir organizasyon için Değirmen Restaurant’ı tercih ediyorsanız bize ulaşmak oldukça kolay. Sayfanın üst kısmında bulunan Değirmen Restaurant iletişim formunu eksiksiz olarak doldurarak ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonu aracılığıyla bizimle irtibata geçebilirsiniz. Keyifli bir gecede mutluluğunuzu paylaşmak için sabırsızlanıyoruz!

Ekiple Tanışın


  • Firma Yetkilisi

İletişim

  • Adres:

    Atatürk Cad. No:128 Davutlar Yolu 4.km Kuşadası

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Değirmen Restaurant Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.