Kır Düğünü Sakarya

Kurtköy Park

  • Kapasite
    200 - 1500 Kişi

  • Kişi Başı
    250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Kurtköy Park Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Kurtköy Park Kapasite

Yemekli
Min. 200 - Maks. 1500
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 1500

Kurtköy Park Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme
Fiziksel Özellikler
Çim alan Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı Doğa manzaralı

Kurtköy Park Sıkça Sorulan Sorular

Kurtköy Park düğün fiyatları ne kadar?

Kurtköy Park düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 TL'den az, hafta içi kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Kurtköy Park düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 TL'den az, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Kurtköy Park kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Kurtköy Park 200 kişiden 1500 kişiye kadar yemekli hizmet, 200 kişiden 1500 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Kurtköy Park düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Kurtköy Park düğününüz için fotoğrafçı getirme i̇mkanı, yemek servisi ve menüde değişiklik i̇mkanı sunmaktadır.

Kurtköy Park düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Kurtköy Park düğün dışında nişan, bayi toplantısı, kurumsal etkinlikler, açılışlar, baby shower, parti, doğum günü, sünnet düğünü, kına, davet ve resepsiyon ve mezuniyet törenleri hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

100-150

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Hayır

Vale hizmeti var mı?

Hayır

Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Mekanın kısıtlamaları neler?

Havai fişek ve benzeri kullanılamaz

Kurtköy Park Hakkında

Yemyeşil bir alanda, masmavi bir manzara karşısında bir kır düğününe imza atmak mı? Herhalde birçok çiftimizin hayalidir. İşte Kurtköy Park Sapanca’da bu hayali gerçeğe dönüştüren bir işletme olarak faaliyet gösteriyor. Çiftlerin hayatlarını değiştiriyor, konuklarına da eşsiz bir düğüne tanık olma olanağı sunuyor.

Faaliyet göstermeye başladığımız ilk günden beri, çiftlerimizin memnuniyetlerini sağlamak için kendimizi sürekli geliştirdik, yenilikçi bir anlayış ile hizmet verdik. Işık, ses ve sahne sistemleri için kullandığımız ekipmanlarda hep en iyilerini tercih ettik, süsleme için tercih ettiğimiz aksesuarları yeniledik. Doğa ile iç içe, geniş açık alanımız ile Sakaryalıların aklına ilk gelen işletmeler arasında yer alıyoruz. Amacımız; Sapanca kır düğün mekânları arasında da ilk sıraya yerleşerek her çiftimizin huzur dolu düğünlere imza atmasını sağlamak.

Yeşilin ve mavinin her tonunu bulabileceğiniz işletmemizde oldukça büyük bir açık alan kapasitesiyle karşılaşıyorsunuz. Çim zeminimize yerleştirdiğimiz masaların hepsi, panoramik Sapanca Gölü manzarasına sahip. Oturma düzenini çiftlerimiz kendileri belirleyebiliyor, açık alanımızı diledikleri gibi kullanabiliyorlar.

Masa ve sandalye giydirmelerini, süslemelerimizi ve masa üstündeki aksesuarları kır düğünü konseptine göre süslüyoruz. İstediğiniz bir konsept olursa bunu karşılıklı olarak konuşuyor ve yardımcı oluyoruz. Bugün sizin gününüz, siz ne istiyorsanız o olacak!

Gelin ve damadın oturacağı nikâh masasını, bahçemize giriş yaparken üzerinde yürüyeceği halıyı, çevresindeki aksesuarları ve bunun gibi detayların tümünü tüller ve çiçeklerle süslüyoruz. Talebiniz durumunda yer volkanları ve konfetiler ile de göz kamaştıran bir yürüyüşe imza atmanızı sağlıyoruz. Mutluluğa yürüyeceksiniz, biz de bu ânlarda yanınızda olacağız!

Bu eşsiz mekânda, sizi özel kılacak imkânlarımız ile hayal ettiğiniz gibi bir düğün gerçekleştirmek isterseniz sayfanın yanında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres:

    Yavuz Sultan Selim Mahallesi Göl Kenarı 54600 Sapanca, Sakarya, Turkey

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.