Kır Düğünü Sakarya

Bizim Bahçe

Firma kapanmıştır
Bizim Bahçe

Bizim Bahçe Hakkında

Biz de en az sizin kadar heyecanlıyız, hayallerinizi gerçekleştirirken onların bir parçası olmak ve sizinle birlikte eğlenmek için sabırsızlanıyoruz. Bizim Bahçe ailesi olarak 2020 yılında faaliyet göstermeye başladığımızı ve yaptığımız tüm ön hazırlıklarla düğün ve davet sektörüne hızlı bir giriş yaptığımızı bilmenizi isteriz. Eksiksiz bir kır düğünü konseptiyle ve işinde profesyonel harika bir ekiple sizi Sapanca’daki yeni evimize davet ediyoruz.

Davet Alanları

Bizim Bahçe Kır Düğünü asırlık ağaçlarla çevrili bir ormanın içerisinde, tam 26 bin metrekarelik bir alanda gerçekleşiyor. Düğün ve nişan merasimleri gibi özel günler başta olmak üzere çok sayıda kutlama ve davete ev sahipliği yaptığımız mekanımız tüm detaylarıyla planlanarak inşa edildi. İçerisinde bulunduğumuz doğal ortama zarar vermeden, kuşbakışı görünümünde bir üçgen şeklini andıracak şekilde oturumu düzenledik.

Bahçemiz o kadar büyük ki 3.000 kişilik devasa davetleri bile rahatlıkla düzenleyebiliyoruz. Ancak elbette ki daha butik düğünlere de açığız. Davet alanında 3 adet uzun yürüyüş yolu ve geniş bir pist dışında her yer doğal çim. Nikah töreni için arka fon taklı alanımız, gelin damat masamız, sahnemiz ve konukların giriş yapacağı alanımız özel olarak belirlendi ve gerekli düzenlemeler de yapıldı.

Dekorasyon

Bu denli yeşil, temiz havalı, şehirden uzak ve de doğa ile iç içe bir atmosfere sahip olunca dekorasyonumuzu da bu doğrultuda belirledik. 10’ar kişilik yuvarlak masalar, beyaz katlanır sandalyeler, bohem bir hava katan masa üstü süslemeleri ve aksesuarları, çiçekler, mumlar ve daha nicesi. Elimizdeki seçeneklerle organizasyon firmasına ihtiyaç bırakmıyor, çiftimizin zevkine göre alanı törene hazırlıyoruz.

Hizmetler

Gelin ve damatlarımızın bütçe planlamalarını yapabilmeleri için düğün paket fiyatlarımızı en baştan anlatıyoruz. Yemek ve ikram servislerini, harika ışıklandırmalarımızı, dekorasyonu, canlı müzik için orkestrayı, organizasyon planlamasını, nikah törenini, eğer isterlerse after partiyi, video ve fotoğraf çekimlerini biz ayarlıyoruz. Mekanımızdaki otopark, gelin damat odası ve diğer tüm alanları misafirlerimizin kullanımına sunuyoruz.

Yiyecek / İçecek

Düğünlerini yemekli olarak gerçekleştirmek isteyen çiftlerimizi menü tadımına davet ediyor, özenle hazırladığımız hazır menülerdeki lezzetleri beğenilerine sunuyoruz. Hazır menülerde değişiklikler yapabiliyor, çifte özel menü de hazırlayabiliyoruz. Tüm bunları bütçelerine ve damak zevklerine göre birlikte kararlaştırıyoruz. Ana yemekten ara sıcağa, tatlıdan salatalara kadar tüm yiyeceklerimizi kaliteli ürünlerle hazırlıyor ve servis ediyoruz.

Sapanca Kurtköy mevkiindeki orman içerisinde bulunan kır bahçemizde masal gibi düğünleri ve özel gün davetlerini düzenlemeye devam ediyoruz. Eğer siz de bu yolculuğun bir parçası olmak ve yıllarca hatırlayacağınız harika anılar yaratmak isterseniz doğru yerdesiniz. Bizim Bahçe Sakarya Düğün Salonu olarak bize ulaşmak ve fiyat teklifi almak için telefon numaramızı veya yandaki formu kullanabilirsiniz.

Bizim Bahçe Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Hazırlık odası
Fiziksel Özellikler
Bahçe Çim alan Orman içinde Şehir merkezinde After Party alanı Olumsuz hava koşullarına karşı önlem
Manzara
Orman manzaralı Doğa manzaralı

Bizim Bahçe Sıkça Sorulan Sorular

Bizim Bahçe düğün fiyatları ne kadar?

Bizim Bahçe düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 TL'den az, hafta içi kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Bizim Bahçe düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 - 500 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Bizim Bahçe kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Bizim Bahçe 100 kişiden 4500 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 4500 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Bizim Bahçe düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Bizim Bahçe düğününüz için menüde değişiklik i̇mkanı, vale hizmeti, fotoğrafçı getirme i̇mkanı ve yemek servisi sunmaktadır.

Bizim Bahçe düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Bizim Bahçe düğün dışında sünnet düğünü, davet ve resepsiyon, piknik, açılışlar, nişan, kurumsal etkinlikler, bayi toplantısı, parti, mezuniyet törenleri ve kına hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

150-250

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Evet

Servis saat kaçta sona eriyor?

22:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

23:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Çocuklara özel

Mekanın kısıtlamaları neler?

Alkol servisi yok

Firma hakkında düşüncelerin neler?

Seda & Burak

Düğün Tarihi: 03.07.2021

Düğün.com üzerinden anlaştı

Kalite 5,0 Personel 5,0 İletişim 5,0

Başta Ceren hanım olmak üzere ekipteki tüm diğer arkadaşlara kocaman teşekkürler. Gelinliğimin kolu söküldüğünde silikon tabancasıyla koşup yapıştıran onlardı, asla unutamam 💘 Ayrıca düğün günü sel olmasına rağmen bahçeyi yine muhteşem bir şekilde hazır eden onlardı 💘 Siz sadece gelinliğinizi giyip... devam 

Bizim Bahçe

Ne kadar güzel sözler. Güne böyle bir yorumla başlamak şahane ? Biz de iyi ki sizi tanıdık, güleryüzünüz ve pozitifliğiniz için biz teşekkür ederiz?

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.