Adana’da Doğayla İç İçe Bir Mekan: Eflin Kır Düğünleri

Ebru Doğan tarafından yazılmıştır.

5:09 dakika

29.06.2020

Adana’da kolaylıkla ulaşabileceğiniz bir kır düğünü mekanıyla tanışmaya ne dersiniz? Kır konseptine uygun süslemeleri, uygun fiyatları ve enerjik ekibiyle Eflin Kır Düğünleri yeni evlenecek çiftleri bekliyor! Mekan hakkındaki tüm detaylar yazıda.

Eflin Kır Düğünleri

Hayatınızın en güzel gününde, yeşil alanların keyfini çıkarmak ve doyasıya eğlenmek istemez misiniz? Sadece siz değil, davetlileriniz de unutamayacakları bir akşam yaşayabilirler. Eflin Kır Düğünleri’nin süslemelerini, menüsünü ve eğlence anlayışını sizin de seveceğinizi düşünüyoruz!

Eflin Kır Düğünleri; Adana’nın Çukurova ilçesinde yer alıyor. Hem şehir merkezine yakın olması hem de şehrin gürültüsünden uzak olmasıyla müthiş bir lokasyona sahip. Şehrin her yerinden buraya toplu taşıma araçlarıyla ulaşabilirsiniz.

Mekana özel aracıyla gelecek olan davetliler için de 200 kapasiteli ücretsiz otoparkları bulunuyor. Ayrıca vale hizmeti de mevcut.

Eflin Kır Düğünleri

Mekanın Kapalı Alanında Bile Kır Atmosferi Var

Eflin Kır Düğünleri’nin açık ve kapalı olmak üzere 2 adet alanı bulunuyor. Yaz ve bahar döneminde çoğunlukla açık alan tercih ediliyor. Ancak kışın kapalı alanda yapılan düğünlerde de kır atmosferini hissedebiliyorsunuz.

Mekanın kapalı alanının zemini gerçek çimle kaplı. Aynı zamanda tavanı da şeffaf olduğu için gökyüzünü ve ağaçları net bir şekilde görebiliyorsunuz. Böylece yağmurda, karda bile doğayla iç içe bir düğün sizi bekliyor! Ayrıca bu kapalı alanda after parti de yapabiliyorsunuz.

Alanların özellikleri ise şöyle:

Alan Genişlik (m²) Kişi Kapasitesi
Açık 1.500 800
Kapalı 300 300

Eflin Kır Düğünleri’nin dans pisti de 100 m². Yani davetlilerin rahatça hareket edebileceği genişlikte.

Eflin Kır Düğünleri

Aynı Gün İçerisinde Tek Düğün

Eflin Kır Düğünleri’nde iki adet alan bulunmasına rağmen aynı gün içerisinde sadece bir organizasyona yer veriliyor. Bu da çift açısından büyük bir avantaj!

Mekan yetkilileri bütün gün sizinle ilgileniyor. Alanların giriş çıkışları sadece sizin davetlilerinize ait oluyor.

Yaz ve bahar dönemlerinde genelde açık havada düğün yapılıyor. Yağmur gibi herhangi bir olumsuz hava koşuluna karşı, kapalı alan hazırlanmış şekilde yedekte tutuluyor. Havaların kötüleşmesi durumunda organizasyon kısa süre içerisinde kapalı alana taşınabiliyor. Böylece eğlencenize de ara vermemiş oluyorsunuz!

Eflin Kır Düğünleri

Hayallerinize Uygun Düğün Paketleri

Eflin Kır Düğünleri’nde standart bir düğün paketi yok. Çiftlerin taleplerini dinleyip, ona göre bir paket oluşturuyorlar. Ortalama fiyatta bir paket oluşturmak isterseniz, size sundukları hizmetler genelde şu listeyi kapsıyor:

  • Yuvarlak ve geniş masa düzeni,

  • Kişiye özel mekan süslemesi,

  • 4 adet bistro masa,

  • Havai fişek gösterisi,

  • Volkan gösterisi,

  • Palyaço,

  • Sinevizyon,

  • DJ,

  • Gelin başı.

Mekanın 5 adet menü seçeneği bulunuyor. Bunların içerisinde kokteyl, açık büfe, tavuk ve kırmızı et menü gibi seçenekler var.

Menülerde dilediğiniz gibi değişiklik yapabiliyorsunuz. Hatta dilerseniz kendi yörenizin yemeklerini bile menülere ekletebilme imkanınız bulunuyor.

Eflin Kır Düğünleri

Davetlilerinize sunacağınız yemekleri önceden tatmak isterseniz, Eflin Kır Düğünleri böyle bir hizmet de sunuyor. İstediğiniz bir vakitte mekana gidiyor ve menü tadımı yapabiliyorsunuz.

Eflin’in menü fiyatları ise kişi başı 35 TL’den başlıyor 100 TL’ye kadar yükselebiliyor. Hafta içi yapılan organizasyonlar hafta sonuna göre %20 daha uygun fiyatlı oluyor.

Alkollü Menü Seçeneği: Alkol kullanmayan davetliler için çifte ekstra ücret ödetmemek adına, alkollü menülerde kişi başı ücret yerine alkol başına ücret alıyorlar. Yani çift, istediği miktarda alkolün ücretini ödüyor ve sadece talepte bulunan davetlilere alkol servisi yapılıyor.

Eflin Kır Düğünleri

Eflin’in Fotoğraf Köşelerine Hayran Kalacaksınız

Bir kır düğünü mekanının olmazsa olmazı süslemeleridir! Eflin Kır Düğünleri’nin yetkilileri de bu konuya büyük özen gösteriyor. Standart süslemelerin yanı sıra özel fotoğraf ve anı köşeleri de oluşturuyorlar.

Saman balyaları, ahşap aksesuarlar, retro ürünler ve jüt kumaşlarla süslenen bu köşelerin önünde düğün fotoğraflarınızı çektirebiliyorsunuz. Hatta sadece siz değil, davetlileriniz de Instagram profillerini süsleyecek birçok kare çektiriyor bu köşelerde!

İlla mekanın sunduğu konseptleri tercih etmeniz de gerekmiyor. Kafanızda planladığınız, size özel bir konsepti de uygulayabiliyorlar.

Eflin Kır Düğünleri

“Her Düğünü Kendi Düğünümüz Gibi Görüyoruz”

Eflin’in yetkilileri, düğünlerini kendi düğünleriymiş gibi özenli bir şekilde organize ediyorlar.

2000 yılından itibaren restoran olarak hizmet veren mekan, son 5 senedir düğün organizasyonlarına kapılarını açmış durumda. Düzenledikleri bütün organizasyonlara da büyük özen gösteriyorlar.

Mekan çalışanları, çiftlerin telaşını anladığı için her konuya kısa sürede çözüm bulabiliyorlar.

Samimi ve enerjik bir ekipleri var. Hatta çiftler düğünden sonra bile yetkililerin kahvesini içmek için mekanı ziyaret ediyor.

Eflin Kır Düğünleri

Düğün Sürecinde Çiftlere Tam Destek

Mekanla görüşmeye gittiğiniz ve sözleşme imzaladığınız andan itibaren sizinle ilgilenen bir ekip oluyor. Düğün gününüzün bitişine kadar aynı ekiple devamlı olarak irtibatta kalıyorsunuz. Aklınıza takılan herhangi bir soru olduğunda kendilerine ulaşıp, çözüm üretmelerini sağlayabiliyorsunuz.

Şu da güzel bir detay: Eflin Kır Düğünleri, müzik ve organizasyon süreçlerini kendi bünyesinde hallediyor. Ancak dilerseniz başka bir firmayla da çalışabiliyorsunuz. İçinize sinen bir organizasyon olması için her şeye açıklar!

Düğün günü kullanmanız için size bir hazırlık odası da tahsis ediliyor. Hostesler davetlilerinizi karşılarken, siz burada organizasyon saatine kadar dinlenebiliyorsunuz. Dilerseniz kuaför ve makyözünüzü getirip hazırlıklarınızı da burada yapabiliyorsunuz.

Eflin Kır Düğünleri

Çiftler Eflin Kır Düğünleri Hakkında Ne Diyor?

Eflin Kır Düğünleri’nde düğün yapan çiftler, mekanın sayfasında tecrübelerini paylaşmışlar. Bu yorumlardan birkaç tanesini fikir vermesi açısından sizinle paylaşmak istiyoruz:

Hazal & Yusuf: "Tartışmasız Adana'nın en samimi en ferah mekanıdır. Müzik akışı, düğün senaryosu, misafir ağırlama ve sürprizler baştan sona Eflin ailesi tarafından planlanmış. Bize sadece anı yaşayıp eğlenmek kaldı. Kendi düğünüm diye söylemiyorum ben hayatımda bu kadar eğlenmedim. Çevremdeki insanlar hala düğünü konuşup hiç bu kadar oynamadıklarını söylüyorlar. Eflin ailesine çok teşekkür ederim."

Elif & Alper: "Ankara’da olduğumuz ve kısa sürede düğün yapmamız gerektiği için mekanı sadece bu siteden görebildik. Her şeyi telefonla hallettik ve hayal ettiğimizden fazlası oldu. Düğüne katılan herkes hayatlarında bu kadar eğlenmediklerini, bu kadar güzel düğün görmediklerini söylediler. Düğün videosunu almayı dört gözle bekliyoruz. Bu kadar mükemmel bir düğünümüz olmasında yardımcı olan herkese teşekkürler. Harika bir düğününüz olsun istiyorsanız kesinlikle tavsiye ediyoruz!"

Eflin Kır Düğünleri

Eflin Kır Düğünleri’nin Ödeme Seçenekleri Nasıl?

Mekan yetkilileriyle görüştünüz ve anlaşmaya karar verdiniz diyelim. Kişi sayınıza, seçtiğiniz menüye ve talep ettiğiniz hizmetlere göre size toplam bir rakam çıkarılıyor. Sözleşme esnasında bu rakamın sadece %30’unu ödemeniz yeterli oluyor.

Bakiyenin geri kalanını ise o anki durumunuza göre taksitlendiriyorlar. Yani ödemede her türlü kolaylık sağlanıyor!

Erteleme ve iptal konusunda da çifti mağdur edecek kuralları yok. Çiftler, herhangi bir aksilik yaşarsa düğünlerini erteleyebiliyorlar. İptal durumunda ise eğer o tarihi başka bir çifte verebilirlerse, verdiğiniz tüm ücreti iade ediyorlar. Günün boş kalması durumunda da sadece kaparoyu talep ediyorlar.

Bu arada düğün günü, belirttiğiniz davetli sayısından %30 daha fazla yemek servisi açılıyor. Ekstra gelen davetlileriniz olursa, onların ödemesini de anlaşılan kişi başı fiyat üzerinden yapıyorsunuz.

Eflin Kır Düğünleri

Eflin Kır Düğünleri’nin sunduğu hizmetler sizin de hoşunuza gittiyse, elinizi çabuk tutmanızda fayda var. Çiftlerin, düğün tarihinden 6 ay öncesinde mekanla iletişime geçmesini öneriyoruz. İstediğiniz tarihi alabilmeniz ve rahat rahat hazırlanabilmeniz için bu önemli!

Yorum yap