Dachas Cove Houses

0216 706 16 93

E-posta Gönder

  • Şile, İstanbul.

  • Hızlı firma 24 saat içinde cevap veriyorlar

Dachas Cove Houses Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
1500 TL'den fazla
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
1500 TL'den fazla
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
1000 – 1500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
1000 – 1500 TL

Dachas Cove Houses Özellikler

Mekan Özellikleri
Bahçe Cam tavan Çim alan Dere kenarında Havuz başı Orman içinde Şehir dışında
Manzara
Dere/Nehir manzaralı Orman manzaralı Doğa manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After Party Alanı
Evet
Dışarıdan organizasyon firması getirebilir miyiz?
Hayır
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale Hizmeti
Evet
Hazırlık odası
Evet
Olumsuz hava koşullarına karşı önlem
Evet

Dachas Cove Houses Sıkça Sorulan Sorular

Dachas Cove Houses düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Dachas Cove Houses düğününüz için vale hizmeti, menüde değişiklik i̇mkanı, fotoğrafçı getirme i̇mkanı ve yemek servisi sunmaktadır.


Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00


Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00


Özel menü seçenekleriniz neler?

Çocuklara özel

Tüm Sorular

Dachas Cove Houses Hakkında

Şile Ağva’nın kendine hayran bırak yemyeşil doğasında, “Çiftlikte Yaşam” konseptiyle, büyüleyici kır düğünlerine ev sahipliği yapıyoruz. 20 dönümlük geniş arazimizde, sevdiklerinizle özgürce eğlenebileceğiniz ferah bir alan sunuyoruz. Davetinizi, kaliteli ürünlerle hazırladığımız leziz yemek menüleriyle tatlandırıyoruz. Sizleri, doğayı ve doğalı yansıttığımız tarlalar, seralar ve biricik hayvan dostlarımızla karşılıyoruz.

Davet Alanları

20 çiftlik evi bulunan Dachas Cove Houses arazisinde, unutulmaz bir Şile kır düğünü için yemyeşil bahçemizi itinayla dekore ediyoruz. Yemekli davetlerinizde 200, kokteyl düzenindeki kutlamalarda 300 kadar konuk ağırlayabiliyoruz. Bahçemizde aynı zamanda havuz bulunuyor. Havuz başı düğünlerinizin sahnesi olmakla da kalmıyor, kapalı salon tercih eden çiftlerimizi, 100 misafir kapasiteli cam restoranımıza yönlendiriyoruz.

Dekorasyon

Derenin kenarında konumlanan masalsı davet alanlarımızda, bohemden klasiğe dilediğiniz konsept ve dekorasyonu yansıtmanıza imkan tanıyoruz. Yetkin bir organizasyon firması eşliğinde, oturma düzeninden aksesuarlarına değin her dekoratif ögeyi, tarzınıza göre belirlemenizi ve temin etmenizi bekliyoruz. İsterseniz uzun ziyafet masalarıyla şenlik atmosferi yaratabilir veya yuvarlak masalarla düzen oluşturabilirsiniz. Ormanın içindeki bahçemizi, tamamen sizin zevkinize bırakıyoruz.

Hizmetler

Dachas Cove Houses’daki biricik düğün gecenizi, uzman organizasyon sorumlumuzla birlikte detaylıca planlıyoruz. Sevdiklerinizle geçireceğin zamanın kalitesini yükseltecek gelişmiş ses ve ışık ekipmanlarımızı kuruyoruz. Sahneyi, davetin eğlencesine hazırlıyoruz ve kutlamanın tamamını profesyonel görüntü ekibimizle kaydediyoruz. Misafirlerinize park sıkıntısı yaşatmıyor ve vale hizmeti sunuyoruz. Beklenmedik hava şartlarına karşı önlemlerimizi alıyor ve davetinizi eksiksiz tamamlıyoruz.

Yiyecek / İçecek

Şile kır düğün mekanlarının lezzet kokan işletmesi Dachas Cove Houses’da, yemekli düğünlerinize özel et, tavuk ve balık menüleri hazırlıyoruz. Ana yemek dışında da çok çeşitli ikramlar ve meşrubat seçenekleri sunuyoruz. Kokteyl davetleriniz için ayrı menü alternatifleri hazırlıyoruz. Çocuklara uygun içeriklerle özel tabaklar servis edebiliyoruz. Düğün hazırlık aşamasında, mekanımızı ziyaret ederek menü tadımı gerçekleştirebilirsiniz.

Ağva düğün mekanları arasında büyüleyici doğasıyla öne çıkan Dachas Cove Houses, benzersiz kır düğünlerinin sahnesi oluyor. Şehir merkezinden uzak konforlu alanımızda, yakın dostlarınızla eğlencenin keyfini özgürce çıkarabilirsiniz. Gece boyunca tüm arzularınızı gerçeğe taşımak üzere yanınızda olan güvenilir ve deneyimli ekip arkadaşlarımız sayesinde, eksiksiz bir kutlama yaşayacaksınız. Firmamızın fiyat teklifini ücretsiz öğrenmek isterseniz, sayfadaki iletişim formunu doldurabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

  • Firma Yetkilisi

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.