Kır Düğünü Eskişehir

Saklı Bahçe Davet

 • Kapasite
  200 - 1500 Kişi

 • Kişi Başı
  500 - 750 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Saklı Bahçe Davet Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
500 - 750 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
500 - 750 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
250 - 500 TL

Saklı Bahçe Davet Kapasite

Yemekli
Min. 200 - Maks. 1500
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 1500

Saklı Bahçe Davet Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Catering firması getirme
Fiziksel Özellikler
Bahçe Çim alan Dere kenarında Kolonsuz salon Orman içinde Şehir merkezinde After Party alanı
Manzara
Dere/Nehir manzaralı Doğa manzaralı

Saklı Bahçe Davet Sıkça Sorulan Sorular

Saklı Bahçe Davet düğün fiyatları ne kadar?

Saklı Bahçe Davet düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 500 - 750 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.Saklı Bahçe Davet düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 500 - 750 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.

Saklı Bahçe Davet kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Saklı Bahçe Davet 200 kişiden 1500 kişiye kadar yemekli hizmet, 200 kişiden 1500 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Saklı Bahçe Davet düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Saklı Bahçe Davet düğününüz için yemek servisi, menüde değişiklik i̇mkanı ve catering firması getirme i̇mkanı sunmaktadır.

Saklı Bahçe Davet düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Saklı Bahçe Davet düğün dışında piknik, baby shower, nişan, parti, davet ve resepsiyon, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri, bayi toplantısı, açılışlar, kına, doğum günü ve sünnet düğünü hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

75-100

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Evet

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Hayır

Servis saat kaçta sona eriyor?

01:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

01:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Çocuklara özel

Mekanın kısıtlamaları neler?

Havai fişek ve benzeri kullanılamaz

Saklı Bahçe Davet Hakkında

Odunpazarı gibi merkezi bir ilçede şehre yakın ama karmaşası ve gürültüsünden uzak doğa ile iç içe bir noktada dünyaevine girmek isterseniz size Yunus Emre Park Davet Bahçe’mizi taktim etmek isteriz. Uzun yıllardır varlık gösteren mekânımızda hizmet verdiğimiz pek çok alanın yanı sıra davet sektöründe de iddialıyız. Düğünler başta olmak üzere nişan törenleri, kına geceleri, mezuniyet baloları, doğum günü kutlamaları, sünnetler, yemek davetleri ve benzeri pek çok konuda özel gün ve gecelere ev sahipliği yapabiliyoruz. Bu konuda sahip olduğumuz yetkinlikler ve müşterilerimize sunduğumuz hizmetler hakkında daha fazla bilgi vererek size karar aşamanızda yardımcı olmak istiyoruz.

Tam anlamı ile kır düğünleri düzenleyebiliyor ve hayalinizdeki organizasyonu size eksiksiz olarak hazırlayabiliyoruz. Porsuk Çayı’nın güzel manzarasına karşı davetlilerinizi ağırlıyor ve orman içerisinde kendilerini son derece huzurlu hissetmelerini sağlıyoruz. Yemyeşil ağaçlar ile çevrili, bol temiz havalı ve doğanın değerli bir parçası olan mekânımızda kalabalık davetler bizim için işten bile değil. Zira 1.000 kişi ve üzerinde konuk ağırlayabilme kapasitemiz ile şehrin en büyük ailelerine dahi hizmet verebildik. Bize has dekorasyon ve düzenlemeler ile bu bahçeyi sizin için zevkinize uygun bir düğün ve nikâh alanına dönüştürebiliriz.

Eğer düğününüzü yemekli olarak düzenlemek istiyorsanız size bu konuda da şehrin en iyi hizmetlerinden birini verebiliriz. Daha önceden belirlediğimiz birbirinden lezzetli seçkiler ile oluşturulmuş set menülerimiz bulunuyor. Çorba, ara sıcak, salata, beyaz veya kırmızı etli ana yemek, tatlı ve içeceklerden oluşabilen menülerimizden hem bütçenize hem de damak zevkinize uyanını tercih edebilirsiniz. Usta aşçılarımızın titizlik ile hazırladığı yemek ve ikramlarımızdan hem lezzet hem de kalite açısından memnun kalacağınızdan eminiz.

Yunus Emre Park Eskişehir’de evlenecek olan çiftlerin kır düğünü hayalini hayâlini gerçekleştirmeye devam ediyor. O çiftlerden biri olmak isterseniz sayfa üzerindeki iletişim bilgilerimizi kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

 • Adres::

  orhangazi mh özleyiş sk. no 41 eskişehir

 • Haritadaki Konumu

  Saklı Bahçe Davet Yol Haritası

Saklı Bahçe Davet Düğün Yorumları (1)

Hande & Fatih

Düğün Tarihi: 27.08.2016

Düğün.com üzerinden anlaştı

En küçük gruplardan 1000 kişiye kadar misafir ağırlayabileceğiniz en az 30 yıllık çam ve meşe ağaçları arasında, porsuk çayı kenarında doğanın içinde muhteşem bir düğün mekanı. Aslında bir piknik alanı olmasına rağmen düğün gecenizde ışıl ışıl bir davet bahçesine dönüşüyor. mekanın içinde... devam 

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.