Viamor Events & Ceremony

0258 225 53 49

E-posta Gönder

 • Pamukkale, Denizli. Haritada Gör

 • Hızlı firma 24 saat içinde cevap veriyorlar

 • 1 yıllık Düğün.com üyesi

Kapasite Bilgileri

Viamor Events ve Ceremony
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 150 - Maks. 875
Kokteyl
Min. 150 - Maks. 875

Viamor Events & Ceremony Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
350 - 500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
200 - 350 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
200 - 350 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
200 - 350 TL

Viamor Events & Ceremony Özellikler

Mekan Özellikleri
Açılır kapanır tavan Bahçe Çim alan Havuz başı Kolonsuz salon Orman içinde Şehir merkezinde Teras Yüksek tavan
Manzara
Panaromik manzara Şehir manzaralı Orman manzaralı Kır manzaralı Bahçe manzaralı Doğa manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering Firması Getirme
Evet
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After Party Alanı
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale Hizmeti
Evet
Hazırlık odası
Evet
Olumsuz hava koşullarına karşı önlem
Evet

Viamor Events & Ceremony Sıkça Sorulan Sorular

Viamor Events & Ceremony düğün fiyatları ne kadar?

Viamor Events & Ceremony düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 200 - 350 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 200 - 350 TL aralığından başlamaktadır.Viamor Events & Ceremony düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 350 - 500 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 200 - 350 TL aralığından başlamaktadır.


Viamor Events & Ceremony kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Viamor Events & Ceremony 150 kişiden 875 kişiye kadar yemekli hizmet, 150 kişiden 875 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Viamor Events & Ceremony düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Viamor Events & Ceremony düğününüz için fotoğrafçı getirme i̇mkanı, catering firması getirme i̇mkanı, vale hizmeti, yemek servisi ve menüde değişiklik i̇mkanı sunmaktadır.


Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Tüm Sorular

Viamor Events & Ceremony Hakkında

Denizli’de kır düğünü yapmak için mekan arayışındaysanız size bir tavsiyemiz var: Viamor Events & Ceremony. 2022 yılında kapılarını açan Viamor Events Pamukkale kır düğünü mekanları arasında yer alıyor. Tesisimizde düğün sahiplerinin beğenilerini göz önüne alıyor, çiftin isteklerine göre kişiselleştirilmiş düğünlere imza atıyoruz. Mekanımızda açık davet alanımızla beraber kapalı salonumuz da sizi bekliyor.

Davet Alanları

Denizli kır düğünü mekanlarından Viamor Events & Ceremony’de açık ve kapalı davet alanları bulunuyor. Kır düğünleri için kullanılan havuz başı açık alanımızda 1.100 kişilik kapasitemizle hizmet veriyoruz. Kapalı alanımız olan Viamor Lounge’da 250 kişilik, Viamor Terrace isimli terasımızdaysa 150 kişilik bir davet gerçekleştirebilirsiniz. Mekanımızda after party organizasyonları için de alan hizmeti sağlıyoruz.

Dekorasyon

Viamor Events & Ceremony’nin geniş bahçesinde beyaz ve yeşilin uyumu gözler önüne seriliyor. Açık alanımızın dekorasyonunda klasik ve modern çizgileri bir arada kullanıyor, zarif bir görünüm elde ediyoruz. Mekanımızın çeşitli noktalarında dekoratif havuzlar bulunuyor. Kır bahçemizi süsleyen beyaz mermerden büstler ve çeşitli heykeller de mekanımızın seçkin ve sofistike atmosferini güçlendiriyor

Bahçe zemininde mekanımızın genel dekorasyonuyla uyumlu olması için hem çim, hem de beyaz seramikten yararlandık. Mekanımızda yuvarlak masalar kullanmaktayız.Masalarımızı örtülerle kaplıyor şeffaf suplalar ve pleksi sandalyelerle oturma düzenini tamamlıyoruz.

Hizmetler

Viamor’da istediğiniz düğün menülerini hazırlıyor ve servisini yapıyoruz. Çifte menüyü tatma ve menü üzerinde değişiklik yapma hakkını da sunuyoruz. Arzu ederseniz mekanımıza dışarıdan bir catering firması da getirebilirsiniz. Organizasyon firması, profesyonel fotoğraf çekimi ve orkestra hizmetleri için sizi çözüm ortaklarımıza yönlendiriyoruz. Hazırlık odası, otopark ve konaklama gibi imkanlarımız da mevcut.

Gelenekselleşmiş kır düğünü konseptlerinin dışına çıkmak istiyorsanız sizi yenilikçi tasarımıyla öne çıkan Viamor Events & Ceremony’e bekliyoruz. Geniş hizmet yelpazesiyle de dikkat çeken mekanımızda farklı davet alanı alternatifleri de bulunuyor. Düğününüzü bizimle beraber planlamayı düşünüyorsanız ‘Fiyat Teklifi Al’ formunu doldurarak Viamor Events Denizli kır düğünü fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz. Sayfada verilen telefon numarasını arayarak da ekibimizle iletişim kurabilirsiniz.

İletişim

 • Telefon: 0258 225 53 49
 • Adres:

  Ankara Bulvarı No:254/5 Pamukkale Denizli

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Viamor Events & Ceremony Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.