Kır Düğünü Denizli

Pamukkale Manzara Havuzbaşı Kır Düğünü

 • Kapasite
  200 - 1500 Kişi

 • Kişi Başı
  750 - 1.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Pamukkale Manzara Havuzbaşı Kır Düğünü Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
750 - 1.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Pamukkale Manzara Havuzbaşı Kır Düğünü Kapasite

Yemekli
Min. 200 - Maks. 1500
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 1500

Pamukkale Manzara Havuzbaşı Kır Düğünü Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Organizasyon firması getirme Hazırlık odası
Fiziksel Özellikler
Bahçe Balkon Çim alan Havuz başı Kolonsuz salon Şehir merkezinde Yüksek tavan After Party alanı Olumsuz hava koşullarına karşı önlem
Manzara
Panoramik manzaralı Doğa manzaralı Tarihi yer manzaralı

Pamukkale Manzara Havuzbaşı Kır Düğünü Sıkça Sorulan Sorular

Pamukkale Manzara Havuzbaşı Kır Düğünü düğün fiyatları ne kadar?

Pamukkale Manzara Havuzbaşı Kır Düğünü düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 - 500 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Pamukkale Manzara Havuzbaşı Kır Düğünü düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 750 - 1.000 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Pamukkale Manzara Havuzbaşı Kır Düğünü kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Pamukkale Manzara Havuzbaşı Kır Düğünü 200 kişiden 1500 kişiye kadar yemekli hizmet, 200 kişiden 1500 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Pamukkale Manzara Havuzbaşı Kır Düğünü düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Pamukkale Manzara Havuzbaşı Kır Düğünü düğününüz için yemek servisi ve menüde değişiklik i̇mkanı sunmaktadır.

Pamukkale Manzara Havuzbaşı Kır Düğünü düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Pamukkale Manzara Havuzbaşı Kır Düğünü düğün dışında sünnet düğünü, davet ve resepsiyon, doğum günü, mezuniyet törenleri, bayi toplantısı, piknik, baby shower, kına, kurumsal etkinlikler, nişan, açılışlar ve parti hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

100-150

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Hayır

Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Pamukkale Manzara Havuzbaşı Kır Düğünü Hakkında

Manzara Restaurant olarak uzun yıllardır kaliteli bir hizmet anlayışı ile hizmet veriyoruz. Manzara Restaurant Denizli’nin Pamukkale ilçesinde bulunuyor. Adını da muhteşem Pamukkale ve travertenlerinden alıyor. Yaz kış kar yağmış gibi bir görüntü sergileyen ve yazın insanını içini serinleten ve kışın da mutluluk veren bir manzaraya sahibiz. Mekânımız temelde daha çok düğün organizasyonları için kullanılıyor ve onun haricinde birkaç organizasyon türüne daha ev sahipliği yapıyor. Bunlar; nişan törenleri, kına geceleri, kurumsal etkinlikler, bayi toplantıları ve piknikler gibi bazı toplu organizasyonlar.

İşini severek yapan ve profesyonellerden oluşan kalabalık bir kadromuz var. Onlar sayesinde tüm organizasyonların altından başarı ile kalkıyoruz. Bahsetmekte fayda olduğunu düşündüğümüz bir konu var ki o da kapasitemiz. Çok büyük bir alana kurduğumuz tesisimizde 1.100 kişilik kapalı alanımız var. Salonumuzda gerçekleşecek düğünlerinizi yaz kış mevsim fark etmeksizin planlayabilirsiniz. Kapılarımız burası için 365 gün açık. Ancak istediğiniz günün boş olduğu sözünü veremeyiz çünkü o durum biraz sizin ellerinizde. Düğün tarihiniz belli olur olmaz bizimle iletişime geçin ve erkenden rezervasyonunuzu yaptırın. Böylelikle hem işinizi şansa bırakmamış hem de erken rezervasyon fırsatlarından yararlanmış olursunuz.


Gelelim muhteşem manzarası ile çok sevilen alanımıza. Tam tamına 2.000 kişilik kapasiteye sahip davet alanımızda bırakın yakın akraba ve dostları, ilk okul arkadaşlarınızı bile davet edebilirsiniz. Tanıdığınız ve sevdiğiniz kimseyi atlamak ve çağırmayarak kırmak durumunda değilsiniz. Korkmadan rahatça çağırın ve tüm sevdikleriniz ile birlikte kocaman havuzumuzun başında gece boyu eğlenin. Hem yemekli hem de yemeksiz organizasyonlar için bu güzel manzaranın tadını çıkarabilirsiniz. Dilerseniz fotoğraf çekiminizi de burada yapabilirsiniz.


Bizimle Pamukkale Manzara Havuzbaşı Kır Düğünü için iletişime geçmek istiyorsanız yan tarafta bulunan formu doldurarak fiyat teklifi alabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres::

  Kale Mah. Mehmet Akif Ersoy Bulv. 79/1 Pamukkale

 • Adres tarifi:

  Pamukkale Kasabası/DENİZLİ

 • Haritadaki Konumu

  Pamukkale Manzara Havuzbaşı Kır Düğünü Yol Haritası

Pamukkale Manzara Havuzbaşı Kır Düğünü Düğün Yorumları (1)

Neşe & Musa

Düğün Tarihi: 08.08.2015

Pamukkale manzarası altında gönül rahatlığıyla tercih edebileceğiniz bir mekandır. Manzara restaurant sahibi Alper ÖZ Bey'e de ayrıca teşekkür ederim.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.