Kır Düğünü Denizli

Tuğba Düğün Davet Restaurant

Tuğba Düğün Davet Restaurant

Firmayı Neden Tercih Etmelisin?

  • Havuz başı alanı var.
  • Farklı konseptler uyguluyor.
  • Büyük dans pistine sahip.
  • Canlı müzik seçeneği sunuyor.
  • Geniş kapasiteli otoparkı var.

Tuğba Düğün Davet Restaurant Hakkında

Hatıralardan silinmeyecek havuz başı ve kır düğünlerinin sahnesi olan Tuğba Düğün Davet Restaurant'ta, 32 yıllık restoran tecrübemizi konuşturuyoruz. 2023’te devralınan ve yenilenen işletmemizde, yalnızca yakın dostlarınızı çağıracağınız küçük çaplı kutlamalardan yüksek kapasiteli organizasyonlara değin her kutlamanızı özenle planlıyoruz. Sektörde deneyimli ekibimizle birlikte, hayallerinizdeki kır düğününü kusursuzca bahçemize taşıyoruz. Hünerli aşçılarımızın enfes lezzetleriyle gecenize tat katmayı unutmuyoruz.

Davet Alanları

Tuğba Düğün Davet Restaurant Denizli Kır Düğünü’nde, romantik hikayenizi açık ve kapalı alanlarımızda canlandırıyoruz. Yemyeşil ağaçların arasında yer alan açık davet alanımızda olimpik havuz da bulunuyor. Salon düğünü gerçekleştirmek isteyen mutlu çiftlerimize ise yüksek tavanlı ve kolonsuz davet alanımızı öneriyoruz. 200’den 2.000 kişiye kadar olan yemekli ve kokteyl organizasyonlarınıza hizmet verebiliyoruz.

Dekorasyon

Beraberliğinizin mutluluğunu sevdiklerinizle paylaşacağınız anlamlı gecenizde, oturma düzenini davetli sayısına ve sizin konsept tercihlerinize göre oluşturuyoruz. Davet alanlarımıza, uzun ziyafet masaları ve yuvarlak masalar yerleştiriyoruz. Kaliteli örtüler serdiğimiz masalarımızı; masa ortası aynalar, zarif çiçekler ve şık şamdanlarla hareketlendiriyoruz. Konuklarımızı, beyaz napolyon veya katlanabilir sandalyelerde ağırlıyoruz ve sandalyeleri konsepte uyun giydirebiliyoruz. Davet öncesinde örnek masamızı beğeninize sunuyoruz.

Hizmetler

Evliliğe adım atacak heyecanlı çiftlerimizi, yetkin organizasyon sorumlumuzla buluşturuyoruz ve arzularınız doğrultusunda planlama yapıyoruz. Tuğba Düğün Davet Restaurant Denizli’de yüksek kalite ses ve ışık sistemlerinden yararlanıyoruz. Canlı müzik orkestramız, gecenize hareket katmak üzere sahne alıyor. Davet öncesinde hazırlanabileceğiniz konforlu bir gelin odamız bulunuyor. Ayrıca, 500 araç kapasiteli otoparkımız sayesinde park sıkıntısı yaşatmıyoruz.

Yiyecek / İçecek

Biri MasterChef yarışmacısı olmak üzere, mutfağımızda toplam 6 şef leziz tabaklara imza atıyor. Eğitimli genç aşçımızla birlikte, 5 ustamız 25-30 yıllık tecrübeyle kokteyl ve yemekli davet menülerinizi ustalık ve özenle hazırlıyoruz. Enfes ikramlarımızı şık servis tabaklarında özenle sunuyoruz. Aynı zamanda, damak tadınıza göre içeriklerinde değişiklik yapabileceğiniz menülerimizi, önceden tatma imkanı sağlıyoruz.

Denizli’de kır düğün salonları deyince akla gelen en iddialı isim Tuğba Düğün Davet Restaurant’ta, çiftimize unutulmaz bir gece yaşatıyoruz. Müzikten dekorasyona kadar tüm ayrıntıları, sizin tercihleriniz neticesinde düzenliyoruz. İster gökyüzünün altında romantik bir akşama, isterseniz de şık salonumuzda ihtişamlı bir kutlamaya sahne oluyoruz. Firmamızdan “ücretsiz fiyat teklifi” almayı düşünürseniz, sayfadaki iletişim formunu doldurarak talebinizi iletebilirsiniz.

Tuğba Düğün Davet Restaurant Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Hazırlık odası
Fiziksel Özellikler
Çim alan Havuz başı Kolonsuz salon Yüksek tavan After Party alanı Olumsuz hava koşullarına karşı önlem
Manzara
Doğa manzaralı

Tuğba Düğün Davet Restaurant Sıkça Sorulan Sorular

Tuğba Düğün Davet Restaurant düğün fiyatları ne kadar?

Tuğba Düğün Davet Restaurant düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 - 500 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Tuğba Düğün Davet Restaurant düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 - 500 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Tuğba Düğün Davet Restaurant kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Tuğba Düğün Davet Restaurant 200 kişiden 2000 kişiye kadar yemekli hizmet, 200 kişiden 2000 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Tuğba Düğün Davet Restaurant düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Tuğba Düğün Davet Restaurant düğününüz için yemek servisi, vale hizmeti ve menüde değişiklik i̇mkanı sunmaktadır.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

250-500

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Evet

Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Çocuklara özel

Firma hakkında düşüncelerin neler?

Neslihan

Düğün Tarihi: 15.08.2015

mekandan genel anlamda memnunduk.1200 kişilik bir organizasyondu.İkramlıydı ve ikramların tadına bakamadım ama herhangi bir kötü bildirim almadık.Organizasyon şirketiyle anlaştım ben ayrıca süslemeleri o şirket yaptı.Mekanın renk seçeneği standarttı çünkü.Araba olmazsa ulaşım zordu sadece minibüs... devam 

Fatma

Düğün Tarihi: 29.08.2015

Açık bir mekan havuz başı 1.000 kişilik bir düğün organizasyonu gerçekleştirdim. Yemekli bir organizasyondu lezzetliydi, ulaşımı rahat toplu taşıma aracı var. Işıklandırma, masa düzeni ve süslemeler olarak hülya organizasyon şirketi ile çalıştım, garson ve yetkili kişilerden memnun kaldım... devam 

Süleyman

Düğün Tarihi: 26.07.2015

Yaklaşık 1000 kişilik bir organizasyon gerçekleştirdik biz ve memnun kaldık mekandan. Bizim öncelikli tercihimiz mekanın açık hava ve havuzlu olmasıydı bu yüzden burayı tercih biz. Mekanın ayrıca otoparkıda bulunuyor ayrıca.

Hilal & Süleyman

Düğün Tarihi: 25.07.2015

Mekan açık alandı ve havuzbaşında 1500 kişilik bir düğün organizaysonu gerçekleştirdik. Kalabalık bir düğün gerçekleştirmemize rağmen pist alanımız oldukça genişti mekanda kalabalık düğün organizasyonlrı gerçekleştirecekler için uygun, bizde kalabalık bir organizasyonu gerçekleştirdik ve problem... devam 

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.