Kır Düğünü Denizli

Çamlıtepe Gold Restaurant

Çamlıtepe Gold Restaurant

Firmayı Neden Tercih Etmelisin?

  • Kır düğünü ışıklandırması var.
  • Farklı konseptler uyguluyor.
  • Zeminde doğal çim kullanıyor.
  • Canlı müzik seçeneği sunuyor.
  • Büyük gelin odası veriliyor.
  • Geniş kapasiteli otoparkı var.

Çamlıtepe Gold Restaurant Hakkında

Bir kır düğünü planlıyorsanız Denizli düğün mekanları içinde hizmet veren Çamlıtepe Gold Restaurant’la iletişim kurabilirsiniz. Yeşil bir alanda, temiz hava eşliğinde düğününüzü gerçekleştirmek için kır bahçemizi tercih edebilirsiniz. Davet alanımızın nehir manzarası da çiftlerin ilgisini çekmeyi başarıyor. Kır bahçemizde yemekli veya kokteyl konseptli düğünler düzenleyebiliyoruz. Ayrıca istediğiniz konsepti de bahçemize uygulayabiliyoruz.

Davet Alanları

Çamlıtepe Gold Restaurant’ta açık ve kapalı davet alanlarımızla hizmet veriyor. Açık davet alanımız oldukça geniş bir alana sahip olmakla beraber çiftlere ferah bir ortam sağlıyor. Davet alanımıza yemekli düzen için 750 ila 1000 kişi çağırabilirsiniz. Bahçemizin güzel kır manzarası da düğüne romantik bir hava katıyor. Butik düğünler için uygun olan kapalı alanımızdaysa 100 ila 200 kişi ağırlayabiliyoruz.

Dekorasyon

Kır bahçemizde kullandığımız bohem detaylarla oldukça romantik ve genç bir görünüm elde ediyoruz. Dans pistimiz davet alanımızın tam merkezinde yer alıyor ve tüm misafirlerin pisti rahatça görebilmesine imkan tanıyor. Bahçemizin bohem havasına uygun tiffany sandalyeler ve yuvarlak ya da uzun davet masalarıyla oturma düzenini oluşturuyoruz. Modern bir atmosferin hakim olduğu kapalı alanımızdaysa napolyon sandalyelerle yuvarlak veya uzun masalar kullanıyoruz.

Hizmetler

Çamlıtepe Gold Restaurant Pamukkale kır düğünü için organizasyon sorumlusuyla çalışıyor ve planlama süreci boyunca çiftlere yardımcı oluyor. Düğün sırasında da çiftlerimizi yalnız bırakmıyor, yağışlı havalarda kapalı alanımızı hazırlamak gibi gerekli önlemleri alıyoruz. Tesisimizde çiftlerin hazırlıklarını yapabileceği gelin damat odamız ve misafirlerinizin kullanabileceği 150 araçlık otoparkımız da bulunuyor. Misafirleriniz vale hizmetimizden de yararlanabilirler.

Düğününüz için ana yemekleri veya kokteyl menülerini size danışarak hazırlıyoruz. Hazırlanan menüyü deneme ve değişiklik yapma fırsatınız da bulunuyor. Sadece bahçemizi kiralamak isterseniz dışarıdan catering hizmeti de getirebilirsiniz. Ayrıca restoranımıza profesyonel fotoğrafçı da çağırabilirsiniz. Müzik grupları için sahnenin hazırlanması ve ses sistemlerinin kurulmasıyla bizim sorumluluğumuzda. Bahçenin ışıklandırılmasını da biz tamamlıyoruz.

Şehirden uzak, huzurlu bir bahçede düğününüzü gerçekleştirmek için sizi bekliyoruz. Denizli kır düğünü mekanları arasında kapılarını açan restoranımız Pamukkale, Cankurtaran Mahallesi’nde yer alıyor. Özel araçlarla rahatça ulaşılabilen mekanımızın otopark alanı konuklarımıza avantaj sağlıyor. Çamlıtepe Gold Restaurant düğün fiyatları hakkında bilgi almak için yan taraftaki formu doldurmanız yeterli. İsterseniz iletişim bilgilerimizle de bize ulaşabilir, fiyat teklifi alabilirsiniz.

Çamlıtepe Gold Restaurant Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme Catering firması getirme Hazırlık odası
Fiziksel Özellikler
Bahçe Çim alan Şehir dışında After Party alanı Olumsuz hava koşullarına karşı önlem
Manzara
Dere/Nehir manzaralı Doğa manzaralı

Çamlıtepe Gold Restaurant Sıkça Sorulan Sorular

Çamlıtepe Gold Restaurant düğün fiyatları ne kadar?

Çamlıtepe Gold Restaurant düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 TL'den az, hafta içi kokteylli ise kişi başı 500 - 750 TL aralığından başlamaktadır.Çamlıtepe Gold Restaurant düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 - 500 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 750 - 1.000 TL aralığından başlamaktadır.

Çamlıtepe Gold Restaurant kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Çamlıtepe Gold Restaurant 200 kişiden 875 kişiye kadar yemekli hizmet, 200 kişiden 875 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Çamlıtepe Gold Restaurant düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Çamlıtepe Gold Restaurant düğününüz için vale hizmeti, fotoğrafçı getirme i̇mkanı, yemek servisi, catering firması getirme i̇mkanı ve menüde değişiklik i̇mkanı sunmaktadır.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

100-150

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Evet

Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Yok

Mekanın kısıtlamaları neler?

Havai fişek ve benzeri kullanılamaz

Firma hakkında düşüncelerin neler?

Hilal & Yusuf

Düğün Tarihi: 02.08.2022

Düğün.com üzerinden anlaştı

Kalite 5,0 Personel 5,0 İletişim 5,0

Çok samimi ve herseyiyle detayıyla anlattilar ilgilenen insanlara teşekkür ederim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.