Kır Düğünü Denizli

Çal Çamlık Kır Bahçesi

 • Kapasite
  100 - 625 Kişi

 • Kişi Başı
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Çal Çamlık Kır Bahçesi Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
Kokteyl Servisi Yoktur

Çal Çamlık Kır Bahçesi Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 625

Çal Çamlık Kır Bahçesi Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme Catering firması getirme
Fiziksel Özellikler
Bahçe Orman içinde
Manzara
Orman manzaralı Doğa manzaralı

Çal Çamlık Kır Bahçesi Sıkça Sorulan Sorular

Çal Çamlık Kır Bahçesi düğün fiyatları ne kadar?

Çal Çamlık Kır Bahçesi düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Çal Çamlık Kır Bahçesi düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Çal Çamlık Kır Bahçesi kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Çal Çamlık Kır Bahçesi 100 kişiden 625 kişiye kadar yemekli hizmet sunmaktadır.

Çal Çamlık Kır Bahçesi düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Çal Çamlık Kır Bahçesi düğününüz için fotoğrafçı getirme i̇mkanı, catering firması getirme i̇mkanı, yemek servisi ve menüde değişiklik i̇mkanı sunmaktadır.

Çal Çamlık Kır Bahçesi düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Çal Çamlık Kır Bahçesi düğün dışında baby shower, mezuniyet törenleri, bayi toplantısı, açılışlar, parti, doğum günü, davet ve resepsiyon, sünnet düğünü, kına, kurumsal etkinlikler ve nişan hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

100-150

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Hayır

Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Yok

Mekanın kısıtlamaları neler?

Havai fişek ve benzeri kullanılamaz

Çal Çamlık Kır Bahçesi Hakkında

Doğanın kalbinde orman manzarasına karşı düğün organizasyonlarınızı gerçekleştirmek istiyorsanız Çamlık Bahçe Kır Düğünü olarak hizmetinizdeyiz. Uzun yıllar boyunca Denizli’nin Çal ilçesinde faaliyet gösteriyor, çiftlerin kusursuz ve hayallerini süsleyen bir organizasyonla özel günlerini kutlamalarını sağlıyoruz. Günlük hizmet akışımızda restoran işletmeciliği yapsak da özel günlerde geniş alanımızı misafirlerimize tahsis ediyoruz. Değişen düğün trendini yakından takip ediyor, her sene farklı alternatiflerle çiftleri karşılıyoruz.


Düğün organizasyonları başta olmak üzere faaliyette olduğumuz yıldan bugüne birçok özel gün kutlamalarına ev sahipliği yaptık. Kültürümüzde önemli bir yeri olan gelin adayları ve ailelerin önem verdiği kına ve bekârlığa veda partileri, nişan kutlamaları, sünnet, doğum günü, kurumsal etkinlik ve eğlencelerinizi doğal bir ortamda kutlama fırsatıyla sizi buluşturuyoruz.


Davet alanımızdan bahsedecek olursak; çam ağaçları ile çevrili alan etrafına beton yer döşemeli alanımız bulunuyor. Kapasitemiz oldukça fazla olduğundan dolayı davetli listenizde kısıtlama yapmadan herkesi davet etme imkânı tanıyoruz.


Masa ve sandalye giydirmelerinde her tarza uygun süslemeler gerçekleştiriyoruz. Seçtiğiniz renkle uyum içerisinde gelin ve damat masasını da süslüyor, masa arkasına ışıklı ve tüllü tak kurulumu yapıyoruz. Kına ve bekârlığa veda partinizi konsept bir şekilde kutlamak istiyorsanız anlaşmalı olduğumuz organizasyon firmalarından kına tahtı ve kına süslemeleri temin ediyoruz. 8 kişilik yuvarlak masaları her davetlinin oyun pistini görebileceği şekilde geniş aralıklarla yerleştiriyor, misafirlerin ve sizin konforlu bir gün geçirmesini sağlıyoruz.


Çamlık Kır Bahçesi olarak hizmete başladıktan kısa süre sonra çiftler tarafından tercih edilen Çal düğün salonu arasında biz de yerimizi aldık. Kolay ulaşılabilen konumumuz ve geniş otoparkımızla davetlilerinize kolaylık sağlıyoruz. Siz de özel günlerinizi bizim ev sahipliğimizde kutlamak istiyorsanız sayfa üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres::

  Denizli Caddesi Çal Merkez

 • Haritadaki Konumu

  Çal Çamlık Kır Bahçesi Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.