Ünalan Düğün Davet Ve Organizasyon

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Ünalan Düğün Davet Ve Organizasyon
Açık Alan
Yemekli
Min. 200 - Maks. 875
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 1500

Ünalan Düğün Davet Ve Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 - 200 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
100 TL'den az

Ünalan Düğün Davet Ve Organizasyon Özellikler

Mekan Özellikleri
Bahçe Çim alan
Manzara
Kır manzaralı Bahçe manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı Anda Birden Fazla Kutlama
Evet
Catering Firması Getirme
Evet
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After Party Alanı
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale Hizmeti
Evet

Ünalan Düğün Davet Ve Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Ünalan Düğün Davet Ve Organizasyon düğün fiyatları ne kadar?

Ünalan Düğün Davet Ve Organizasyon düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.Ünalan Düğün Davet Ve Organizasyon düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.


Ünalan Düğün Davet Ve Organizasyon kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Ünalan Düğün Davet Ve Organizasyon 200 kişiden 875 kişiye kadar yemekli hizmet, 200 kişiden 1500 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Ünalan Düğün Davet Ve Organizasyon düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Ünalan Düğün Davet Ve Organizasyon düğününüz için fotoğrafçı getirme i̇mkanı, menüde değişiklik i̇mkanı, yemek servisi, catering firması getirme i̇mkanı ve vale hizmeti sunmaktadır.


Ünalan Düğün Davet Ve Organizasyon düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Ünalan Düğün Davet Ve Organizasyon düğün dışında parti, kurumsal etkinlikler, nişan, sünnet düğünü, davet ve resepsiyon, bayi toplantısı, piknik, mezuniyet törenleri, doğum günü ve kına hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Ünalan Düğün Davet Ve Organizasyon Hakkında

Muhteşem bir kır düğünü yaşamanıza olanak sağlayacak Ünalan Davet, dekorasyondan yemek menüsüne, ses ve ışık sisteminden organizasyon yönetimine kadar her detayı sizin yerine düşünerek güvenilir bir hizmet veriyor.

Çim zeminli geniş ve ferah bahçemiz, her türlü masa düzeni seçenekleri için uygun, doğayla iç içe olabileceğiniz eşsiz bir mekân. Size düğün organizasyonu için de profesyonel anlamda yardımcı olabileceğimizden hayalini kurduğunuz konseptte kolayca ulaşabileceksiniz. Etkinlik alanımızda sadeliği ve zarafeti temsili beyaz renk masa ve sandalyeler kullanmayı tercih ettik ve sandalyelerimizi belirlediğimiz konsepte özenle süsledik. Tabii aklınızda farklı tarz masa ve sandalye düzeni veya konsept seçenekleri varsa onları da elimizden geldiğince yerine getirmeye çalışacağımızdan emin olabilirsiniz.

Ünalan Düğün Salonu Gelibolu firmamız, düğün başta olmak üzere hemen hemen bütün özel gün ve davetleriniz için size ev sahipliği yapabiliyor. Nişandan kına gecesine, mezuniyet töreninden sünnet düğününe kadar her organizasyonunuz için elimizdeki tüm imkânları kullanmaya hazırız. Özellikle kına geceleriniz için ihtiyacınız olacak tüm aksesuarı bizden temin edebilirsiniz. Üzerinde kendinizi prensesler gibi hissedeceğiniz modern tasarımıza sahip kına tahtımız da kır mekânımızın en güzel köşesinde siz değerli gelin adaylarımızı bekliyor olacak. Ayrıca arabalarıyla gelecek olan misafirlerimizi de unutmadık! Konuklarımız 250 araç kapasitesine sahip otoparkımızı kullanabiliyor.

1000 kişiye kadar konuğunuzu rahatlıkla alabilecek kır bahçemizde, davetlerinizi yemekli şekilde de yapabiliyorsunuz. Hijyenik mutfakta hazırlanan birbirinden lezzetli menülerimiz ile damak zevkinize hitap edeceğimizden eminiz. Tabii bu süreçte, organizasyonlarınızdan önce yemeklerimizin tadına bakmak ve gerektiğinde değişiklik yapmak isterseniz, menü tadımı imkânımızdan da yararlanabileceksiniz.

Çanakkale’de kır düğünü yapmak isteyen siz değerli çiftlerimiz için sunduğumuz hizmetler bunlarla sınırlı değil. Eğer hakkımızda daha fazla bilgi almak isterseniz, sayfanın üst kısmında bulunan iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

İletişim

  • Adres:

    Yazıcızade Mah. Mevlevihane Cad. No:114 Gelibolu/Çanakkale

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Ünalan Düğün Davet Ve Organizasyon Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.