Kır Düğünü Balıkesir

Intaland Havuzbaşı Restaurant

 • Kapasite
  100 - 250 Kişi

 • Kişi Başı
  250 - 500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Intaland Havuzbaşı Restaurant Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Intaland Havuzbaşı Restaurant Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 250
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 250

Intaland Havuzbaşı Restaurant Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme Hazırlık odası
Fiziksel Özellikler
Bahçe Balkon Çim alan Deniz kenarında Havuz başı Teras Yüksek tavan After Party alanı Olumsuz hava koşullarına karşı önlem
Manzara
Deniz manzaralı Panoramik manzaralı Doğa manzaralı

Intaland Havuzbaşı Restaurant Sıkça Sorulan Sorular

Intaland Havuzbaşı Restaurant düğün fiyatları ne kadar?

Intaland Havuzbaşı Restaurant düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 - 500 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Intaland Havuzbaşı Restaurant düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 - 500 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Intaland Havuzbaşı Restaurant kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Intaland Havuzbaşı Restaurant 100 kişiden 250 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 250 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

75-100

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Hayır

Servis saat kaçta sona eriyor?

23:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Çocuklara özel, Diyabet, Kosher, Vegan, Vejetaryen

Mekanın kısıtlamaları neler?

Havai fişek ve benzeri kullanılamaz

Intaland Havuzbaşı Restaurant Hakkında

Intaland Havuzbaşı ismiyle 2004 yılından beri faaliyetlerimize devam ediyoruz. Bununla beraber 2012 yılında düğün organizasyonlarına da ev sahipliği yapmaya başladık. Bizimle çalışarak düğününüzü Madra Dağı ve deniz manzaralı bir noktada düzenleyebilirsiniz. Balıkesir kır düğün salonları arasında yer alan mekanımız Gömeç’te, Sevgi Köyü Sanatçı Kayahan Sitesi’nde konumlanıyor. Mekanımızda açık ve kapalı alan alternatifleri de mevcut.

Davet Alanları

Restoranımızda 2 adet davet alanıyla hizmet veriyoruz.
-Açık davet alanımızda havuz başı konseptiyle kapılarımızı açıyoruz. Burada 275 kişilik bir düğün gerçekleştirebilirsiniz. Açık alanımızda dans pisti de bulunuyor. Ayrıca dağ ve deniz manzarası da kır bahçemizden rahatça izlenebiliyor.
-Kapalı alanımızdaysa 200 kişilik organizasyonlar düzenleyebiliyoruz. Manzaralı kapalı alanımızda da dans pisti mevcut. Ayrıca kapalı alanımızda yüksek tavanıyla da öne çıkıyor.
-Davet alanlarımızı after party için de tercih edebilirsiniz.

Dekorasyon

-Açık alanımızda masa ve sandalyelerimizi havuzumuzun etrafına diziyoruz. Masa ve sandalyelerde beyaz renk tercih ediyor, mekanımızın sade ve şık atmosferiyle uyumlu bir görünüm elde ediyoruz. Ayrıca uzun ahşap masa alternatifimiz de sizi bekliyor. Dilediğiniz arka plan süslemeleri için de açık alanımızda yeterli alan bulunuyor.
-Kapalı davet alanımızsa taş duvarlarıyla çiftleri karşılıyor. Burada oturma düzenini kare veya dikdörtgen beyaz masalarla ve beyaz napolyon sandalyelerle hazırlıyoruz. Masa üstlerinde runner da kullanabiliyoruz.

Hizmetler

Çiftlerimiz dekorasyon noktasında bizden veya dışarıdan getirecekleri organizasyon firmasından yardım alabilirler. Ses- ışık sistemleri de mekanımızda bulunuyor. Canlı müzik konusunda da çiftlere destek oluyoruz. Arzu eden çiftler canlı müziği de dışarıdan getirebilirler. Kapalı alanımızda da havalandırma sizi bekliyor. Intaland Havuzbaşı Restaurant’ta hazırlık odası da yer alıyor. Mekanımızda yemek servisini de biz yapıyoruz. Çiftimiz menümüzde istedikleri değişiklikleri talep edebilirler.

Yiyecek / İçecek

Balıkesir kır düğünü yerlerinden Intaland’da yemekleri kendimiz hazırlıyoruz. Servise ordövr tabağıyla başlıyor, daha sonra ara sıcak servisinde börek gibi tatlardan servis ediyoruz. Mezelerde kızarmış ot ve girit peyniri gibi lezzetler sunuyoruz. Ana yemeklerimizdeyse beyaz et ve kırmızı et seçeneklerimiz bulunuyor. Menünün sonunda pasta servisi de yapılıyor. Ayrıca ekstra ücret dahilinde çocuk menüsü ve vegan menü gibi özel menüler de çıkarabiliyoruz.

Intaland Havuzbaşı Sevgi Köyü’nde çiftlerimize ödemede yardımcı oluyoruz ve düğün gününe kadar aşamalı ödeme yapma şansı sunuyoruz. ‘’Mutluluğa Giden Yol Intaland Havuzbaşı’ndan Geçer’’ sloganıyla düğünlere imza atan mekanımız farklı davet alanlarıyla da dikkat çekiyor. Kır düğünü fiyatlarımızı öğrenmek için ‘’Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!’’ formunu doldurabilirsiniz. Dilerseniz telefon numaramızı çevirerek de fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres:

  Kemalpaşa Mah. Karatepe dağınıklar mevki İntaland Sevgi Köyü 45/67 Parsel no:1 Gömeç/Balıkesir

 • Haritadaki Konumu

  Intaland Havuzbaşı Restaurant Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.