Kır Düğünü Balıkesir

Green Garden Kır Bahçesi

  • Kapasite
    100 - 625 Kişi

  • Kişi Başı
    250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Green Garden Kır Bahçesi Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
Kokteyl Servisi Yoktur

Green Garden Kır Bahçesi Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Green Garden Kır Bahçesi Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme
Fiziksel Özellikler
Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı

Green Garden Kır Bahçesi Sıkça Sorulan Sorular

Green Garden Kır Bahçesi düğün fiyatları ne kadar?

Green Garden Kır Bahçesi düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Green Garden Kır Bahçesi düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Green Garden Kır Bahçesi kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Green Garden Kır Bahçesi 100 kişiden 625 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 625 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Green Garden Kır Bahçesi düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Green Garden Kır Bahçesi düğününüz için yemek servisi, fotoğrafçı getirme i̇mkanı ve menüde değişiklik i̇mkanı sunmaktadır.

Green Garden Kır Bahçesi düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Green Garden Kır Bahçesi düğün dışında kına, nişan, kurumsal etkinlikler ve mezuniyet törenleri hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

100-150

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Hayır

Vale hizmeti var mı?

Hayır

Servis saat kaçta sona eriyor?

23:30

Müzik saat kaçta sona eriyor?

23:30

Özel menü seçenekleriniz neler?

Çocuklara özel

Mekanın kısıtlamaları neler?

Havai fişek ve benzeri kullanılamaz

Green Garden Kır Bahçesi Hakkında

Green Garden Kır Bahçesi olarak hayal ettiğiniz geceye ulaşmanızı sağlıyoruz. Unutulmaz bir düğün organizasyon gerçekleştirebilmek adına ekibimizle beraber hummalı bir çalışma yürütüyoruz.


Balıkesir mevkiinde düğün organizasyonlarınızı düzenliyoruz. Özel günleriniz için kapılarımızı açtığımız kır bahçemizde sadece düğün organizasyonları düzenlemiyor, kına gecesi organizasyonlarınıza da ev sahipliği yapıyoruz. Evliliğe giden tüm adımlarda yanınızdayız. En çok düzenlediğimiz organizasyon ise düğün merasimleri.


Davetlilerinizde mekanımızı dekore ederken organizasyon firmalarından ve çözüm ortaklarımızdan destek alıyoruz. Evlenecek olan çiftlere modern bir düğün organizasyonu vaat ediyoruz. Genellikle yaz davetlileri için tercih ediliyor, bulunduğumuz konumdan dolayı yeşilliklerin içinde bir organizasyon hayal edenler için biçilmiş kaftanız. Balıkesir’in en güzel göründüğü yer olan mekanımızda çiftlerin isteklerini karşılamak için çok çalışıyoruz.


Son dönemlerde çok fazla tercih edilen kır düğünü organizasyonlarını düzenlerken başarımızla da dilden dile dolaşıyoruz. Başarımızı sunduğumuz hizmetlerle sağlıyor, farklı konseptlerde düğün organizasyonları gerçekleştiriyoruz.


Hasır iplerle süslediğimiz sandalyelerinize ek olarak konseptinize uygun olarak masa örtüleri konumlandırıyoruz. İstediğiniz renklere yer verdiğimiz dekorasyonlarımızda bizi tercih ettiğiniz için çok mutlu olacak, hayallerinizdeki geceye kavuşabileceksiniz.


Gecenizde müzisyenlerimiz, teknik elemanlarımız, fotoğraf ve video ekibimizle beraber hizmet veriyoruz. Böylece hayal ettiğiniz geceye kavuşmanızı sağlıyor, kusursuz bir organizasyon sunuyoruz. Gecenizdeki detayları beraber planlamak için çok heyecanlıyız.


Bu detayları doğru bir şekilde konumlandırabilmek adına organizasyon sorumlumuz görevlendirmeler de bulunmuyor ve organizasyon akışının doğru bir şekilde ilerlemesini sağlıyor. Tekrarı olmayan bu özel günün tam olarak istediğiniz gibi geçmesini sağlamak için çok çalışacağız. Bizimle iletişim kurarak hayal ettiğiniz geceye ulaşabileceksiniz.


Nasıl iletişim kurabilirsiniz?


Sayfamızda yer alan ‘ücretsiz fiyat teklifi al butonunu kullanarak Green Garden Kır Bahçesi Balıkesir organizasyon ekibine ulaşabilirsiniz. Sadece bir tık uzağınızda kır düğünü organizasyonunuzu düzenlemek için bekliyoruz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres:

    Plevne mahallesi, Yeni İzmir Yolu Caddesi, No:43/A Flash Hali Saha Yani 10100 Balıkesir

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.