Kır Düğünü Balıkesir

Çiftlikoğlu Kır Düğün Bahçesi

 • Kapasite
  100 - 250 Kişi

 • Kişi Başı
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Çiftlikoğlu Kır Düğün Bahçesi Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
Kokteyl Servisi Yoktur

Çiftlikoğlu Kır Düğün Bahçesi Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 250

Çiftlikoğlu Kır Düğün Bahçesi Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme Catering firması getirme
Fiziksel Özellikler
Bahçe Çim alan Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı Doğa manzaralı

Çiftlikoğlu Kır Düğün Bahçesi Sıkça Sorulan Sorular

Çiftlikoğlu Kır Düğün Bahçesi düğün fiyatları ne kadar?

Çiftlikoğlu Kır Düğün Bahçesi düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Çiftlikoğlu Kır Düğün Bahçesi düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Çiftlikoğlu Kır Düğün Bahçesi kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Çiftlikoğlu Kır Düğün Bahçesi 100 kişiden 250 kişiye kadar yemekli hizmet sunmaktadır.

Çiftlikoğlu Kır Düğün Bahçesi düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Çiftlikoğlu Kır Düğün Bahçesi düğününüz için yemek servisi, fotoğrafçı getirme i̇mkanı, menüde değişiklik i̇mkanı ve catering firması getirme i̇mkanı sunmaktadır.

Çiftlikoğlu Kır Düğün Bahçesi düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Çiftlikoğlu Kır Düğün Bahçesi düğün dışında kına, nişan, davet ve resepsiyon ve kurumsal etkinlikler hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

50-75

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Hayır

Vale hizmeti var mı?

Hayır

Servis saat kaçta sona eriyor?

23:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Çiftlikoğlu Kır Düğün Bahçesi Hakkında

Yemyeşil bir kır bahçesinde düğün yapmak ister misiniz? Çiftlikoğlu Kır Bahçesi olarak Balıkesir İvrindi’de faaliyet gösteriyoruz. Kapalı alanlarda düğün yapmak istemeyenlerin ilk tercihi her zaman kır düğünleri oluyor. Ağaçlar ve yeşillikler arasında bir düğün için sizleri mekanımıza davet ediyoruz. Düğün sektöründe yılların vermiş olduğu tecrübe ile birlikte sıcak ve güler yüzlü hizmet anlayışımızla hizmetinizdeyiz.

Pekala bu özel gününüz için size hangi hizmetleri sunuyoruz.

Öncelikle 400 kişilik kır bahçemizde sizi konuk ediyoruz. Herhangi bir yer sıkıntısı yaşamadan tüm sevdiklerinizi düğününüze davet edebilirsiniz. Doğanın içinde görkemli bir düğün organizasyonu yapmak adına, sizin yerinize biz her şeyi düşünüyoruz. Bütün hazırlık aşamasında sizin fikirlerinizi önemsiyoruz. Davetinizden önce gerçekleştireceğimiz görüşmemizde tüm detayları organizasyon sorumlumuzla birlikte planlıyoruz. Birlikte belirlemiş olduğumuz konsepte uygun olarak hazırlıklara başlıyoruz. Masa ve sandalye düzenimizi gelecek misafir sayınıza göre düzenliyoruz.

Yemekli düğün tercihleriniz için hazırladığımız lezzetli menüleri misafirlerimize sunuyoruz. Yemek istemezseniz konuklarınızın keyifle atıştırma yapabileceği kuru yemiş, düğünlerin olmazsa olmazı gazlı içecek ve yaş pasta ikramları yapıyoruz.

Düğününüz boyunca sizin ve konuklarınızın her sorusuna cevap veren, arzu ve isteklerinizi anında yerine getiren bir ekiple çalışıyoruz. Çünkü misafirlerimizin bizden memnun olarak ayrılmasını istiyoruz. İşimizi aşkla ve şevkle yaparak size gelecekte güzel hatırlayacağınız anılar armağan ediyoruz.

Düğün dışında nişan, sünnet düğünü, doğum günü ve daha nice organizasyon düzenleyebiliyoruz. Fiyatlandırmalarımızı organizasyon türüne ve faaliyetimize göre şekillendiriyoruz.

Daha fazla bilgi edinmek, güler yüzlü ekibimiz ile kaliteli bir hizmet almak için hemen yan tarafta bulunan ücretsiz teklif al butonuna tıklayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. En özel gününüzde en güzel hizmeti vermek için şimdiden sabırsızlanıyor ve evlenecek çiftlerimizi mekânımıza bekliyoruz.

Ekiple Tanışın

 • Diğer

İletişim

 • Adres:

  Edremit Yolu 35. Km. İvrindi – Balıkesir

 • Haritadaki Konumu

  Çiftlikoğlu Kır Düğün Bahçesi Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.