Kır Düğünü Aydın

Talin Beach Club

 • Kapasite
  100 - 625 Kişi

 • Kişi Başı
  250 - 500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Talin Beach Club Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Talin Beach Club Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Talin Beach Club Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme Catering firması getirme
Fiziksel Özellikler
Çim alan Deniz kenarında After Party alanı
Manzara
Deniz manzaralı

Talin Beach Club Sıkça Sorulan Sorular

Talin Beach Club düğün fiyatları ne kadar?

Talin Beach Club düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 - 500 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Talin Beach Club düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 - 500 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Talin Beach Club kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Talin Beach Club 100 kişiden 450 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 625 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Talin Beach Club düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Talin Beach Club düğününüz için yemek servisi, fotoğrafçı getirme i̇mkanı, catering firması getirme i̇mkanı ve menüde değişiklik i̇mkanı sunmaktadır.

Talin Beach Club düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Talin Beach Club düğün dışında nişan, bayi toplantısı, davet ve resepsiyon, parti, kına, sünnet düğünü, açılışlar, mezuniyet törenleri, baby shower, doğum günü ve kurumsal etkinlikler hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

Otopark yok

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Hayır

Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Talin Beach Club Hakkında

Aydın deyince akla ilk gelen şey olan tatil cenneti Kuşadası’nda faaliyet gösteren işletmemiz Talin Beach Club Kuşadası tüm özel günleriniz için harika manzaraya sahip konumu ile sizlere ev sahipliği yapıyor. Denize sıfır bir şekilde konumlanmış olan işletmemiz, güneşi davetlileriniz ile beraber batırabileceğiniz yaz düğünleriniz için tam anlamı ile harika bir tercih olacak. Gün batımın benzersiz renklere sahip ışık huzmeleri ile renklenecek dans pistinde ilk dansınızı ettiğiniz hayal edin. Hayali bile insanı romantik bir büyünün içerisine çekerken gerçekleşti an neler hissedeceksiniz kim bilir?

Denizi arkanıza alacak şekilde konumlandırdığımız nikâh platformunda denizden esen meltemin etkisi ile duvağınız uçuşurken siz davetlilerinizin şahit olacağı o en kıymetli “Evet!” inizi söyleyeceksiniz.

Denizin mavisinin eşlik ettiği yemyeşil bahçemizde masa ve sandalye giydirmelerinde beyaz renk ile doğanın tüm uyumlu renklerini bir araya getiriyoruz. Beyaz rengin asilliği ve zarafeti ile birleşen yeşil ve mavi, kır düğününüzün baş renkleri olacak. Yuvarlak masalar ile istediğiniz oturma düzenini oluşturacağımız bahçemizde yemekli veya yemeksiz olarak düğününüzü gerçekleştirebilirsiniz.

Eğer yaz ruhunu düğününüze tamamen yansıtmak isterseniz sizi sahilime doğru alalım.

Peki yaz ruhunu nasıl mı yaşayacaksınız? Ayaklarınız sıcacık kumlara değerek…

Beyaz tüller ile süslenmiş ahşap bir tak kullanarak nikâh masanızın arka fonunu oluşturuyoruz. Bembeyaz bir örtü ile süslenmiş nikâh masanızın üzerine mevsimin en taze ve renkli çiçeklerini yerleştiriyoruz. Tiyatro oturma düzeni ile oluşturacağımız oturma düzeninde; misafirlerinizin sandalyelerini de bembeyaz kumaşlar ile giydiriyoruz. Davetlilerinizi arasından geçerek nikâh masanıza ulaşacağını yürüyüş yolunuzda ise beyaz bir halı kullanıyoruz. Sade ama bir o kadar şık ve farklı…

Çıplak ayaklar ise doyasıya dans edebilir eteklerinizi savura savura deniz kıyısında eğlenebilirsiniz.

Farklı konsept fikirleri ile her zaman farkını ortaya koyan işletmemizde yemekli / yemeksiz tüm organizasyonlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Organizasyon sorumlumuz ile düğün planlamanıza bir an önce başlamak isterseniz form ile bize ulaşmanız mümkün.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres::

  Kadıkalesi Mh., 09400 Soğucak

 • Haritadaki Konumu

  Talin Beach Club Yol Haritası

Talin Beach Club Düğün Yorumları (1)

Çağrı

Düğün Tarihi: 25.07.2015

Açık alanda deniz manzaralı hatta denize sıfır 300 kişilik bir kır düğünü gerçekleştirdim ve kokteyl tarzındaydı. Kalabalık düğünler için de oldukça uygun bir mekandı. Mekanın konumu, görselliği ve manzaralı oluşu, kır konsepti olması çok güzeldi. Ben doğma büyüme Aydınlı olduğum için çocukluğumdan... devam 

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.