Kır Düğünü Aydın

Otto Davet Kuşadası

 • Kapasite
  100 - 250 Kişi

 • Kişi Başı
  250 - 500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Otto Davet Kuşadası Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Otto Davet Kuşadası Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 250
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 250

Otto Davet Kuşadası Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme Catering firması getirme
Fiziksel Özellikler
Bahçe Havuz başı Şehir dışında After Party alanı
Manzara
Doğa manzaralı

Otto Davet Kuşadası Sıkça Sorulan Sorular

Otto Davet Kuşadası düğün fiyatları ne kadar?

Otto Davet Kuşadası düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 - 500 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Otto Davet Kuşadası düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 - 500 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Otto Davet Kuşadası kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Otto Davet Kuşadası 100 kişiden 250 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 250 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Otto Davet Kuşadası düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Otto Davet Kuşadası düğününüz için catering firması getirme i̇mkanı, yemek servisi, menüde değişiklik i̇mkanı, fotoğrafçı getirme i̇mkanı ve vale hizmeti sunmaktadır.

Otto Davet Kuşadası düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Otto Davet Kuşadası düğün dışında mezuniyet törenleri, doğum günü, davet ve resepsiyon, baby shower, sünnet düğünü, kına, parti ve nişan hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

50-75

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Evet

Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Çocuklara özel

Mekanın kısıtlamaları neler?

Evcil hayvan kabul edilmiyor

Otto Davet Kuşadası Hakkında

Aydın Kuşadası bölgesinin en prestijli davet mekânları arasında başı çeken Otto Davet tüm özel günleriniz için sizi ve sevdiklerinizi konuk etmeye hazır. Hayatınızda bir kere yaşama şansı bulduğunuz bu özel gün için seçeceğiniz mekânın pek çok kriteri sağlaması gerekir: Yer sıkıntısı yaşamadan tüm davetlilerinizi rahatlıkla ağırlayabilecek misin? Mekânın tasarımı, ne şekilde dekore edildiği, şık bir görünüme sahip olmaması bunlar ilk olarak dikkat edeceğiniz unsurlar olacak.

Mekânımız gerek geniş kapasitesi gerek ise şık tasarımı ile yukarıdaki beklentilere karşılık veriyor. Ama sadece bu kadar da değil: Biz mekân seçimi konusunda bunlardan daha da önemli kriterlerin olduğunu düşünüyoruz. İşletme yöneticilerinin size ve taleplerinize kulak vermesi, sizi en iyi şekilde anlaması, istekleriniz için olabilecek en iyi çözüm yollarını önermesi gerekir. Biz bu konuda oldukça iddialı olduğumuzu belirtebiliriz. Bizimle iletişime ilk geçtiğiniz andan itibaren sizinle bir dostunuz gibi oturup tüm isteklerinizi dinliyor ve notlar alıyoruz. Sonra da hemen hazırlıklara başlıyoruz. Masa ve sandalyelerin konumlandırılmasından tutun ne tür bir tema ile süsleme yapılacağına kadar her şeye beraber karar vererek hazırlıkları tamamlıyoruz.
Organizasyon alanındaki iddiamızı mekânımızı düğününüz için en iyi şekilde hazırlayarak gösteriyoruz.

Kuşadası açık hava düğün mekânları denince parmakla gösterilen bir işletme olduğumuzu belirtmiştik. Havuz başımızda gerçekleşecek düğününüz için son kalite teknik ekipmanlardan oluşan bir sahne kuruyoruz. Kaliteli müzik eşliğinde geniş pist alanımızda havuzumuzun yanı başında yani dilediğiniz her yerde doyasıya dans ederek günün keyfini çıkarabilirsiniz.

Siz de düğününüz için ayrıcalıklı hizmetlerden yararlanabileceğiniz Otto Davet ile iletişime geçmek isterseniz sayfa üzerinde yer alan “Ücretsiz teklif al!” butonuna tıklayarak iletişime geçebilirsiniz. Uygun fiyat politikamız ile düğününüzü hayal ettiğiniz gibi planlayabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

İletişim

 • Adres::

  Bayraklıdede Mahallesi, 09400 Kuşadası

 • Haritadaki Konumu

  Otto Davet Kuşadası Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.