Kır Düğünü Aydın

Çılgınzade Çiftliği

Firma kapanmıştır
Çılgınzade Çiftliği

Çılgınzade Çiftliği Hakkında

Çılgınzade Çiftliği ismiyle Koçarlı’da çiftlerin en özel günlerine ev sahipliği yapıyoruz. Sadece açık alanla hizmet veren kır bahçemizde doğayla iç içe bir düğün gerçekleştirebilirsiniz. Çılgınzade Çiftliği ismiyle Aydın’a kır düğünü alanında yenilikçi bir bakış açısı getiriyoruz. Düğününüze katılım çok olacaksa bahçemizin geniş alanını çok beğeneceğinize eminiz. Mekanımızda otopark ve örnek masa gibi avantajlı olanaklarımız da bulunuyor.

Davet Alanları

Aydın kır düğün salonlarından Çılgınzade Çiftliği’nde 1 adet açık davet alanımız bulunuyor. Ağaçlıklı bir alanda kurulan kır bahçemizde kendinizi şehirden izole edebilir, sadece size özel olan bir alanda misafirlerinizle vakit geçirebilirsiniz. Bahçemize toplamda 1.000 misafir davet edebilirsiniz. Davet alanımızda sevdiklerinizle beraber gönlünüzce eğlenmeniz için oldukça büyük bir dans pisti de yer alıyor.

Dekorasyon

Doğal güzelliklerin ön plana çıktığı bir düğün istiyorsanız doğru yerdesiniz. Çeşitli ağaçların çevrelediği çim zeminli kır bahçemizi bohem tarzda dekore ediyor, mekanımızın doğal atmosferiyle uyumlu bir görünüm elde ediyoruz. Misafirlerinizi isterseniz uzun şölen masalarında, isterseniz de 6 ila 8 kişilik yuvarlak davet masalarında ağırlayabiliyoruz. Masalarımızı renk renk kır çiçekleriyle veya beyaz çiçek buketleriyle süslüyoruz.

Çiçeklerin yanında gold renkli tekli mumluk gibi romantik detaylardan da yararlanıyoruz. Masalarımızı tiffany sandalyelerle veya açılır kapanır ahşap sandalyelerle tamamlıyoruz. Masa süslemesi ve sandalye giydirme konusunda çifte zengin alternatifler sunuyoruz. Aydınlatma için bahçemizi boydan boya gezen sarkıt ışıklandırmalardan yararlanıyor, mekanımızın bohem ambiyansını destekliyoruz. Nikah masanızı da yapraklar ve çiçeklerle dekore ediyoruz.

Hizmetler

Aydın kır düğünü organizasyonları için anlaşmalı organizasyon firmasıyla hizmet veriyoruz. Örnek masa hazırlama hizmetimiz de bulunuyor. Menülerimizi çiftin isteklerine göre hazırlıyor ve tadım/değişim imkanı sunuyoruz. Işık ve ses hizmetiyle beraber sahne kurulumu da hizmetlerimiz arasında yer alıyor. Mekanımızda lavabolu gelin odası, makyaj alanı ve makyaj koltuğuyla gelinlerin kendilerini rahat hissedecekleri özel bir alan oluşturuyoruz. 200 araçlık otoparkımız da misafirlerinizi bekliyor.

İşletmemiz Aydın kır düğün mekanları içinde ferah alanı, geniş dans pisti ve sunduğu hizmetlerle öne çıkıyor. Erken anlaşma yapan çiftler için özel indirimlerimiz de bulunuyor. Çılgınzade Çiftliği’nin indirimli fiyatlarından faydalanmak için hemen sayfada yer alan telefon numarasını arayabilir, fiyat teklifi isteyebilirsiniz. Dilerseniz ‘Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!’ formu aracılığıyla da fiyatlarımızı öğrenebilirsiniz.

Çılgınzade Çiftliği Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme Catering firması getirme Hazırlık odası
Fiziksel Özellikler
Bahçe Çim alan Şehir dışında Olumsuz hava koşullarına karşı önlem
Manzara
Doğa manzaralı

Çılgınzade Çiftliği Sıkça Sorulan Sorular

Çılgınzade Çiftliği düğün fiyatları ne kadar?

Çılgınzade Çiftliği düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 TL'den az, hafta içi kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Çılgınzade Çiftliği düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 TL'den az, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Çılgınzade Çiftliği kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Çılgınzade Çiftliği 100 kişiden 625 kişiye kadar yemekli hizmet sunmaktadır.

Çılgınzade Çiftliği düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Çılgınzade Çiftliği düğününüz için fotoğrafçı getirme i̇mkanı, yemek servisi, vale hizmeti, catering firması getirme i̇mkanı ve menüde değişiklik i̇mkanı sunmaktadır.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

100-150

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Evet

Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

01:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Yok

Mekanın kısıtlamaları neler?

Alkol servisi yok

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.