Çılgınzade Çiftliği

0256 234 01 34

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Çılgınzade Çiftliği
Açık Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 625

Çılgınzade Çiftliği Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 TL'den Az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
100 TL'den az

Çılgınzade Çiftliği Özellikler

Mekan Özellikleri
Bahçe Çim alan Şehir dışında
Manzara
Kır manzaralı Bahçe manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering Firması Getirme
Evet
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After party alanı var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale Hizmeti
Evet
Hazırlık odası
Evet
Olumsuz hava koşullarına karşı önlem
Evet

Çılgınzade Çiftliği Sık Sorulan Sorular

Çılgınzade Çiftliği kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Çılgınzade Çiftliği 100 kişiden 625 kişiye kadar yemekli hizmet sunmaktadır.


Çılgınzade Çiftliği düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Çılgınzade Çiftliği düğününüz için fotoğrafçı getirme i̇mkanı, yemek servisi, vale hizmeti, catering firması getirme i̇mkanı ve menüde değişiklik i̇mkanı sunmaktadır.


Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00


Müzik saat kaçta sona eriyor?

01:00

Tüm Sorular

Çılgınzade Çiftliği Hakkında

Çılgınzade Çiftliği ismiyle Koçarlı’da çiftlerin en özel günlerine ev sahipliği yapıyoruz. Sadece açık alanla hizmet veren kır bahçemizde doğayla iç içe bir düğün gerçekleştirebilirsiniz. Çılgınzade Çiftliği ismiyle Aydın’a kır düğünü alanında yenilikçi bir bakış açısı getiriyoruz. Düğününüze katılım çok olacaksa bahçemizin geniş alanını çok beğeneceğinize eminiz. Mekanımızda otopark ve örnek masa gibi avantajlı olanaklarımız da bulunuyor.

Davet Alanları

Aydın kır düğün salonlarından Çılgınzade Çiftliği’nde 1 adet açık davet alanımız bulunuyor. Ağaçlıklı bir alanda kurulan kır bahçemizde kendinizi şehirden izole edebilir, sadece size özel olan bir alanda misafirlerinizle vakit geçirebilirsiniz. Bahçemize toplamda 1.000 misafir davet edebilirsiniz. Davet alanımızda sevdiklerinizle beraber gönlünüzce eğlenmeniz için oldukça büyük bir dans pisti de yer alıyor.

Dekorasyon

Doğal güzelliklerin ön plana çıktığı bir düğün istiyorsanız doğru yerdesiniz. Çeşitli ağaçların çevrelediği çim zeminli kır bahçemizi bohem tarzda dekore ediyor, mekanımızın doğal atmosferiyle uyumlu bir görünüm elde ediyoruz. Misafirlerinizi isterseniz uzun şölen masalarında, isterseniz de 6 ila 8 kişilik yuvarlak davet masalarında ağırlayabiliyoruz. Masalarımızı renk renk kır çiçekleriyle veya beyaz çiçek buketleriyle süslüyoruz.

Çiçeklerin yanında gold renkli tekli mumluk gibi romantik detaylardan da yararlanıyoruz. Masalarımızı tiffany sandalyelerle veya açılır kapanır ahşap sandalyelerle tamamlıyoruz. Masa süslemesi ve sandalye giydirme konusunda çifte zengin alternatifler sunuyoruz. Aydınlatma için bahçemizi boydan boya gezen sarkıt ışıklandırmalardan yararlanıyor, mekanımızın bohem ambiyansını destekliyoruz. Nikah masanızı da yapraklar ve çiçeklerle dekore ediyoruz.

Hizmetler

Aydın kır düğünü organizasyonları için anlaşmalı organizasyon firmasıyla hizmet veriyoruz. Örnek masa hazırlama hizmetimiz de bulunuyor. Menülerimizi çiftin isteklerine göre hazırlıyor ve tadım/değişim imkanı sunuyoruz. Işık ve ses hizmetiyle beraber sahne kurulumu da hizmetlerimiz arasında yer alıyor. Mekanımızda lavabolu gelin odası, makyaj alanı ve makyaj koltuğuyla gelinlerin kendilerini rahat hissedecekleri özel bir alan oluşturuyoruz. 200 araçlık otoparkımız da misafirlerinizi bekliyor.

İşletmemiz Aydın kır düğün mekanları içinde ferah alanı, geniş dans pisti ve sunduğu hizmetlerle öne çıkıyor. Erken anlaşma yapan çiftler için özel indirimlerimiz de bulunuyor. Çılgınzade Çiftliği’nin indirimli fiyatlarından faydalanmak için hemen sayfada yer alan telefon numarasını arayabilir, fiyat teklifi isteyebilirsiniz. Dilerseniz ‘Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!’ formu aracılığıyla da fiyatlarımızı öğrenebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Telefon: 0256 234 01 34
 • Adres:

  cincin kocaeli

 • Nasıl gelinir?

  cincin minibüsleri ve belediye otobüsleri kapımızım önünden geçmektedir

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Çılgınzade Çiftliği Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.