Çamoğlu Kır Düğün Bahçesi

E-posta Gönder

 • Çine, Aydın.

Kapasite Bilgileri

Çamoğlu Kır Düğün Bahçesi
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 625

Çamoğlu Kır Düğün Bahçesi Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 TL'den Az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
Kokteyl Servisi Yoktur

Çamoğlu Kır Düğün Bahçesi Özellikler

Mekan Özellikleri
Bahçe Çim alan Kolonsuz salon Yüksek tavan
Manzara
Kır manzaralı Bahçe manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering Firması Getirme
Evet
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After party alanı var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Çamoğlu Kır Düğün Bahçesi Sıkça Sorulan Sorular

Çamoğlu Kır Düğün Bahçesi düğün fiyatları ne kadar?

Çamoğlu Kır Düğün Bahçesi düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.Çamoğlu Kır Düğün Bahçesi düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


Çamoğlu Kır Düğün Bahçesi kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Çamoğlu Kır Düğün Bahçesi 100 kişiden 625 kişiye kadar yemekli hizmet sunmaktadır.


Çamoğlu Kır Düğün Bahçesi düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Çamoğlu Kır Düğün Bahçesi düğününüz için yemek servisi, fotoğrafçı getirme i̇mkanı, menüde değişiklik i̇mkanı ve catering firması getirme i̇mkanı sunmaktadır.


Çamoğlu Kır Düğün Bahçesi düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Çamoğlu Kır Düğün Bahçesi düğün dışında davet ve resepsiyon, nişan, kurumsal etkinlikler, kına, açılışlar, mezuniyet törenleri, bayi toplantısı, parti ve sünnet düğünü hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Çamoğlu Kır Düğün Bahçesi Hakkında

Mutluluğa adım attığınız düğün organizasyonlarınızı yemyeşil bir kır alanında gerçekleştirmek istiyorsanız, doğru adrestesiniz. Çamoğlu Restaurant Çine olarak günlük hizmet anlayışımızda Aydın’da restoran işletmeciliği yapıyor, özel günlerde kır bahçemizi çiftlere tahsis ediyoruz. Profesyonel ve deneyimli bir ekibe sahibiz kutlamaların büyüklüğüne göre dışarından servis ve hizmet elemanları desteği alıyor, siz ve davetlilerle özel olarak ilgileniyoruz.


Kır bahçemiz ve sağladığımız hizmetlerden bahsedecek olursak;


 • 1000 kişiyi rahatlıkla ağırlayabileceğimiz bahçemizde kalabalık organizasyon gerçekleştirmek isteyen çiftlerin isteklerine en iyi şekilde cevap veriyoruz.

 • Yuvarlak masa ve modern sandalyeler kullanıyor masa örtüsü ve süslemelerde renk alternatifleri sunuyoruz. Masa üstlerine canlı çiçekler koyarak mekâna canlı bir hava kazandırıyoruz.

 • Nişan, kına ve bekârlığa veda partisi gibi organizasyonlarınızı konsept bir şekilde geçirmek istiyorsanız organizasyon firmalarıyla anlaşıyor, temanıza uygun tarz ve süslemeler gerçekleştiriyoruz.

 • Müzisyen ve orkestra desteği de sağlıyoruz. Geniş repertuvara sahip müzisyenlerle anlaşıyor, eğlenmeye doyamayacağınız, oturmak istemeyeceğiniz bir gün geçirmenizi sağlıyoruz.

 • Çim alanda dans etmenin zor olduğunu biliyor, özel günlerde platform yerleştirerek oyun pistimizi oluşturuyoruz. Pist oldukça geniştir, kalabalık olsanız dahi sevdiklerinizle rahat bir şekilde eğlenebileceksiniz.Düğün paketi içeriğinde bulunan kuru pasta, çerez, meşrubat ve düğün pastasını kaliteli ürünler kullanarak hazırlıyor, Yemekli bir organizasyon gerçekleştirmek istiyorsanız düğün öncesi sizinle beraber menü içeriğini oluşturuyoruz.


Düğün başta olmak üzere; kına ve bekârlığa veda partisi, nişan organizasyonu sünnet düğünü, kurumsal etkinlik ve eğlencelerine de ev sahipliği yapıyoruz. Faaliyette olduğumuz yıldan bugüne çiftler tarafından tercih edilen Aydın Kır düğün mekânları arasında biz de yer almayı başardık. Siz de bizim ev sahipliğimizde özel günlerinizi kutlamak istiyorsanız sayfa üzerinde bulunan fiyat teklifi al butonuna basıp karşınıza çıkan formu doldurarak bizimle iletişime geçin.

Ekiple Tanışın


İletişim

 • Adres:

  Şahanbeli Mevki Adnan Menderes Üniversitesi Çine MYO Yanı Yolboyu Köyü Karşısı Çine

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.