Bekarlığa Veda Partiniz Unutulmaz Olsun

Bürde Özçakır tarafından yazılmıştır.

1:28 dakika

03.11.2020

Hafızalara kazınacak bir bekarlığa veda partisi hazırlamak mı istiyorsun? Kına gecesi ya da gelin hamamına göre çok daha eğlenceli ve çılgın olan bekarlığa veda partisi nasıl olur? İşte detaylar:

gelin bekarlığa veda partisi

Bekarlığa Veda Konseptini Seç

Bekarlığa veda partini planlamaya konsept seçimi yaparak başlayabilirsin. Hafta sonu için bir spa programı ya da gece boyu eğlence konseptleri arasından seçim yapabilirsin.

Konsept seçiminde şu yazımızdan yardım alabilirsin: Bekarlığa Veda Konsepti Arayanlara 5 Eğlenceli Öneri

Bekarlığa Veda Mekanlarını Araştır

Bekarlığa veda partisi için mekan seçerken konseptinle uyumlu olmasına ve herkesin seveceği bir yer seçmeye özen göstermelisin. Örneğin; manzaralı terası olan mekanlar da bekarlığa veda partileri için çok uygun. Yatta bekarlığa veda partisi yapma fikri de son dönemlerde oldukça yaygın.

Bekarlığa Veda Mekanları

Bekarlığa Veda Partisi Organizasyonunu Planla

Organizasyon için 15 - 20 gün öncesinden kimler davetli olacak, kaç kişinin gelmesi düşünülüyor kabaca belirlemek gerekli. Ve mekanın neresi olacağını saptayarak rezervasyon yaptırmak elbette. Süsleme yapılması şart değil ancak ikramın lezzetli olması çok önemli.

Tüm bu detaylarla ister kendin ilgilenebilir istersen de bekarlığa veda organizasyonu hizmeti veren firmalarla çalışabilirsin.

Bekarlığa Veda Mekanları

Bu gecede en çok ihtiyacınız olacak şey de Yaratıcı Bekarlığa Veda Partisi Fikirleri

Bekarlığa Veda Partisi Hediyeliklerini Seç

Bekarlığa veda partileri son zamanlarda çokça ilgi görür oldu. Bu keyifli parti için unutulmaması gereken davetlilere, gelinin ismine ve geceye özel ufak birer hediye sunmak.

Gelinin ismiyle hazırlanmış pudra ponponları, minik el kremleri, nostaljik mendiller ya da neşeli ve isme özel magnetler olabilir. Gelinlik tasarımlı ya da rengarenk ayakkabı tasarımlı kurabiyeler, çok şık dantelli kına keseleri, kına kutuları ya da gelinin ismine özel etiketlerle hazırlanmış el zillerini örnek verebiliriz.

Bekarlığa Veda hediyeleri

Fotoğrafları Unutma

Fotoğraf çok çok önemli! Bekarlığa veda fotoğrafsız olmaz. Unutulmaz karelerinizin olmasını sağlamayı unutma! Hem doğal hem de gece boyunca acaba resmim çekildi mi kaygısından uzak etkinlik için profesyonel fotoğrafçılardan yardım alabilirsin.

Fotoğrafçılar

Unutulmaz bir bekarlığa veda partisi için ihtiyacın olacak ipuçlarına yer verdik. Eğlenceye katkı sağlayacak müzikler için de şu yazımıza bakabilirsin: Eğlencede Sınır Yok: En Güzel Bekarlığa Veda Şarkıları

Kına Mekanları

En iyi kına ve bekarlığa veda firmaları Düğün.com’da!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Kına ve bekarlığa veda firmanı bul

Bunlar da ilgini çekebilir

Kına ve Bekarlığa Veda kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Kına ve Bekarlığa Veda Firmaları

Kına ve Bekarlığa Veda kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

2 Yorum

YAĞMUR ÇİÇEK

Düğün Tarihi: 20.10.2014


Güzel bir makale olmuş ama haftasonu tatili düğünden önce büyük bir tatil gibi daha normal bir parti haftasonu tatilinden daha mantıklı


Selim Fidan

Düğün Tarihi: 20.10.2014


Biz erkekler için meyhanede içmek en güzel bekarlığa veda partisi kadınlar kadar yaratıcı olmak istemiyoruz