Kına ve Bekarlığa Veda Organizasyon Trabzon

Tatlı Telaş Naz Organizasyon

 • Min. Fiyat
  5.000-7.500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Hayallerindeki kına organizasyonunu anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına organizatöründen fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

 • Tatli Telaş Naz Organizasyon
  İşyeri Sahibi

  Söz, Nişan, Nikah, Kına, Düğün, Açılış Organizasyon


Tatlı Telaş Naz Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
5.000-7.500 TL

Tatlı Telaş Naz Organizasyon Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Tatlı Telaş Naz Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan

Tatlı Telaş Naz Organizasyon Hakkında

Kültürümüzün belki de en anlamlı olgularından biri olan kına geceleri hem geleneklerimizin devam ettirilmesi, hem de düğünden önce düğün telaşını üstünüzden atıp gönlünüzce eğlenmeniz için oldukça önemli. Biz de bu değerli geleneğimize yakışır organizasyonlar yapmak için Tatlı Telaş Naz Organizasyon olarak yeni evlenecek çiftlere hizmet veriyoruz. Size muhteşem bir kına gecesi organizasyonu için sağlayacağımız hizmetlerimizden biraz bahsedelim.

Adımızdan da anlaşılacağı gibi tatlı telaşlarınız için buradayız. Biz muhteşem kına geceniz için hazırlıklarımızı yaparken siz yeni bir başlangıç yapacağınız, en güzel günlerinizin her anının tadını çıkarabilirsiniz.Kına tahtından, bindallıya her ihtiyacınızı profesyonel iş ortaklarımız sayesinde kolaylıkla temin edebiliyoruz. Dansçılardan, orkestraya kadar da her ayrıntıyı ayarlıyoruz. Elbette bunları yaparken sizin zevk ve tercihlerinize göre yol haritamızı çiziyoruz.

Öncelikle gecenize görkemli bir giriş yapmanızı sağlıyoruz. Böylece gecenizin daha başından konuklarınızı harika bir gecenin beklediği belli oluyor. Kına elbisenize uygun olarak giyinmiş dans ekibi ve volkan şovları eşliğinde mekana giriş yapabiliyorsunuz. Ardından ışıklı davul şovlar ve dansçılarla tempoyu iyiden iyiye arttırıyoruz.

Kına geceleri için genellikle tercih edilen kırmızı ve altın renklerinin yanında isterseniz, rengarenk süslemeler veya son zamanlarda gelinler arasında oldukça popüler olan hint tarzında süslemeler ve dekorlar da kullanabiliyoruz. Kına yakmadan, testi kırmaya kadar her anınızı unutulmaz kılacak detaylarla donatıyoruz.

Kına gecelerinin yanında nişan ve doğum günü gibi özel günlerinizi kusursuz kılmak için de hizmet veriyoruz. Siz de unutulmaz bir kına gecesi isterseniz diğer Trabzon organizasyon şirketleri arasından bizi tercih edebilirsiniz. Hayatınızın en güzel günlerinden birine eşlik etmek ve size hayallerinizdeki kına gecesini yaşatmak için sabırsızlanıyoruz. Tatlı Telaş Naz Trabzon Organizasyon Şirketi hakkında daha fazlasını öğrenmek ve fiyat teklifi almak için sayfanın yanında bulunan formu doldurabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Of/Tarabzon

 • Haritadaki Konumu

  Tatlı Telaş Naz Organizasyon Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.