Kına ve Bekarlığa Veda Organizasyon Trabzon

Saraylı Kaftan & Kına Organizasyon

  • Min. Fiyat
    5.000 TL'den az

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki kına organizasyonunu anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına organizatöründen fiyat teklifi göndersin!

Saraylı Kaftan & Kına Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
5.000 TL'den az

Saraylı Kaftan & Kına Organizasyon Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Saraylı Kaftan & Kına Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan, Davul show, Dilek feneri, Gelin hamamı, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Saraylı Kaftan & Kına Organizasyon Hakkında

Eğlenceli bir kına ve bekârlığa veda partisi geçirmeye hazır olun! Saraylı Kaftan Organizasyon olarak ihtiyaçlarınıza muhteşem bir şekilde cevap veren hizmet anlaşımız ve memnuniyetinizi en iyi şekilde yerine getiren hizmet kalitemizle İstanbul’da sizlerleyiz. Profesyonel ve yaratıcı bir ekibimiz bulunuyor. Hizmete başladığımız yıldan bugüne de her sene kendimizi geliştiriyor, çiftlere farklı alternatifler sunmak için çabalıyoruz. Klasikleşmiş organizasyonların ötesinde bir kutlamayla kına gecenizi en iyi şekilde planlıyoruz. İstanbul dışında Trabzon’da da çiftlerin hayallerini gerçekleştirmeye devam ediyoruz.

Muhteşem bir kutlamadan bahsettik. Peki bu süreçte sağladığımız hizmetlerimiz neler mi?

-Kına gecenizde tüm ihtiyaçlarınızı tek bir adreste karşılayabileceksiniz. Organizasyon koordinatörümüz ile birlikte kına geceniz planlıyor, istekleriniz ve hayalleriniz her zaman planlamanın merkezine koyuluyor. Tarzınıza en uygun konsepti sizinle beraber belirliyoruz. Siz tarzınızı, hayallerinizi ve isteklerinizi anlatıyorsunuz biz de size önerilerde bulunuyoruz.

-Bugünün vazgeçilmez dekorundan kına tahtı süslemelerinden bahsedelim biraz da! Yorulduğunuzda oturup soluklanabileceğiniz, arkadaş ve sevdiklerinizle birlikte konsept fotoğraflar çekilebileceğiniz muhteşem bir dekor oluşturuyoruz. Renk renk cibinik ve minderlerle de kına tahtı çevresini süslüyoruz.

-Bindallı mı kaftan mı hâlâ karar veremediniz mi? Saraylı Kaftan olarak her tarzda ve renkte muhteşem modellerimizle kına gecenizde kusursuz görünebileceksiniz. Vücut tipinize en çok yakışan kaftan modelini birlikte belirliyoruz. Konseptinizi tamamlayan aksesuarlarla da muhteşem görüneceksiniz. Ayrıca damada özel kostüm hizmeti de veriyoruz.

- Eğlenceli bir kutlama için geniş müzik arşivine sahip DJ performans hizmeti veriyoruz. Kına ekibinin dans gösterileri ile de şölen tadında bir kutlamayı sizinle buluşturuyoruz.

Siz de farklı tarz konseptte kına gecesi ve bekârlığa veda partisi hayal ediyorsanız, sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurup ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    İstanbul

  • Haritadaki Konumu

    Saraylı Kaftan & Kına Organizasyon Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.