• Min. Fiyat
    5.000-7.500 TL

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki kına organizasyonunu anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına organizatöründen fiyat teklifi göndersin!

North Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
5.000-7.500 TL

North Organizasyon Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

North Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan, Davul show, Dilek feneri, Gelin hamamı, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen, Zenne / oryantal

North Organizasyon Hakkında

Mutlu bir birlikteliğin ardından gelen evlenme kararı… Artık nişan, kına gecesi ve düğün organizasyonlarınızın hazırlıklarını yapmaya başlayabilirsiniz. İşte tam bu aşamada Trabzon kına organizasyon firmaları arasında yer aldığımız North Organizasyon markamızla devreye biz giriyoruz. Profesyonel ekibimizle tam da hayal ettiğiniz gibi bir ortam oluşturuyoruz.

Organizasyonunuzu davetinizin türüne göre hazırlıyoruz. A’dan Z’ye her detayı sizin yerinize düşünüyoruz. Siz sadece nasıl bir ortam istediğinizi bize anlatıyor, gerisine karışmıyorsunuz. Hem sizi hem de konuklarınızı mest edecek bir organizasyona sahip olmak için bizimle çalışmanız yeterli. Kına gecenizi dillere destan bir şekilde düzenlememize hazır olun.

Öncelikle kına gecesi mekanınızı bize detaylı bir şekilde anlatmanızı istiyoruz. Uygunluk durumumuza göre yeri ziyaret edebiliriz. Daha sonra ise hayal ettiğiniz, tarzınızı yansıtan konsepti belirleyerek hazırlık sürecimize başlıyoruz. Ortamda bulunan her şeyin birbiri ile görsel anlamda uyumlu olması çok önemli. Masalarımızı şık bir şekilde düzenliyoruz. Sandalye ve masaları istediğiniz gibi giydiriyor, çiçek aranjmanları kullanıyoruz. Dilerseniz demo masa örneklerimizi de inceleyerek tercihinizi yapabilirsiniz. Eğer konsept ve süsleme konusunda kararsızlık yaşarsanız size yönlendirmelerde bulunuyor, yol gösteriyoruz. Kına gecenizi güzelleştirecek eğlenceli şovlara yer veriyor, kına yakma törenine uygun ekipmanlar kullanıyoruz. Kaliteli ve profesyonel bir hizmet almak için bizimle çalışabilirsiniz.

Kına eğlenceniz nerede olursa olsun bizden hizmet alabilirsiniz. Kına gecenizin hazırlıklarının tamamında yanınızda oluyoruz. Ayrıca kına dışında söz, nişan, düğün, yıl dönümü, açılış, parti, lansman gibi organizasyonlarınızı da en güzel şekilde düzenleyebiliyoruz. Sizi memnun etmek tek isteğimiz.

Eğer siz de kusursuz bir kına gecesi organizasyonu istiyorsanız, kendinizi profesyonel ekibimize teslim edebilirsiniz. Hakkımızda daha fazla bilgi almak için sayfanın üst kısmında bulunan iletişim bilgilerimizi kullanabilir ya da yandaki bilgi formunu doldurabilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    Kemerkaya Mah. Uzun Sk. Erkuloğlu İş Hanı No:56 Kat:3 Ortahisar/ Trabzon

  • Haritadaki Konumu

    North Organizasyon Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.