Carmelina Organizasyon

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Organizasyon

Kategori

1.500-2.250 TL

Min. Fiyat

Maçka‎, Trabzon

İlçe, İl


Genel Özellikler

  • Minimum Paket Fiyatı 1.500-2.250 TL
  • Aksesuar kiralama var mı?: Hayır

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Bindallı / Kaftan, Hint kınası, Kına süslemesi, Davul show, Kına ekibi, Kına takımı, Kına mumu, Kına tepsisi, Kına müziği, Kına töreni

Hakkında

Düğününüzden önce, telaşınızı biraz olsun azaltmak ve sevdiklerinizle kesintisiz bir eğlence yaşamak için kına geceleri harika bir fırsat. Bu fırsatı en iyi şekilde değerlendirmek ise sizin tercihiniz. Bu noktada Carmelina Organizasyon olarak bizim üzerimize düşen, size ve yakınlarınıza muhteşem bir eğlence yaşatmak.

Trabzon organizasyon firması olarak hayata geçen Carmelina Organizasyon, yaklaşık 5 yıldır siz değerli çiftlerimize hizmet veriyor. Firmamız, çok uzun olmayan geçmişine rağmen birçok organizasyona ev sahipliği yaptı. Dolayısıyla oldukça deneyim sahibiyiz, diyebiliriz.

En önemli özelliğimiz, sizin istekleriniz doğrultusunda hareket etmek ve size değer vermek. Kına gecenizin tam da dilediğiniz gibi olmasını istiyoruz. Dilerseniz hizmetlerimizden bahsedelim.

Misafirleriniz, kına ecesi mekana giriş yaptığında, onları lokum ve gül suyu ikramıyla karşılıyoruz. Bu sırada siz gelin odasında nedimelerde dans kareografinizi çalışıyorsunuz. Bu noktada endişeye kapılmayın. Zira güler yüzlü ekip arkadaşlarımız sayesinde hemen adapte oluyorsunuz. Tek yapmanız gereken onlara uyum sağlamak. Sonrasında nedimelerle birlikte, yer volkanları eşliğinde, kurduğumuz gelin yolundan geçerek salona girişinizi sağlıyoruz ve eğlenceli geceniz başlamış oluyor.

Sıra kına yakmaya geldiğinde ise cibinlik eşliğinde kurulan kına tahtına oturuyorsunuz. Yakın arkadaşlarınıza dağıttığımız kaftanlarla ve nedime taçlarıyla beraber ahenkli bir görüntü yakalayarak şık bir kına tepsisi ile kına seramoninizi gerçekleştiriyoruz. Eğlencenin hız kesmemesi için kına merasiminin hemen ardından hareketli bir müzik çalıyor ve rengarenk kemerinizle birlikte sevdiklerinize ve size unutamayacağınız anlar yaşatmayı hedefliyoruz. Kına sonunda ise konuklarınıza sayıya göre kuru kına dağıtımı gerçekleştiriyoruz.

Kına organizasyonu olarak, misafirlerinizin mekana ulaşımı için ise bir nakliye hizmetimiz mevcut. Size bir servis aracı tahsis ediyoruz ve 50 km sınırı ile ulaşımı sağlıyoruz.

Bizimle iletişime geçmek için sayfanın hemen yanında bulunan formu doldurmanız yeterli.

İletişim

Ümran Durmuş

  • Adres: Maçka/TrabzonYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!