Kına ve Bekarlığa Veda Organizasyon Trabzon

Carmelina Organizasyon

  • Min. Fiyat
    5.000-7.500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Hayallerindeki kına organizasyonunu anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına organizatöründen fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

Carmelina Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
5.000-7.500 TL

Carmelina Organizasyon Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Carmelina Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan

Carmelina Organizasyon Hakkında

Düğününüzden önce, telaşınızı biraz olsun azaltmak ve sevdiklerinizle kesintisiz bir eğlence yaşamak için kına geceleri harika bir fırsat. Bu fırsatı en iyi şekilde değerlendirmek ise sizin tercihiniz. Bu noktada Carmelina Organizasyon olarak bizim üzerimize düşen, size ve yakınlarınıza muhteşem bir eğlence yaşatmak.

Trabzon organizasyon firması olarak hayata geçen Carmelina Organizasyon, yaklaşık 5 yıldır siz değerli çiftlerimize hizmet veriyor. Firmamız, çok uzun olmayan geçmişine rağmen birçok organizasyona ev sahipliği yaptı. Dolayısıyla oldukça deneyim sahibiyiz, diyebiliriz.

En önemli özelliğimiz, sizin istekleriniz doğrultusunda hareket etmek ve size değer vermek. Kına gecenizin tam da dilediğiniz gibi olmasını istiyoruz. Dilerseniz hizmetlerimizden bahsedelim.

Misafirleriniz, kına ecesi mekana giriş yaptığında, onları lokum ve gül suyu ikramıyla karşılıyoruz. Bu sırada siz gelin odasında nedimelerde dans kareografinizi çalışıyorsunuz. Bu noktada endişeye kapılmayın. Zira güler yüzlü ekip arkadaşlarımız sayesinde hemen adapte oluyorsunuz. Tek yapmanız gereken onlara uyum sağlamak. Sonrasında nedimelerle birlikte, yer volkanları eşliğinde, kurduğumuz gelin yolundan geçerek salona girişinizi sağlıyoruz ve eğlenceli geceniz başlamış oluyor.

Sıra kına yakmaya geldiğinde ise cibinlik eşliğinde kurulan kına tahtına oturuyorsunuz. Yakın arkadaşlarınıza dağıttığımız kaftanlarla ve nedime taçlarıyla beraber ahenkli bir görüntü yakalayarak şık bir kına tepsisi ile kına seramoninizi gerçekleştiriyoruz. Eğlencenin hız kesmemesi için kına merasiminin hemen ardından hareketli bir müzik çalıyor ve rengarenk kemerinizle birlikte sevdiklerinize ve size unutamayacağınız anlar yaşatmayı hedefliyoruz. Kına sonunda ise konuklarınıza sayıya göre kuru kına dağıtımı gerçekleştiriyoruz.

Kına organizasyonu olarak, misafirlerinizin mekana ulaşımı için ise bir nakliye hizmetimiz mevcut. Size bir servis aracı tahsis ediyoruz ve 50 km sınırı ile ulaşımı sağlıyoruz.

Bizimle iletişime geçmek için sayfanın hemen yanında bulunan formu doldurmanız yeterli.

İletişim

  • Adres::

    Maçka/Trabzon

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.