Kına ve Bekarlığa Veda Organizasyon Sakarya

Yağmur Organizasyon

  • Min. Fiyat
    5.000-7.500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Hayallerindeki kına organizasyonunu anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına organizatöründen fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Yağmur Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
5.000-7.500 TL

Yağmur Organizasyon Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Yağmur Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Davul show

Yağmur Organizasyon Hakkında

Yağmur Organizasyon Sakarya ailesi olarak en özel günlerinizde yanınızda oluyoruz ve sizin için unutulmayacak organizasyonlar düzenliyoruz. Söz ve nişan törenleri, sünnet düğünleri, doğum günleri, açılışlar, yeni doğan etkinlikleri, düğünler ve kına geceleri gibi hayatınızın en değerli günlerinde, hayallerinizi gerçeğe dönüştürüyoruz. Sevdiklerinizle birlikte hoşça vakit geçireceğiniz ve doyasıya eğlencenin tadını çıkaracağınız kına gecelerinizi, bizim yetenekli ellerimize teslim etmek isterseniz, doğru adrestesiniz!

Kına gecesi organizasyonunuz için öncelikle, nasıl bir hayalinizin olduğunu öğreniyoruz. Sade veya gösterişli fark etmeksizin her çeşit etkinliği, kusursuz bir şekilde yerine getirebiliriz! Kına gecenizi düzenleyeceğiniz mekanı da öğrendikten sonra, sizin için hazırlıklara başlıyoruz.

O gün geldiğinde, sabahın ilk ışıklarıyla birlikte mekana gidiyoruz ve ilk olarak, masa ve sandalyelerinizi, davetli sayınıza göre düzenliyoruz. Burada, sahne alanını olabildiğince geniş tutmaya çalışıyoruz. Ardından, kına gecenize uyumlu olacak renkte masa örtülerini ve aksesuarları yerleştiriyoruz. Eğlencenin gece boyu hız kesmemesi için, son teknoloji ses ve aydınlatma sistemini de kurduktan sonra, üzerinde isminizin yazılı olduğu panoyu, mekanın girişine konumlandırıyoruz ve hazırlıklarımız sona eriyor.

Misafirleriniz geldiğinde onları, lokum ve gül suyu ikramıyla karşılıyoruz ve tatlı bir başlangıç yapmalarını sağlıyoruz. Ardından, nedimelerimizle birlikte yapacağınız uyumlu dans gösterisiyle birlikte, sizi misafirlerinizin arasına alıyoruz. Adeta görsel bir şölen eşliğinde yaptığınız bu gösterini ardından, eğlence devam ediyor!

Kına merasiminiz sırasında, yakınlarınıza dağıttığımız kına mumları ve kaftanlarla birlikte, ahenkli bir görüntü elde ediyoruz. Gece sonunda da konuklarınıza ikram ettiğimiz kuru kına ve küçük hediyelerle, bu özel gecenin unutulmaz olmasını sağlıyoruz.

Sakarya kına organizasyon firmaları arasında, siz değerli misafirlerimiz için sağladığımız olanaklar bu şekilde. Bu eşsiz imkanlardan yararlanmak için, sayfanın hemen yanında yer alan formu eksiksiz olarak doldurun ve bize ulaşın!

İletişim

  • Adres:

    Semerciler Mah. Gökçe Sok. No:9 Adapazarı/Sakarya

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.