Tatlı Telaş Organizasyon & Kına Evi

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Organizasyon

Kategori

1.500-2.250 TL

Min. Fiyat

Akyazı, Sakarya

İlçe, İl


Genel Özellikler

  • Minimum Paket Fiyatı 1.500-2.250 TL
  • Aksesuar kiralama var mı?: Evet

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Bindallı / Kaftan, Hint kınası, Kına süslemesi, Davul show, Kına ekibi, Kına takımı, Kına mumu, Kına tepsisi, Kına müziği, Kına töreni

Hakkında

Tatlı Telaş Organizasyon & Kına Evi ile muhteşem bir kına gecesi yaşamaya hazır mısınız? ‘’Evet!’’ dediğinizi duyar gibiyiz, o halde sizin için hazırladığımız birbirinden güzel hizmetlere göz atmadan kına mekanınıza ve organizasyon firmanıza karar vermeyin…

Kına gecesini organize etmek tam bir tatlı telaş ama bu değerli gecede hangi konseptin belirleneceği ve nasıl bir planlama yapılacağı da oldukça zor ve karışık bir iş. Olası aksaklıkları önlemek, kına gecenizi tatlı bir anıya dönüştürmek ve yeni yaşamınıza güzel bir başlangıç yapabilmenizi sağlamak için buradayız! Kına gecenizde tecrübeli bir etkinlik koordinatörü, kaliteli ses, ışık ve müzik, konsept, uygun zamanlama, programın akışı gibi detayların bir bütün oluşturması gerekiyor. Biz de Tatlı Telaş Organizasyon & Kına Evi olarak, bu saydığımız parçalardan bir bütün oluşturarak size muhteşem bir kına gecesi yaşatacağımıza eminiz.

Kına gecenizi bir şölene dönüştüreceğimiz salonumuzdan bahsetmek istiyoruz ilk olarak. Kalabalık organizasyonlarınız için de gayet elverişli olan geniş mekanımıza tüm sevdiklerinizi davet edebilirsiniz. Salonumuzun yüksek tavanlı bir yapısının olduğunu ve son zamanların trend aksesuarları ile dekor edildiğini de söyleyelim.

Birbirinden güzel kına tahtı modellerimiz var. Seçtiğiniz model ve renk kına tahtımızı salonumuzun en güzel yerine yerleştiriyoruz, tabii birbiriyle uyumu kına aksesuarlarımız eşliğinde… Merak etmeyin, İçinde kendinizi bir prenses gibi hissedeceğiniz kaftandan arkadaşlarınıza dağıtacağımız taç ve mendillere, kına merasimi için gerekli olan yaş kınadan salon süslemesine kadar her detay bize emanet!

Hakkımızda daha fazla bilgi almak ve fiyatlarımızı öğrenmek için sayfanın üst kısmında bulunan ‘’Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!’’ formunu eksiksiz doldurarak kına organizasyon Sakarya firmalarından biri olan Tatlı Telaş Kına Evi firmamız ile hemen iletişime geçebilirsiniz.

İletişim

Yetkili Kişi

  • Adres: Sakarya/AkyazıYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!