• Min. Fiyat
    20.000-30.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Hayallerindeki kına organizasyonunu anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına organizatöründen fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Saray Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
20.000-30.000 TL

Saray Organizasyon Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Saray Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına ekibi

Saray Organizasyon Hakkında

Kına geceleri günümüzde farklı konseptlerde düzenleniyor. Kimi gelin adayları Hint temasını tercih ederken kimi gelin adayları ise Roman esintilerin yer aldığı bir gece hayal ediyor. Geleneksel kına gecelerinden vazgeçemeyenler de var. Peki, siz nasıl bir gece hayal ediyorsunuz?

Mekânı belirledikten sonra aklınıza takılan soruda bu değil mi? O zaman Saray Davet Organizasyon ekibi konseptinizi seçmenizde yardımcı olabilir, istediğiniz geceyi de tasarlayabilir. Yılların verdiği tecrübemizle birlikte sizi anlıyor, görüşmede elde ettiğimiz bilgiler ışığında organizasyon akışınızı planlıyoruz. Unutulmayacak bir gece olması için elimizden geleni profesyonel ekibimizle beraber yapıyoruz.

Konseptinizi belirledikten sonra sıra geliyor sunduğumuz hizmetleri incelemeye, hemen anlatalım.

Yer ve zaman fark etmeksizin Saray Organizasyon ekibiyle çalışabilirsiniz. Davetlilerinizin kapıda karşılanmasından başlayarak tüm organizasyon süreci boyunca ekibimiz yanınızda. Gösterişli bir giriş yapmak için kına ekibimiz dans gösterileri hazırlıyor, davul çalan kızların en önde yerlerini alıyor. Eğer sahnede ekibimizle beraber dans etmek isterseniz de koreografiler hazırlayabiliriz.

Kına gecelerinin olmazsa olmazı kına tahtı istediğiniz konsepte göre düzenliyoruz. Cibinliği, rengi ve tülleri arzu ettiğiniz şekilde konumlandırdıktan sonra nedimeleriniz için minderler yerleştiriyor. Onların aksesuarlarını da unutmuyoruz. Nedime tefleri, bileklik ve taçlarını da bizden temin edebileceksiniz. Kişiye özel karşılama panosunu girişe yerleştirmeyi, size özel olarak hazırladığımız tef ve gelin örtüsünü de kına tahtınızın yanında konumlandırmayı unutmuyoruz.

Kına mumu, kına tepsisi, el gülü, kına sepeti, yaş-kuru seçenekleri, Hint kınacısı, rengarenk dans kemerleri Saray Kına Organizasyon ekibinin sunduğu avantajlardan sadece bazıları! Siz de özel gününüzü profesyonel ellere emanet etmek isterseniz sayfa üzerinde yer alan formu doldurabilir, hayal ettiğiniz organizasyona ulaşabilirsiniz. Üstelik mekânınıza karar vermediyseniz; 2019 yılında faaliyete başlayan Saray Garden kına evini de tercih edebilir hem geceniz hem de mekânınızla davetlilerinizi mest edebilirsiniz. “Ücretsiz fiyat teklifi al” butonuna tıklamayı unutmayın!

İletişim

  • Adres::

    Çark Cd. Zafer Apt. K:3 Adapazarı

  • Haritadaki Konumu

    Saray Organizasyon Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.