Kına ve Bekarlığa Veda Organizasyon Sakarya

Sakarya Rumeli Organizasyon

  • Min. Fiyat
    5.000 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Hayallerindeki kına organizasyonunu anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına organizatöründen fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Sakarya Rumeli Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
5.000 TL'den az

Sakarya Rumeli Organizasyon Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Sakarya Rumeli Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan

Sakarya Rumeli Organizasyon Hakkında

Hayatınızın en özel ânları arasında tazeliğini her daim koruyacak olan kına geceniz için işinde uzman Sakarya Rumeli Organizasyon ekibiyle çalışarak hayallini kurduğunuz mutluluğu yakalayabilirsiniz.

Yaratıcılığımızla istediğiniz konsepti sizin için özel olarak tasarlıyoruz. Organizasyon süreciniz boyunca baştan sona her aşamayı dikkatle takip ediyor ve yerinde çözümlerle olabilecek her sorunun önüne geçiyoruz. Her sene farklı bir organizasyon içeriğiyle kendimizi sürekli yeniliyor ve geliştiriyoruz. Birbirinden renkli eğlence gösterileriyle kendinizi sanki şölendeymiş gibi hissedeceğiniz saatler yaşamanızı sağlıyoruz.

Peki biz ne tür hizmetler sunuyoruz?
Kına eğlencesi dendiğinde aklınıza gelebilecek her türlü hizmeti size sunuyoruz. Farklı model ve renklere sahip kına tahtları arasında beğendiğiniz tahtı organizasyonunuzun yapılacağı alana getirerek kurulumunu sağlıyoruz. Tahtı etrafını organze tüller ile adeta sararak süslüyoruz. Tahtın bulunduğu alanın altına tahtın renginde halıyla özel bir alan yaratıyoruz. Kına tahtının etrafına nedime minderleri, kına tepsisi, şamdanlar, çiçek aranjmanları, mumlar ve hediyelik eşyalarla süslüyoruz. Bindallı ve kaftan için kiralama hizmeti sağlayarak sizi yüksek maliyetler ödemekten kurtarıyoruz. Kına ekibinin etkileyici dansları eşliğinde müziğin ritmine kendinizi kaptıracağınız unutulmaz saatler yaşayacağınıza emin olabilirsiniz. Dilek feneri ve renkli kuşak şovumuzla renkli dakikaları nedime ekibimizle size yaşatıyoruz. Tüylerle süslü davullar ve teflerle gece boyunca dans pistinden inmeyeceğinize emin olabilirsiniz.

Bizim hakkında daha ayrıntılı bilgi almak, kına ve bekârlığa veda organizasyonları için hazırladığımız paket içeriklerimizi öğrenmek ve fiyat tekliflerimizi detaylı olarak değerlendirmek için sayfanın üst kısmında yer alan Sakarya Rumeli Organizasyon’a ait iletişim bilgileri ile bizimle irtibat sağlayabilirsiniz. Bize ulaşmanın bir başka yolu ise yine sayfanın üstünde bulunan bilgi formunun eksiksiz bir şekilde doldurularak ardından “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklanması ile oluyor.

İletişim

  • Adres::

    Semerciler Mah. Türk Telekom Aralığı Havuzlu Çarşı İşhanı Groshan Kırtasiye Üstü No: 5 Zemin: 26 Adapazarı / Sakarya

  • Haritadaki Konumu

    Sakarya Rumeli Organizasyon Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.