Sakarya Kına Organizasyon

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Sakarya Kına Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
2.500 TL'den az

Sakarya Kına Organizasyon Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Sakarya Kına Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan, Davul show, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Sakarya Kına Organizasyon Hakkında

Sakarya’da hayal ettiğiniz kına gecesini gerçekleştirecek deneyimli bir organizasyon firması arıyorsanız Sakarya Kına Organizasyon olarak eğlenceli davetler düzenliyoruz!

Güler yüzlü ve profesyonel ekibimiz ile birlikte hayal ettiğiniz geceleri hayata geçirmekten büyük mutluluk duyuyoruz. Kına geceleri pek çok farklı konseptte düzenlenebilen organizasyonlar. Bu konseptlerden zevkinize en uygun olanını tercih edebilirsiniz. Sakarya kına organizasyonları arasında en unutulmaz olanlardan birinde size sadece gecenin keyfini çıkarmanın kalması için tüm detaylarla biz ilgileniyoruz.

Kına gecenizi planlama sürecinde öncelikli olarak davetinizi gerçekleştireceğiniz mekânı görüyoruz. Mekânın özelliklerine göre ne tarz süsleme ve dekorlar kullanabileceğimize karar veriyoruz. İstediğiniz ambiyansa en uygun renk ve desenlerle süslü bir ortamda eğlencenin keyfini çıkarmak sizin adınıza daha da keyifli olacaktır. Kına gecesi konseptleri arasından son dönemde oldukça revaçta olan Prenses, Osmanlı, Roman ve Hint konseptlerinde organizasyonlar düzenleyebiliyoruz. Prenses konseptinde pembe renk ve tonlarını ağırlıklı olarak kullandığımız tüllerle kına tahtınızı süslüyoruz. Yine kaftan ve bindallı seçimlerimiz de bu renklerde oluyor. Osmanlı konseptinde ise daha geleneksel motif ve çizgilerin ağırlıkta olduğu süsleme ve aksesuarlarla istenen ambiyansı oluşturabiliyoruz. Paketlerimiz dahilinde birçok avantajlı hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. En kapsamlı paketimizde 2 adet puf, kına tepsisi, kına sepeti, gelin kaftanı, damat kostümü, gelinin arkadaşları için 15 nedime elbisesi, fotoğraflı ve isme özel giriş hoş geldiniz yazısı, ekibimizden DJ ve nedime maskeleri gibi hizmetlere ulaşabilirsiniz.

Daha detaylı bilgi almak ve kına gecenizi Sakarya kına organizasyonu fiyatları arasında en uygun olanlarla düzenlemek isterseniz bizimle irtibata geçebilirsiniz. Sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz olarak doldurarak ‘’Ücretsiz fiyat teklifi al’’ butonuna tıklayabilirsiniz. Bu sayede avantajlı fiyat tekliflerimizi size iletebiliriz ve keyifli gecenizi planlamaya başlayabiliriz.

İletişim

  • Adres:

    Çark caddesi Değirmenci Apt. No:74 Eski İşkur Binası Yanı Sakarya

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Sakarya Kına Organizasyon Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.