Binbir Gece Organizasyon

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

Binbir Gece Organizasyon Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  3.000-4.000 TL

 • Aksesuar Kiralama

Binbir Gece Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Bindallı / Kaftan, Davul show, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen

Binbir Gece Organizasyon Hakkında

Kına gecenizi organize etmek ve tüm ayrıntıları düşünmek için fazla vaktiniz ve tecrübeniz olmayabilir. Bu noktada, işi bir bilene bırakmak, sizi fazlasıyla rahatlatacak hem de unutulmaz bir kına gecesi deneyimi yaşamanıza yardımcı olacaktır. Binbir Gece Organizasyon Sakarya olarak, bu güzel gecenizi planlamak için sabırsızlanıyoruz!

Sevdiklerinizle birlikte mutlu dakikalar yaşayacağınız ve unutamayacağınız bir gece organize edeceğimizden şüpheniz olmasın. Sakarya’da, siz değerli çiftlerimize hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz. Heyecanınıza ortak olmak ve yeni hayatınıza başlamadan önce, bu güzel gecenizi planlamak bize oldukça keyif veriyor. Dilerseniz, kına gecenizde size ne gibi imkanlar sunacağımızdan biraz bahsedelim.

Misafirlerinizi lokum ve gül suyu ikramımızla karşılıyoruz. Salona geçtikleri andan itibaren hoş bir müzik eşliğinde sohbet edebiliyorlar. Ardından, sizi ve nedimelerimizi salona alıyoruz. Ahenk içerisindeki dans gösterinizle birlikte salona giriş yaptığınızda bütün gözler size kilitlenecek ve muhteşem bir manzara oluşacak. “Uyum sağlayabilir miyim?” diye endişe etmenize hiç gerek yok! Deneyimli ekibimiz sayesinde hemen adapte olabiliyorsunuz.

Güler yüzlü ekibimizin bu tatlı danslarından sonra sınırsız eğlenceniz başlıyor. Seçtiğimiz müzikler eşliğinde danslarımıza misafirlerinizin de katılmasını sağlıyoruz. Sonrasında yapacağımız kına töreninde ise, gelinin yakınlarına dağıttığımız kına mumlarıyla ve kaftanlarla birlikte uyumlu bir görüntü yakalıyoruz. Hüznün hakim olduğu bu merasimde, gelinimizi gülümsetmek için elimizden geleni yapıyoruz.

Kına geceniz sona erdiğinde ise, misafirlerinize kuru kına ikramında bulunuyoruz. Böylece, kına gecenizden geriye kalan hatıra ile birlikte salondan çıkış yapıyorlar. Ayrıca fotoğraf çekimi için ayrı bir köşemiz de bulunuyor.

Adapazarı Binbir Gece Organizasyon olarak, size sunduğumuz hizmetler anlatıldığı gibi. Kararınızı verdiyseniz ve kına gecenizi bizim düzenlememizi isterseniz, bizimle iletişime geçin. Bunun için de yapmanız gereken tek şey, sayfanın hemen yanında bulunan formu eksiksiz doldurmak!

İletişim

 • Adres:

  Yeni Cami Mah. Adnanmenderes Cad. A.F.Berköz İş Merkez

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.