Zanaat Organizasyon

E-posta Gönder

  • Beşiktaş, İstanbul.

Ekiple Tanışın

Zanaat Organizasyon Fiyatlandırma

  • Minimum Paket Fiyatı

    2.500-5.000 TL

Zanaat Organizasyon Genel Özellikler

  • Aksesuar Kiralama

Zanaat Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği

    Hint kınası, Kına mumu, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi

Zanaat Organizasyon Hakkında

Modern tarzda hazırlayacağımız nişan ve kına mekânınızla size ve konuklarınızı benzersiz bir gün yaşatıyoruz. Zanaat Organizasyon olarak İstanbul’da faaliyet gösteriyor, organizasyonlarınızda ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek tüm ekipmanları temin ediyoruz. Muhteşem süslemelerle şık bir atmosfer oluşturuyor, yıllarca unutamayacağınız bir gün geçirmeniz için de titizlikle çalışıyoruz. Kına gecesi ve bekârlığa veda partinizde, nişan ve söz organizasyonunuzda, evlilik teklifi ve doğum günlerinde istediğiniz mekânı kusursuz bir şekilde hazırlıyoruz.

İstanbul kına organizasyonları için tercih edilen adreslerden biriyiz. Geleneklerimizin en güzel yansıması olan bu değerli gün için size birçok seçenek sunuyoruz. Kınanız için tercih ettiğiniz mekânı önceden belirleyeceğimiz konseptinize uygun olarak hazırlıyoruz. Her şeyin ahenk içinde görünebilmesi için de süslemelerin tarz ve rengini özenle belirliyoruz. Kına tahtı, kına tepsisi, hediyelikler ve eğlencenizde kullanacağınız tef gibi ekipmanları temin ederek size hayalinizdeki bir organizasyon yaşatıyoruz.

Mutluluğa attığınız ilk adım olan nişan ve söz etkinliğiniz için de size birçok seçenek sunuyoruz. Aile ve arkadaşlarınızla kutlayacağınız bu özel gece için tercih edeceğiniz mekânı istediğiniz konseptte hazırlayabiliriz. Evde ya da mekânda gerçekleştireceğiniz bu özel gece için nişan masası süslemeleri, masa arkası dekor kurulumu ve davetli masa ve sandalye süslemelerini istediğiniz tarzda yapabiliriz. Süslü ve parıltılı örtüler, püsküllü runnerlar, iri vazo ve canlı çiçekler ve minimal aksesuarlarla, masanızı muhteşem bir şekilde hazırlıyoruz. Masa arkasına isminizin yazılı olduğu çiçeklerle hazırlayacağımız tak yerleştirerek fotoğraflarda arka fon olarak kullanacağınız bir alan yaratıyoruz.

Zanaat Organizasyon olarak özel günlerinizde profesyonel bir hizmet alabilmeniz için ekip olarak özenle çalışıyor, gün sonunda mutluluk ve memnuniyetinizi amaçlıyoruz. Her türlü kutlamalarınızda hizmetinizdeyiz. Bize ulaşmak için yapmanız gerekenler; sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurup ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklamak!

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.