• Min. Fiyat
    5.000-7.500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Hayallerindeki kına organizasyonunu anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına organizatöründen fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

Zanaat Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
5.000-7.500 TL

Zanaat Organizasyon Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Zanaat Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Hint kınası

Zanaat Organizasyon Hakkında

Modern tarzda hazırlayacağımız nişan ve kına mekânınızla size ve konuklarınızı benzersiz bir gün yaşatıyoruz. Zanaat Organizasyon olarak İstanbul’da faaliyet gösteriyor, organizasyonlarınızda ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek tüm ekipmanları temin ediyoruz. Muhteşem süslemelerle şık bir atmosfer oluşturuyor, yıllarca unutamayacağınız bir gün geçirmeniz için de titizlikle çalışıyoruz. Kına gecesi ve bekârlığa veda partinizde, nişan ve söz organizasyonunuzda, evlilik teklifi ve doğum günlerinde istediğiniz mekânı kusursuz bir şekilde hazırlıyoruz.

İstanbul kına organizasyonları için tercih edilen adreslerden biriyiz. Geleneklerimizin en güzel yansıması olan bu değerli gün için size birçok seçenek sunuyoruz. Kınanız için tercih ettiğiniz mekânı önceden belirleyeceğimiz konseptinize uygun olarak hazırlıyoruz. Her şeyin ahenk içinde görünebilmesi için de süslemelerin tarz ve rengini özenle belirliyoruz. Kına tahtı, kına tepsisi, hediyelikler ve eğlencenizde kullanacağınız tef gibi ekipmanları temin ederek size hayalinizdeki bir organizasyon yaşatıyoruz.

Mutluluğa attığınız ilk adım olan nişan ve söz etkinliğiniz için de size birçok seçenek sunuyoruz. Aile ve arkadaşlarınızla kutlayacağınız bu özel gece için tercih edeceğiniz mekânı istediğiniz konseptte hazırlayabiliriz. Evde ya da mekânda gerçekleştireceğiniz bu özel gece için nişan masası süslemeleri, masa arkası dekor kurulumu ve davetli masa ve sandalye süslemelerini istediğiniz tarzda yapabiliriz. Süslü ve parıltılı örtüler, püsküllü runnerlar, iri vazo ve canlı çiçekler ve minimal aksesuarlarla, masanızı muhteşem bir şekilde hazırlıyoruz. Masa arkasına isminizin yazılı olduğu çiçeklerle hazırlayacağımız tak yerleştirerek fotoğraflarda arka fon olarak kullanacağınız bir alan yaratıyoruz.

Zanaat Organizasyon olarak özel günlerinizde profesyonel bir hizmet alabilmeniz için ekip olarak özenle çalışıyor, gün sonunda mutluluk ve memnuniyetinizi amaçlıyoruz. Her türlü kutlamalarınızda hizmetinizdeyiz. Bize ulaşmak için yapmanız gerekenler; sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurup ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklamak!

İletişim

  • Adres::

    İstanbul

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.