• Min. Fiyat
    5.000-7.500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Hayallerindeki kına organizasyonunu anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına organizatöründen fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

Vizyon Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
5.000-7.500 TL

Vizyon Organizasyon Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Vizyon Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan

Vizyon Organizasyon Hakkında

Kına geceleri kültürümüzden bize miras kalan en değerli geleneğimizdir. Bu nedenle biz Vizyon Organizasyon Sultanbeyli olarak bu çok özel geleneğimizi en iyi şekilde sürdürmek ve size sevdiklerinizle beraber doyasıya eğleneceğiniz eşsiz bir kına gecesi organizasyonu sunmak için hizmetinizdeyiz.

Profesyonel ve zevk sahibi ekibimizle kına gecenizde her detayın içinize sinmesi için büyük bir özenle çalışıyoruz. Hazırlıklarınıza başlamadan önce sizinle bir ön görüşme düzenliyoruz. Bu ön görüşmede sizin kına gecenize dair tüm isteklerinizi, beklentilerinizi ve kına geceniz için istediğiniz konsepti detaylarıyla öğreniyoruz. Henüz kına geceniz için bir konsept belirleyemediyseniz de zevk sahibi ve profesyonel ekibimizle konsept geliştirme hizmeti de sunuyoruz.

Kusursuz bir kına gecesi organizasyonu için kına mumundan, kına takımına kadar her ihtiyacınızı profesyonel iş ortaklarımız sayesinde kolaylıkla temin edebiliyoruz. Anlaşmalı olduğumuz firmalar sayesinde de tüm ihtiyaçlarınızı çok daha uygun fiyatlarla elde edebiliyoruz.

Kına gecelerinin görsel güzelliğini tamamlayan en önemli unsur kına tahtıdır. Bu nedenle kına tahtı bölümünüzü büyük bir titizlikle hazırlıyoruz. Konseptinize ve zevklerinize uygun çeşit çeşit kına tahtlarıyla hizmet veriyoruz. Mor renkli kına tahtlarımızla hazırlayabileceğimiz Hint tarzındaki rengarenk kına gecelerinden, kırmızı ve altın renkli tahtlarımızla hazırlayabileceğimiz geleneksel kına gecelerine kadar her konsepte uygun kına tahtı bölümleri hazırlayabiliyoruz.

Kına geceniz boyunca mutluluğunuza kına ekibimizle ortak olup, her ihtiyacınızda bir bakış uzağınızda oluyoruz. Kına ekibimizle gerçekleştirebileceğiniz dans gösterileriyle kına gecenize görkemli bir giriş yapmanızı sağlıyoruz. Kına gecenizin devamında da coşkulu davul şovlardan, dans gösterilerine kadar eğlencenin temposunu bir an olsun düşürmüyoruz.

Siz de düğün gününüzden önce gönlünüzce eğlenip, tüm düğün telaşınızı üstünüzden atacağınız, unutulmaz bir kına gecesi davetine imza atmak isterseniz; sayfanın yanında bulunan formu doldurarak Vizyon Organizasyon İstanbul hakkında daha fazla bilgi edinebilir ve fiyat teklifi alabilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    Kadıköy Sokak No:13 Sultanbeyli/İstanbul

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.