Vision Kına Organizasyon

1 Yorum

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

Vision Kına Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
5.000-7.500 TL

Vision Kına Organizasyon Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Vision Kına Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan, Davul show, Dilek feneri, Gelin hamamı, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Zenne / oryantal

Vision Kına Organizasyon Hakkında

Düğün öncesi sevdiklerinizle birlikte doyasıya eğlenmek için şahane içeriklerle süslü bir kına gecesi yapmaya karar verdiyseniz Vision Kına Organizasyon sizin için biçilmiş kaftan demektir. Alanında uzman ekip arkadaşlarımızla birlikte unutulmaz bir eğlence organize ediyor, kusursuz bir parti düzenliyoruz.

İstanbul organizasyon firmaları arasında yer alan şirketimiz bugüne kadar çok sayıda davete dokunuşlarıyla anlam kazandırdı. Eğlence sektöründe başarılı bir şekilde faaliyet gösteriyor, özgün bakış açımıza güveniyoruz. İsteklerinizi ve beklentilerinizi iyi analiz ediyor, size uygun konseptlerimizle adeta ruhunuza dokunuyoruz. Kına merasiminizden kısa bir zaman önce sizinle bir araya gelerek nasıl bir hizmet almak istediğinizi tüm detaylarıyla konuşuyoruz. Sunduğumuz imkanlardan ve eğlence içeriklerimizden ayrıntılı olarak bahsederek aklınızda firmamıza dair bir bilgi oluşmasını sağlıyoruz. Bilmelisiniz ki önceliğimiz siz ve sizin mutluluğunuz.

Kına eğlencenizin yapılacağı mekanın atmosferi ve zevkleriniz bizim için konsept oluştururken en önemli detayların başında geliyor. Hangi alanda nasıl bir düzenleme yapabilir ve ambiyansı güzelleştirebiliriz diye düşünüyoruz. Bu aşamada belirlenecek konseptten uygulanacak renklere kadar sizin fikrinizi alıyoruz.

Kına törenlerinin en öne çıkan parçası elbette kına tahtları. Kına tahtınızı mekanın en dikkat çeken alanına konumlandırarak etrafına nedime minderleri koyuyor ve bir kına köşesi yapıyoruz. Eğlenceniz boyunca sizinle nedime kızlarımız ilgileniyor. Süslü tef ve davul çalma gösterileri eşliğinde gelin çıkışınızı yaparak misafirlerinizin karşısına eğlenceli bir şekilde çıkmanızı sağlıyoruz. Renkli kuşak şovu, özel dans koreografileri, hediyelikler, duygusal ezgiler eşliğinde kına yakma törenimizle sevdiklerinizle birlikte hem eğlenceli hem de duygusal anlar yaşamanızı sağlıyoruz. Üstelik gelinlere özel bir de sürprizimiz var.

Siz de Çekmeköy kına organizasyonu firmaları arasında yer aldığımız Vision Kına Organizasyon’un şanslı çiftlerinden biri olmak isterseniz sayfa üzerinde yer alan iletişim bilgileri ve form yoluyla bizimle rahatlıkla irtibat sağlayabilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    Çubuklu mahallesi boğaziçi caddesi karlı plaza no:7 kat:3 beykoz/ kavacık

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Vision Kına Organizasyon Yol Haritası

Vision Kına Organizasyon Yorumları (1)

Bu firmayla mı çalıştın? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

5,0

Kalite

Personel

İletişim

Selin & Altuğ

Düğün Tarihi: 29.08.2021Sayelerinde harika bir kına gecem oldu. Evlenecek arkadaşlara kesinlikle tavsiye edebilirim. Fiyat performans açısından mükemmel. Organizatör Elif Hanım çok ilgili ve sürekli yanımdaydı. Aynı zamanda dansçı arkadaşlar da bir dakika bile yalnız bırakmadılar. Özellikle kaftan ve tahtıma herkes... devamı 

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.