Vision Kına Organizasyon

E-posta Gönder

0850 532 1297

Kına ve Bekarlığa Veda Organizasyon

Kategori

2.250-3.000 TL

Min. Fiyat

Çekmeköy, İstanbul

Lokasyon

Esnek sözleşme

Bu firma COVID-19 sürecinde ertelemelerde esneklik sağlıyor. Detaylı bilgi için teklif al!Genel Özellikler

  • Minimum Paket Fiyatı 2.250-3.000 TL
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Bindallı / Kaftan, Davul show, Dilek feneri, Gelin hamamı, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Zenne / oryantal

Kampanyalar ve Paketler

Vision Kına Organizasyon

Düğün.com Çiftlerine %11 İndirim + Seçeceğiniz Her Mekanda Yardımcı Oluyoruz !!

Tüm detayları göster

Son gün 30/06/2021


Hakkında

Düğün öncesi sevdiklerinizle birlikte doyasıya eğlenmek için şahane içeriklerle süslü bir kına gecesi yapmaya karar verdiyseniz Vision Kına Organizasyon sizin için biçilmiş kaftan demektir. Alanında uzman ekip arkadaşlarımızla birlikte unutulmaz bir eğlence organize ediyor, kusursuz bir parti düzenliyoruz.

İstanbul organizasyon firmaları arasında yer alan şirketimiz bugüne kadar çok sayıda davete dokunuşlarıyla anlam kazandırdı. Eğlence sektöründe başarılı bir şekilde faaliyet gösteriyor, özgün bakış açımıza güveniyoruz. İsteklerinizi ve beklentilerinizi iyi analiz ediyor, size uygun konseptlerimizle adeta ruhunuza dokunuyoruz. Kına merasiminizden kısa bir zaman önce sizinle bir araya gelerek nasıl bir hizmet almak istediğinizi tüm detaylarıyla konuşuyoruz. Sunduğumuz imkanlardan ve eğlence içeriklerimizden ayrıntılı olarak bahsederek aklınızda firmamıza dair bir bilgi oluşmasını sağlıyoruz. Bilmelisiniz ki önceliğimiz siz ve sizin mutluluğunuz.

Kına eğlencenizin yapılacağı mekanın atmosferi ve zevkleriniz bizim için konsept oluştururken en önemli detayların başında geliyor. Hangi alanda nasıl bir düzenleme yapabilir ve ambiyansı güzelleştirebiliriz diye düşünüyoruz. Bu aşamada belirlenecek konseptten uygulanacak renklere kadar sizin fikrinizi alıyoruz.

Kına törenlerinin en öne çıkan parçası elbette kına tahtları. Kına tahtınızı mekanın en dikkat çeken alanına konumlandırarak etrafına nedime minderleri koyuyor ve bir kına köşesi yapıyoruz. Eğlenceniz boyunca sizinle nedime kızlarımız ilgileniyor. Süslü tef ve davul çalma gösterileri eşliğinde gelin çıkışınızı yaparak misafirlerinizin karşısına eğlenceli bir şekilde çıkmanızı sağlıyoruz. Renkli kuşak şovu, özel dans koreografileri, hediyelikler, duygusal ezgiler eşliğinde kına yakma törenimizle sevdiklerinizle birlikte hem eğlenceli hem de duygusal anlar yaşamanızı sağlıyoruz. Üstelik gelinlere özel bir de sürprizimiz var.

Siz de Çekmeköy kına organizasyonu firmaları arasında yer aldığımız Vision Kına Organizasyon’un şanslı çiftlerinden biri olmak isterseniz sayfa üzerinde yer alan iletişim bilgileri ve form yoluyla bizimle rahatlıkla irtibat sağlayabilirsiniz.

İletişim

Elif Çamlıca

  • Telefon: 0850 532 1297
  • Adres: Merkez Mah. Narlı Sk. No:1 Kat:3 Çekmeköy/ İstanbul

Vision Kına Organizasyon Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!