Via Organizasyon

Mesaj Gönder

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

  • Efendi Çevik

Via Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
5.000-7.500 TL

Via Organizasyon Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Via Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan, Davul show, Dilek feneri, Gelin hamamı, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen, Zenne / oryantal

Via Organizasyon Hakkında

Özenle hazırlandığınız düğün, kına ve nişan gününüzü Via Organizasyon olarak güzelleştiriyor, yıllar geçse de unutamayacağınız bir eğlenceyle buluşturuyoruz sizi. Her biri alanında uzman ve güler yüzlü ekibimizle birlikte eğlencelerinizi en iyi şekilde planlıyor, ihtiyaçlarınıza cevap verebileceğimiz hizmet kalitemizle kusursuz bir gün geçirmenizi sağlıyoruz.

Kültürümüzde önemli bir yeri olan kına gecenizi konsept organizasyonla kutlamak istiyorsanız sağladığımız hizmetlerden bahsedelim size. Öncelikle isteklerinizi dinlemek için bir araya geliyor, ne tarz bir kına gecesi arzuladığınızı öğreniyoruz. Günümüzde modern ve farklı bir şekilde kutlanan bu özel gün için de size öneriler ve tavsiyelerde bulunuyoruz.

Kına mekânınızı istediğiniz şekilde süslüyor, organizasyonunuzda kullanacağınız tüm aksesuarları temin ediyoruz. Belirleyeceğimiz konseptte uygun renklerde masa ve sandalyeleri hazırlıyoruz. Kına gecelerinin en gözde dekoru olan kına tahtını mekânın en güzel köşesine yerleştiriyor, etrafını minder yerleştiriyoruz. Tahtın arkasını ve etrafını süsleyerek fotoğraflarınızda arka fon olarak kullanabileceğiniz bir alan oluşturuyoruz. Kına merasiminiz için gerekli kına tepsisi ve sepeti, el mumu el gülü, gelin damat yüz örtüsü, testi gibi aksesuarları temin ediyoruz.

Kına ekibimizin dansları eşliğinde eğlencenize neşe katıyoruz. Klasikleşmiş kına kutlamalarında farklı bir eğlence düşünürseniz de kına ekibimizle birlikte dans gösterisi hazırlayabilir, konuklarınızı şaşırtabilirsiniz. Orkestra ve sanatçı temin ediyor, kutlamanıza özel şarkı listesi oluşturuyoruz.

Via Organizasyon hizmetleri arasında sürpriz evlilik teklifi mekân süslemesi, söz masası hazırlama, düğün, sünnet ve nişan mekânı süsleme, açılış, kurumsal etkinlik ve davetler de bulunuyor. Ekibimizle birlikte de bu günleri kusursuz bir şekilde geçirmeniz için disiplinli bir şekilde planlamalar yapıyoruz. Siz de her bütçeye uygun kına paketi fiyatlarımızı merak ediyorsanız, sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurup ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklayarak bizimle kolaylıkla iletişime geçebilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    Barbaros Mahallesi 204.Sok. no:14 Giriş kat /Bağcılar /İstanbul

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Via Organizasyon Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.