Kına ve Bekarlığa Veda Organizasyon İstanbul

Tuzla Tekne Kiralama Ali Kaptan

 • Min. Fiyat
  5.000 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Hayallerindeki kına organizasyonunu anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına organizatöründen fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

 • Firma Sahibi

Tuzla Tekne Kiralama Ali Kaptan Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
5.000 TL'den az

Tuzla Tekne Kiralama Ali Kaptan Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Tuzla Tekne Kiralama Ali Kaptan Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Hint kınası

Tuzla Tekne Kiralama Ali Kaptan Hakkında

Tuzla Tekne Kiralama Ali Kaptan ismiyle 2019 yılından itibaren kurumsal bir kimlikle kendimize ait teknemizde kına ve bekarlığa veda partileri gerçekleştiren tam teçhizatlı bir firmayız. Tecrübemiz 30 yıla dayanıyor. 12 kişiye kadar rahatlıkla hizmet verebiliyoruz. Sektöre adım attığımızdan beri pek çok çiftin organizasyonuna ev sahipliği yaptık. Eşi benzeri olmayan Boğaz manzarası eşliğinde çiftlerimize ve davetlilerine kusursuz bir hizmet veriyoruz.

Deneyim
Tekne kiralama sektöründe Tuzla kına organizasyon ve bekarlığa veda alanında uzun yıllardır ödün asla vermediğimiz kalitemizle hizmet vermeye devam ediyoruz. Değişen ve gelişen dünya trendlerini takip ederek her yıl kendimizi geliştiriyoruz. Yeni hayatınıza attığınız ilk adımlarda heyecanınıza şahitlik etmek ve her türlü isteğinizle ilgileniyor olmak ekibimiz için mutluluk verici. Edindiğimiz tecrübelerimize güveniyoruz ve çiftlerimizle yakın bir ilişki kurmayı çok önemsiyoruz.

Hizmetler
Tekneye girişte çiftlerimizi kırmızı halıyla karşılıyoruz. Unutulmayacak bir organizasyon hayali kuran çiftlerimize drone çekiminden kokteyle, masa süslemesinden müzikal performansa kadar birçok hizmet sunuyoruz. Kına gecesinizde hint kınasından oryantal ekibine, kına süslemesinden kına takımına kadar aklınıza gelen her türlü hizmeti çiftlerimize sunuyoruz. Kına ve bekarlığa veda organizasyonlarınızın haricinde doğum günü ve nişan gibi özel günlerinize de eşlik ediyoruz.

Dekorasyon / Süsleme
Çiftlerimizin arzu ettiği her türlü konsepti teknemizde hayata geçiriyoruz. Çiftlerimizin ve davetlilerinin konforu bizim için çok önemli. Bu sebeple teknemizin kapalı alanında 10 kişi kapasiteli yuvarlak masaların etrafını deri minderli uzun koltuklarla çevreliyoruz. Teknemizde geriye kalan alanda sevdiklerinizle keyifli dakikalar geçirebilirsiniz. Tuzla Tekne Kiralama Ali Kaptan ailesi olarak aydınlatma sistemimizle ortamı loş ve romantik bir atmosfere çeviriyoruz.

Teknemizin geniş güvertesi sayesinde her türlü dekorasyon ve organizasyon için alan bulunuyor. Ahşap görünümlü kokteyl masalarımızı tercih ettiğiniz tül rengiyle giydiriyoruz. Peçeteler, canlı çiçek aranjmanları, rengarenk balonlar, gümüş varaklı şık suplalar ve şamdanlarla ambiyansı romantik bir hale getiriyoruz. Arzu eden çiftlerimiz için teknemizi soft renkteki tüllerle süslüyoruz. İstanbul kına organizasyon firmalarından bizi ayıran en önemli özelliğimiz çiftlerimizi teknemizden aşkla uğurlamamız.

Marmara Denizi’nin masmavi suyu üzerinde şehir gürültüsünden uzak ve iyot kokusu eşliğinde bir organizasyon düzenlemek istiyorsanız Tuzla Tekne Kiralama Ali Kaptan hizmetinizde. Peşin ve erken ödeme seçeneklerimizde kolaylık sağlıyoruz. Siz de Tuzla tekne kiralama fiyatları hakkında bilgi almak istiyorsanız sayfanın alt kısmında yer alan iletişim bilgilerimizi kullanarak bize ulaşabilirsiniz. Tekne kiralamanın 1 numaralı adresi Ali Kaptan’da buluşmak dileğiyle.

İletişim

 • Adres:

  Tuzla Vıaport J/2 Paslanmaz Ali Teknesi

 • Haritadaki Konumu

  Tuzla Tekne Kiralama Ali Kaptan Yol Haritası

Tuzla Tekne Kiralama Ali Kaptan Yorumları (1)

Yeliz & Emir

Düğün Tarihi: 10.09.2022

Günümüzde bir çok tekne ile organizasyonlara katıldım. Başta samimiyet var, Paslanmaz Ali kaptan tam bir profesyonel ve samimi... Organizsayon boyunca sanki tekne bizimdi. Saygı sevgi samimiyet her şey var burada, selam olsun emeğiyle işini düzgün yapanlara. Şiddetle tavsiye ediyorum, başka yerlere... devam 

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.