Kına ve Bekarlığa Veda Organizasyon İstanbul

Tahayyül Organizasyon

5,0
  • Min. Fiyat
    7.500-10.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Hayallerindeki kına organizasyonunu anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına organizatöründen fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

  • Muharrem Taşdemir
    Firma Yetkilisi

Tahayyül Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
7.500-10.000 TL

Tahayyül Organizasyon Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Tahayyül Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan

Tahayyül Organizasyon Hakkında

Tahayyül Organizasyon İstanbul’da uzun yıllardır eğlence sektöründe olan bir ekiple muhteşem kına gecelerine imza atıyoruz. Türk örf ve adetlerimizin en güzel şekilde yerine getirdiğimiz kına ve bekarlığa veda organizasyonlarımız yıllarca akıllardan silinmiyor. Sahnesinden kaftanına, gelin ve nedimeler için ayrıcalıklarından kına törenine kadar unutulmaz bir gece yaşamaya hazır mısınız? Çünkü biz, size düğününüz kadar çok konuşulacak bir kına yaşatmak için sabırsızlanıyoruz!

Deneyim
Firmamız 3 yıldır davet sektöründe var olmakla birlikte, ekibimiz ve firma sahiplerimiz uzun yıllardır eğlence sektöründe deneyim kazanmış kişilerden oluşuyor. Organizasyonlarımızın türüne ve kapsamına göre ekibimizi genişletebiliyoruz. Kına gecelerinde çiftlerimize en iyi hizmet verebilmek için gerekli tüm aksesuar ve ekipmana da sahibiz. İşimizi büyük bir aşkla yapıyor ve her organizasyonumuzun sonunda övgüler alıyoruz.

Hizmetler
Gelin adaylarımızı kına gecelerinde yalnız bırakmayacak bir nedime ekibimiz var. Kına süslemenizi zengin alternatifler arasından seçebilirsiniz. Örneğin, 5 farklı taht alternatifimiz bulunuyor. Kına ekibi ve nedimelerimiz birbirinden güzel şovlarıyla gecenize renk katmaya hazır. Ayrıca gelin bindallısı, damat kaftanı ve gelin hanımın arkadaşları için kaftan hizmetimiz de var. Gelin hanıma elbette ayrı bir ilgi gösteriyor ve çok özel bindallı modelleri sunuyoruz.

Sancaktepe kına organizasyonlarımızda ayrıca davul şov, kına mumu, kına müziği ve kına tepsisi gibi ihtiyaçlarınızla da biz ilgileniyoruz. Kına gecenize dair farklı talepleriniz olduğunda dışarıdan aksesuar kiralamamız da mümkün. Kına tahtından en küçük aksesuara kadar her şeyi bizden isteyebilirsiniz. Çünkü biz Tahayyül Organizasyonda hizmette sınır tanımıyoruz. Kına ve bekarlığa veda eğlencelerinizin size özel bir kutlamaya dönüşmesi için tüm taleplerinizi karşılayabiliriz.

Dekorasyon / Süsleme
Kına gecelerimizde zengin bir aksesuar hizmeti veriyoruz. Kına mekanını kırmızı çiçekler, morlu pembeli tag’lar, gümüş veya altın şamdanlar ve daha pek çok şık ürünle süsleyebiliriz. Kına tahtlarımıza zaten bayılacaksınız ve aralarından seçim yapmakta zorlanabilirsiniz. Osmanlı motifleriyle bezeli süslemelerden modern konseptlere hitap eden dekoratif objelere kadar her şeyi temin edebiliriz.Siz hayallerinizi bize anlatın, yeter!

Ek Hizmetler
Renkli kına ve bekarlığa veda eğlencelerimizin yanı sıra söz, nişan, baby shower ve doğum günü gibi özel günlerinizde de yanınızdayız. Davetlerinizin tüm ihtiyaçlarıyla ilgilenebilir, size en şık ve zarif atmosferleri yaratabiliriz. Kurumsal etkinliklerde de başarılımızı sürdürüyor ve açılış gibi etkinlikler yapabiliyoruz. Nişan davetleriniz için özel olarak tasarladığımız konseptlerimiz olduğunu da söylemeden geçmeyelim.

Gelin adaylarının memnuniyetini ön planda tutan Anadolu yakası kına organizasyon firmalarından biri olarak bütçelerini de düşünüyor ve erken anlaşmalarda indirimler sağlıyoruz. Tahayyül Organizasyon ekibimizle hayallerinize ortak olmak için buradayız. Siz de bu ayrıcalıkları yaşamak istiyorsanız, yandaki formumuzu doldurarak veya alttaki iletişim bilgilerimizi kullanarak bize ulaşabilirsiniz. En özel gününüz en önemli günümüz diyerek mutlu bir ömür diliyoruz!

İletişim

  • Adres:

    osmangazi mah. atayolu cad. no:8/4 samandıra/sancaktepe/istanbul

Tahayyül Organizasyon Yorumları (1)

5,0

Kalite

Personel

İletişim

Merve & Ahmet

Düğün Tarihi: 01.10.2022

Kalite 5,0 Personel 5,0 İletişim 5,0

Çok ilgili ve kibarlar her şeyle ayrı ayrı ilgilendiler indirim teklifimi bile kırmadılar çok teşekkür ederim sizleri bu özel günüme eşlik ettiğiniz için

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.