Sevgi Wedding

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Sevgi Wedding Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
5.000-7.500 TL

Sevgi Wedding Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Sevgi Wedding Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan, Davul show, Dilek feneri, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Zenne / oryantal

Sevgi Wedding Hakkında

Düğün, kına gecesi ve nişan gibi sevdiklerinizle bir arada olacağınız özel davetlere 2009 yılından beri Sevgi Wedding’in deneyimli ekibi olarak başarıyla destek oluyoruz. Profesyonel kadromuz ve özgün içeriklerimizle içinize sinen bir atmosfer yaratmayı ve sorunsuz bir hizmet almanızı sağlıyoruz.

Sevgi Wedding ailesi olarak kına organizasyonlarınız için kaliteli bir hizmet sunuyoruz. Eğlenceniz öncesi sizinle tanışarak nasıl bir etkinlik hayal ettiğinizi, bizden beklentilerinizi ve hizmet alacağınız mekanın özelliklerini tüm detaylarıyla öğreniyoruz. Sizden edindiğimiz bilgiler doğrultusunda bir konsept belirliyoruz. Sizden önce yaptığımız organizasyonlara dair örnekler sunarak aklınızda ortaya çıkaracağımız işe dair bir ön bilgilendirme olmasını sağlıyoruz. Belirlemiş olduğunuz konsept doğrultusunda mekan içerisinde birbirinden farklı ve etkileyici süslemeler yapıyoruz. Balonlar, şık şamdanlar, büyük vazolar, çiçek aranjmanları ve mumlar gibi çeşitli aksesuarlar kullanıyoruz. Örneğin bizden beyaz renk bir konsept istediyseniz yere beyaz bir halı sererek etrafını beyaz ve altın sarısı renklerin göze çarptığı sütunlarla donatıyor, mekan içerisinde özel bir yürüme yolu oluşturuyoruz. Sütun yerine mumlarda koyarak isteğinize göre değişikliğe gidebiliyoruz. Beyaz çiçekler ve organze tüllerle mekanın her tarafını süslüyoruz. Kına tahtınızın olduğu alanı ise göze çarpacak mor veya kırmızı gibi bir renk kullanarak LED ışıklarla aydınlatıyoruz. Böylelikle tüm dikkati o bölgeye veriyoruz. Kırmızı rengin ağırlıklı olarak kullanıldığı bir eğlence istiyorsanız ışıktan örtüye kadar aklınıza gelebilecek her detayın kırmızı ve tonları olduğu bir içerik oluşturuyoruz.

Siz de Ümraniye organizasyon firmaları arasında yer alan Sevgi Wedding ile iletişime geçmek istiyorsanız sayfa üzerinde yer alan bilgi formunu doldurarak bizimle kolayca irtibat sağlayabilirsiniz. Formu doldurduktan sonra “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklamayı lütfen unutmayın. Sizinle tanışmak ve hayallerinize ortak olmak için sabırsızlanıyoruz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.