Serra Kına Organizasyon

E-posta Gönder

  • Sancaktepe, İstanbul.

Ekiple Tanışın

Serra Kına Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
2.500-5.000 TL

Serra Kına Organizasyon Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Serra Kına Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan, Davul show, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Serra Kına Organizasyon Hakkında

Zevk sahibi gelin adaylarının istediği hemen her kına konseptini tasarlamak için İstanbul, Sancaktepe organizasyon firmaları arasında yer alıyoruz. Serra Kına Organizasyon ailesi olarak mutluluğunuz için çalışıyor, hayallerinizi süsleyen tüm ayrıntılarla müzik ve danslar eşliğinde kına merasimleri düzenliyoruz. Sizi yakından tanıyarak isteklerinizi öğrendiğimiz ön görüşme ile hiç vakit kaybetmeden hazırlıklara başlıyoruz.

Renk renk, model model kına tatlarımızı gördünüz mü? Geleneksel tarzlar için kırmızı tahtlar ile uyumlu karşılama panosu ve renkli cibinliklerimiz var. Pembe tonlarında, altın sarısı işlemeli ve beyaz modellerimiz de var. Her konsepte göre tasarladığımız kına köşesinde tahtlar ile uyumlu kına takımı ve mekan süslemeleri de yapıyoruz. Özellikle gelin yolu ve davet alanını özenle dekore ediyoruz. Bu sayede sizi kına köşesinde, tahtınızda; konuklarınızı da şık aksesuarlar ve renkli tüllerle süslediğimiz masalarda ağırlayabiliyoruz.

Serra Kına Organizasyon Sancaktepe’de gelin adaylarımıza bir haberimiz daha var! Benzersiz şıklığınızı ve kına konseptiyle uyumunuzu sağlayan kaftanınızı da temin ediyoruz. Onlarca renk ve model kaftan arasından istediğinizi seçebilirsiniz. Kına merasimi için el mumu, gül, taç, bileklik, tef ve davullar ile birbirinden güzel nedimelerinizi hazırlıyoruz. Arzu ederseniz; testi kırma, Hint kınası, Türk kahvesi gibi etkinlikleri de gerçekleştiriyoruz. Gerçekleştirmek istediğiniz ritüeller için damat bey ve nedimelere de kostüm temin ediyoruz.

Eğlenceyi rengarenk kemer, davul ve dans şovlarla taçlandırıyoruz. 2 ila 4 kişilik nedime ekibiyle gösterilere renk katıyoruz. Her zaman mutluluğunuz için çalışan ekibimizle birlikte kına hediyeleri, kuru ve yaş kına dağıtımlarını da yapıyoruz. Konuklarınızı en iyi şekilde ağlıyor, enfes tatlarla ikram sunumları da yapıyoruz.

Sancaktepe kına organizasyon şirketleri arasında bizi tercih ediyorsanız, Serra Kına Organizasyon iletişim formunu doldurabilirsiniz. Form sayfanın üst kısmında yer alıyor.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.