Senfoni Organizasyon

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Senfoni Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
5.000-7.500 TL

Senfoni Organizasyon Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Senfoni Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Davul show, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Senfoni Organizasyon Hakkında

Senfoni Kına Organizasyon olarak; “kına organizasyonu İstanbul Ataşehir‘de kime emanet edilir?” sorusunun cevabıyız. Vizyon sahibi, yenilikçi ve mükemmeliyetçi bakış açımızla size hayallerinizden bile daha görkemli bir kına hediye edebiliriz.

Kına organizasyonlarında sınır tanımıyoruz ve hep en iyisiyle günceli yapmak için hiçbir çaba ve masraftan kaçınmıyoruz. Ürünlerimizi, malzemelerimizi ve gereken her şeyi detaylı şekilde bünyemizde bulunduruyoruz. Her tarza ve zevke hitap edebilecek konseptler tasarlıyor ve gelinlerimize sunuyoruz. Roman konsepti, retro konsept, modern konsept, geleneksel, son derece şık VIP konsept gibi. Bunlarda kına kızlarımızın dans şovu koreografileri ve kostümlerinden tutun da müzik ve mekan süslemesine kadar her şeyi birbiriyle uyumlu olacak şekilde yapıyoruz.

Kına gecesini bize emanet eden gelinlerimize neler mi sunuyoruz? Saymakla bitmez ama biz yine de birkaç örnek verelim. Farklı modellerde kına tahtları, DJ ve kına müzikleri, mekan süsleme, kına tepsisi ve sepeti, dansöz, dans şovları, koreografili gelin çıkışı, konuk karşılama, hoş geldiniz panosu, arka fon, vinil baskı ile isim yazma, gelinin arkadaşlarına nedime kostümü ve daha niceleri.

Ayrıca özel şovlar eşliğinde kına yakma töreni de düzenliyoruz. Gelinlerimizin dilediği her şeyi gerçekleştiriyor ve damat basması, testi kırma gibi aklınıza gelebilecek her ritüeli eksiksiz yerine getirebiliyoruz.

Eğer paket halinde sunduğumuz kapsamlı hizmetlerimizin tamamında yararlanmak istemez ve bazı konularda ekipman ve ürünlerimizi kiralamak isterseniz de size yardımcı olabiliyoruz. Bunların başında ise kaftan ve bindallılarımız geliyor. Hepsi birbirinden güzel ve özel kaftanlarımız güncel olup yılın modasına uygun şekilde tasarlanmış kaliteli kostümler. Farklı modelleri, işlemleri, kumaşları ve renkleri ile her gelinin zevkine hitap edebiliyoruz. Aynı zamanda tahtlarımız da çokça tercih edilen ikinci ürünümüz.

Senfoni ailesi olarak sizinle çalışmayı ve size harika bir gece yaşatmayı çok isteriz. Ataşehir kına organizasyonu fiyatlarımız hakkında bilgi almak için yandaki formu doldurarak ulaşabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.