• Min. Fiyat
    5.000-7.500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Hayallerindeki kına organizasyonunu anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına organizatöründen fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

Sancak Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
5.000-7.500 TL

Sancak Organizasyon Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Sancak Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Hint kınası

Sancak Organizasyon Hakkında

Sevdiklerinizle doyasıya eğleneceğiniz her detayıyla kusursuz bir kına gecesi hayaliniz varsa, biz Sancak Organizasyon Ümraniye olarak bu hayalinizi gerçeğe dönüştürüyoruz.

Sancak Organizasyon ailesi olarak işini aşkla yapan, profesyonel ve zevk sahibi bir ekiple hizmet sunuyoruz. Bu ekibimizle yüzde yüz müşteri memnuniyeti anlayışıyla size en iyi hizmet sunmak için özenle çalışıyoruz. Kına geceniz için bindallınızdan Hint kınasına kadar her ihtiyacınızı profesyonel iş ortaklarımız sayesinde kolaylıkla temin ediyoruz.

Kına gecesi organizasyonunuz için hazırlıklara başlamadan önce sizin kına gecenize dair tüm hayallerinizi detaylarıyla öğreniyoruz. Ardından hazırlıklarımızın her aşamasında sizin bu hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek için hizmet veriyoruz. Yaptığımız ön görüşmelerde kına gecenizde uygulamamızı istediğiniz konsepti de öğreniyoruz. Hazırlıklarınız boyunca beraber belirlediğimiz bu konsepte bağlı kalarak organizasyonunuzun bir uyum içinde muhteşem görünmesini sağlıyoruz.

Kına gecenizde mekan süslemeleri ve dekor hizmetlerimizin yanında, kına geceniz boyunca her ihtiyacınızda bir bakış uzağınızda olacak kına ekibimizle de mutluluğunuza ortak oluyoruz. Davetlilerinizi gösterişli bir dans gösterisiyle karşılamak isterseniz, kına ekibimiz ile muhteşem bir dans gösterisiyle ve volkan şovlarla giriş yapabiliyorsunuz.

Kına merasiminiz için kına mumunuzdan, kına takımınıza kadar her türlü ihtiyacınızı temin ediyoruz. Kına tahtı köşenizi kına konseptinize uyumlu bir şekilde, kusursuz olarak hazırlıyoruz.

Kına merasiminin ardından hüzünlü havayı hemen dağıtıp davul şovlarımız ve dans gösterilerimiz ile eğlencenin temposunu iyiden iyiye arttırıyoruz. Gösteriler ve volkan şovlarla davetlilerinize adeta görsel bir şölen yaşatıyoruz.

Siz de eğlencenin hız kesmeden devam edeceği, her detayıyla muhteşem bir kına gecesi organizasyonu için; sayfanın yanında bulunan fiyat teklif formunu doldurarak hakkımızda daha fazla bilgi edinebilir ve Sancak Organizasyon İstanbul kına organizasyonu fiyatlarımızı öğrenebilirsiniz.

İletişim

  • Adres::

    Ümraniye/İstanbul

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.