Pınar'la İlk Adım Organizasyon

0212 963 2180

E-posta Gönder

 • Bakırköy, İstanbul. Haritada Gör

 • Hızlı firma 24 saat içinde cevap veriyorlar

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi
%21 i̇ndirim

Son gün 31/07/2022

Safir Kına Paketi %20 İndirimli 1.500TL!

-Standart Gelin Tahtı -Standart Sehpa -Gelin Çıkış Kaftanı -Gelin... devamı 

Pınar'la İlk Adım Organizasyon Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  3.000-4.000 TL

 • Aksesuar Kiralama

Pınar'la İlk Adım Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Bindallı / Kaftan, Davul show, Gelin hamamı, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen, Zenne / oryantal

Pınar'la İlk Adım Organizasyon Hakkında

Dekorasyondan kına tahtına, teflerinden kaftanına hayal ettiğiniz gibi hazırlanacak bir kına gecesi yaşamaya hazır mısınız? Ya da en sevdiğiniz arkadaşlarınızla çok şık ve renkli bir bekarlığa veda partisine ne dersiniz? Tüm özel günlerinizde size mutlulukla hizmet veren Pınar'la İlk Adım Organizasyon ekibi olarak biz sizi eğlendirmeye hazırız! Profesyonel ve kaliteli bir hizmet alarak unutulmaz bir gece deneyimlemek istiyorsanız, gelin tanışalım!

Deneyim
Birbirinden özel Bakırköy kına organizasyonlarıyla uzun yıllardır davet ve eğlence sektöründe bulunan bir firmayız. Aktif olarak 4 yıldır başarılı organizasyonlara imza atıyoruz. Her zaman alternatif bir planımız ve çözümlerimizin olması sayesinde çiftlerimiz bizden memnuniyetle söz ediyor. İşimizi severek yaptığımızı söyleyebiliriz. Bize gelen çiftlerimiz için her şeyi kolaylaştırarak onlara sadece çok eğlendikleri bir kına veya bekarlığa veda partisinin anılarını bırakıyoruz.

Hizmetler
Pınar'la İlk Adım Organizasyon’da kişiye özel konseptler hazırlıyoruz. Kına gecenizi şekillendirirken sizin ve hatta ailelerinizin düşüncelerine dikkatle dinleyerek bir konsept oluşturabiliriz. Aklınızda otantik, yöresel, Osmanlı veya Hint temalı gibi özel bir konsept varsa onun üzerine de yoğunlaşabilir, geliştirmeler yapabiliriz. Size standart paketler sunmak yerine, paket ve hizmetlerimizi genişleterek taleplerinizi kelimenin tam anlamıyla karşılayacak şekilde sunuyoruz.

Kına paketlerimizde kına ekibi, kına süslemesi, kına takımı ve kına töreninize dair tüm ihtiyaçlarınızı bulabilirsiniz. Paketlerimizde pek çok kına konsept alternatifimiz bulunuyor. Gelin hanımlara özel kaftan koleksiyonumuz ise oldukça zengin. VIP paketlerimizde kişiye özel kaftanlar da sunabiliriz. Bu paketlerimizde size özel bir kaftan yaptırabiliriz. Kına gecenizi gerçekten de yöresel bir kıyafetle geçirmek istemez misiniz?

Dekorasyon / Süsleme
Avrupa yakası kına organizasyonlarımızda çiftlerimiz istedikleri konsepti belirledikten sonra her türlü dekorasyon desteğini veriyoruz. Napolyon sandalyeler, şık cam aksesuarlara eşlik eden mumlar, kına gecelerinin olmazsa olmazı kırmızı güller ve tüllerle süsleyebileceğimiz mekanı bambaşka bir atmosfere taşıyoruz. Kına tahtınızı da çok gösterişli detaylarla hazırlayabiliriz. Özellikle göz alıcı bir kına gecesi düşlüyorsanız golden uzun şamdanlar ve detaylarla hoş bir atmosfer yaratabiliriz.

Ek Hizmetler
Kına ve bekarlığa veda gecelerinizde olduğu kadar nişan, sünnet ve düğünlerinizde de Pınar'la İlk Adım Organizasyon markamızla fark yaratıyoruz. Hayatınızda bir daha tekrarı olmayacak en özel davetlerinizde yanınızdayız. Ekibimiz özel davetlerinizin tüm sorumluluğunu üstlenerek size sadece gecenin tadını çıkarmayı bırakıyor. Dillere destan bir kına gecesinden sonra muhteşem bir düğün yaşamayı siz de hak ediyorsunuz.

Yıllarca akıllardan çıkmayan kına ve bekarlığa veda organizasyonları için ihtiyacınız olan işini profesyonel yapan bir ekiptir. Ve biz Pınar'la İlk Adım Organizasyon’da işimizi kaliteli ve farklı bir hizmet anlayışıyla yapıyoruz. Güzel hatırlamak istediğiniz bir kına gecesi için alttaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz. İstanbul kına organizasyon paketlerimizle ilgili bilgi almak isterseniz, yandaki formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İletişim

 • Telefon: 0212 963 2180
 • Adres:

  Bakırköy.İstanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Pınar'la İlk Adım Organizasyon Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.