• Min. Fiyat
    5.000-7.500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Hayallerindeki kına organizasyonunu anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına organizatöründen fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Pembe İmza Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
5.000-7.500 TL

Pembe İmza Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Pembe İmza Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan

Pembe İmza Hakkında

Hayalinizdeki kına gecesini size sunacak bir yer için Pembe İmza Kına Organizasyon’u tercih edebilirsiniz.

Uzun yıllardır organizasyon işiyle ilgileniyoruz. En eski Türk geleneklerinden bir tanesi olan kına törenleri için özenli ve titiz çalışmalar yapıyoruz. Daha önce çalıştığımız pek çok gelin adayının yapmış olduğumuz çalışmalardan memnun kalmasını da göz önünde bulundurarak işimizi iyi yaptığımızı düşünüyoruz. Hayalinizdeki kına törenini eğlenceli ve unutulmayacak bir şova dönüştürmek isterseniz sizi de Pembe İmza kına ekibiyle çalışmaya davet ediyoruz.

Düğün hazırlıkları sizi çok yormuş ve fazla zamanınızı almış olabilir. Kına geceniz için ne yapacağınızı bilmiyorsanız ya da henüz hazırlıklara başlamadıysanız her şey ile A’dan Z’ye ilgilenecek bir kadroya sahip olduğumuzu öncelikle belirtmiş olalım. Kına töreniniz öncesi sizinle tanışıyoruz ve hayalinizdeki konsepti öğreniyoruz. Kırmızı rengin ağırlıklı olduğu klasik bir gece ya da roman ve hint konseptlerinin olduğu bir kına merasimi tercih edebilirsiniz. Tanışmamız esnasında konuşmalarımızla sizi yakından tanıyarak en uygun konsepti size sunuyor ve daha önce yapmış olduğumuz çalışmalardan örnekler sunarak karar vermenizi kolaylaştırıyoruz.

Kına mekânınızı muhteşem dekorlarla süslüyoruz. Tahtı alanın en göze çarpan noktasına kurarak davetlilerin ilgisini topluyoruz. Tahtın yanına nedime koltuklarını yerleştirerek sarayın sultanı gibi hissedeceğiz şovunuzun görsellerini yavaş yavaş tamamlayama devam ediyoruz. Davul ve teflerle gelin çıkışınızı yaparak sizi davetlilerininiz olduğu salonunuza yönlendiriyoruz. Ayrıca yelpaze gösterisi de yapıyoruz. Tüylü kırmızı yelpazelerin altından gülümseyerek geçiyorsunuz. Hem siz hem de konuklarınız için eğlencenin başladığının sinyallerini vermiş oluyoruz. Sağladığımız hizmetler içerisinde gelin bindallısı, duvağı, arkadaşlarınız için bindallı, tefler, halay mendilleri, nedime taçları, damat yelek takımı ve renkli kuşak oyunu için rengarenk kumaşlardan oluşan belinize bağlayıp dans ettiğiniz kuşak bulunuyor. Kına yakma seremonisini de bir şov içerisinde yapıyoruz. Kına ekibimizin muhteşem dans gösterileri ile gece boyu size ve davetlilerinize unutulmayacak görsel bir şölen yaşatıyoruz. Organizasyon boyunca her daim yanınızda olarak herhangi bir aksiliğin ortaya çıkmasına engel oluyor ve her şeyi kontrol altında tutuyoruz.

Pembe İmza hakkında daha ayrıntılı bilgi almak ve fiyat tekliflerini öğrenmek için sayfanın üst kısmında yer alan iletişim formunu eksiksiz bir şekilde doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

  • Adres::

    Akşemsettin Mah. Hocaefendi Sok. No:6/A Fatih

  • Haritadaki Konumu

    Pembe İmza Yol Haritası

Pembe İmza Yorumları (6)

Şeyma & Kemal

Düğün Tarihi: 16.10.2015

o kadar süperlerdiki romanından tutun yelpaze gösterilerine sahneye çıkıp onları yaptırmalarına mı dersiniz tatlılıklarına mı dersiniz anlatamma ama en çok teşekkür ediceğim kişi Ezgi BAŞARMIŞ

Özlem

Düğün Tarihi: 30.09.2015

Düğün.com üzerinden anlaştı

Birçok kişiye tavsiye ettim ve tercih ettiler. Organizasyon başlı başına mükemmel. Dizayn süslemeler muhteşem.Sahipleri eğlenceli işi bilen anlayışlı çok profesyonel bir ekip. Hiç beni zorluğa sokmadılar. herşeyi onlar ayarladılar stressiz olarak geçirdim. Bana sadece kınama gidip eğlenmek kaldı.

Seval & Yasin

Düğün Tarihi: 12.09.2015

Düğün.com üzerinden anlaştı

Çooookkkkk sempatik, çooookkkk ilgili ve bilgili, çooookkk sıcakkanlı bu ekiple arkadaşım sayesinde tanışmış olmaktan dolayı mutluyum :) siz ne istediğinizi söyleyin, onlar kat kat fazlasını sunsunlar. Yanında da kahve ve sohbet bonusuyla;)

Hasret & Mehmet

Düğün Tarihi: 12.04.1994

Ezgim ve ekibi organizasyon şirketinden ziyade oldukça uyumlu bir takım. Bilmedikleri bir mekana ve oradaki insanlara olan uyumları, ilgileri ve samimiyetleri gerçekten taktir edilmelik. Ve her biri sen söylemeden demek istediğini anlıyor. Bir gelin ne ister, o gün onun için daha ne kadar güzel ve... devam 

Tuğçe & Bakırcı

Düğün Tarihi: 16.04.2017

bütün sıcak kanlılığı ve güler yüzüyle bizi showroomda saatlerce dinleyip tüm ayrıntılarıyl birebir kendisi ilgilenen Ezgi Hanım'a ve kına gecemin coşkusunun 1 saniye bile azalmasına fırsat vermeyen o mükemmel ekibine çooooook teşekkür eder tüm gelin adaylarına tereddütsüz gözünüz kapalı... devam 

Yeşim & Hüseyin

Düğün Tarihi: 15.08.2015

Ezgicim herşey çok güzeldi.sen ve ekibine tekrardan çok teşekkür ediyorumm:)Muhteşem bir kına gecesi oldu sayenizde iyi ki vardınız ve iyi ki sizi seçmişim. gelin çıkışında ki konfetiler volkanlar ve müthiş davulcunuz sayesinde herkes uzun süre kulaklarınızı çınlattı

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.