Pembe Düşler Organizasyon

1 Yorum

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Pembe Düşler Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
2.500 TL'den az

Pembe Düşler Organizasyon Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Pembe Düşler Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan, Hint kınası, Kına mumu, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Pembe Düşler Organizasyon Hakkında

İstanbul Bahçelievler’de bulunan firmamız düşlerinizi süsleyen kına gecesi organizasyonlarını tam da hayal ettiğiniz ortamlarda hayata geçiriyor!

Pembe Düşler Organizasyon olarak bizim en değer verdiğimiz konu hayalini kurduğunuz şeyleri sizin için gerçekleştirebilmek. Adımızı da bu ilkemizden aldığımızı söyleyebiliriz. Yıllardan beri kına gecesi, sünnet düğünü, balo ve nişan gibi pek çok organizasyonu başarı ile düzenledik. Pembe Düşler Organizasyon İstanbul olarak bunu yapabilmemizi sağlayan şey ise güler yüzlü ve çalışkan ekibimiz. Bu ekip sayesinde hayallerinizi gerçeğe dönüştürebiliyoruz!

Peki bu süreç nasıl işliyor?

Öncelikle kına gecenizi bizimle düzenleme isteğinizi ilettiğiniz andan itibaren organizasyon sorumlumuz ile iletişim içinde oluyorsunuz. Organizasyon sorumlumuz geceye dair tüm istek ve fikirlerinizi öğreniyor ve bu istekler doğrultusunda ekibimiz gerekli hazırlıkları yapmaya başlıyor. Örnek vermek gerekirse gecenizi Prenses konseptinde düzenlemek istiyorsunuz. Bu konseptte mekân pembe ve tonu tüllerle süsleniyor. Böylece adımıza da en çok yakışan pembe düşlerinizi andıran bir ortamda kendinizi buluyorsunuz. Kına tahtı ve cibinliğinden tutun, kına tepsisi, kına minderleri ve kına takımına kadar her şey bu konsepte uygun dizayn ediliyor. Bu sayede görsel bütünlüğün olduğu gerçek bir konsepti hayata geçirme fırsatına erişiyoruz. Pembe Düşler Kına Organizasyon olarak gecelerin ferah bir ortamda misafirlerinize eğlenme imkânı sunmasına da özen gösteriyoruz. Bu sebeple oturma düzeninizi hem oturan misafirleriniz hem de dans edip eğlenmek isteyen misafirlerinize yeterli alan olacak şekilde düzenliyoruz.

Düğününüz öncesinde bolca eğlenerek sevdikleriniz ile keyifli bir gecenin keyfini yaşayacağınız kına gecesi organizasyonunuzu bizimle hayata geçirmek istiyorsanız yapmanız gereken çok kolay. Sayfada bulunan iletişim formunu eksiksiz olarak doldurarak ‘’Ücretsiz fiyat teklifi al’’ butonuna tıklayabilirsiniz. Bu sayede fiyat tekliflerimizden haberdar olarak gecenize dair isteklerinizi bize iletebileceksiniz!

İletişim

  • Adres:

    Bahçelievler/İstanbul

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Pembe Düşler Organizasyon Yol Haritası

Pembe Düşler Organizasyon Yorumları (1)

Bu firmayla mı çalıştın? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

5,0

Kalite

Personel

İletişim

Tuba & Mustafabaş

Düğün Tarihi: 29.08.2020Kinamda o kadar yardımcı oldular ki teşekkür ederim 🙂

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.