Kına ve Bekarlığa Veda Organizasyon İstanbul

Ness Organizasyon

  • Min. Fiyat
    5.000 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Hayallerindeki kına organizasyonunu anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına organizatöründen fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ness Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
5.000 TL'den az

Ness Organizasyon Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Ness Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan

Ness Organizasyon Hakkında

Kına gecesi yapmak istiyorsunuz ama çok da klasik olmasın diyenlerden misiniz?

Gelenekselleşen bu organizasyonu kına trendlerine uygun bir şekilde tasarlamak harika olmaz mıydı?

Belki bir bekarlığa veda organizasyonu belki de ellerinizde hint kınasıyla gecenizi süsleyen trend kına müzikleri…

Ness Organizasyon ekibi olarak 5 yıldır yarınlar yokmuşçasına eğlenerek bu geceyi geçirmek isteyen, bindallıyla sahneyi bir yıldız gibi parlatan gelin adaylarıyla çalışıyoruz. Daha otantik bir atmosfer yaratmak, daha keyifli bir gece kılmak için çalışıyoruz…

Siz hayal ediyorsunuz bizse hayallerinizi süslüyoruz.

Kaliteli bir zevkin eserinin kaliteli görseller olduğunu biliyoruz. Yaptığımızsa; ekip olarak size bu kaliteyi sunmak. Hem de her detayıyla…

Sağladığımız tüm hizmetleri kiralayabileceğiniz gibi paket olarak da almanız da mümkün aynı zamanda. Minimum 1000 TL’den başlayan paket fiyatlarımız ya da dilediğinizde kiralayabileceğiniz ekipmanlarımız… Bizim için önemli olansa sizin bu keyifli gece için ne istediğiniz.

Sizin için sunduğumuz hizmetlerden bahsetmek istiyorum biraz da…

İlk olarak bindallı için arayışa girmenize gerek olmadığını söylemek istiyorum. Bunun geceyle ilgili en önemli soru işareti olduğunun farkındayım… Mevcut bindallı modellerimizden dilediğinizi seçebilirsiniz, üstelik bu sayede tekrar bir bindallı arayışına girmenize gerek de kalmaz.

Geceniz için özel kına müziklerini ayarlayabilir; dilerseniz davul show dilerseniz kına ekibimizle belki de dilerseniz her ikisiyle gecenizi daha eğlenceli kılabiliriz.

Kına takımı, kına tepsisi ve kına mumu… Bu ufak detaylar için tekrar koşturmacaya girmenize gerek yok! Geniş arşivimizden dilediğinizi seçip kına gecenizde kullanabilirsiniz.

Bunların yanında gelin hamamından, zenne showa kadar tüm özel istekleriniz için yanınızda olan ekibimize dilediğiniz hizmeti anlatmanız bizim için yeterli olacaktır. 1000 TL’den başlayan kına organizasyon paket fiyatlarımızdan sizin için uygun olanı seçiyorsunuz ve sizin için çalışmalarımıza başlıyoruz.

Gece sonundaysa yorgun olduğu kadar mutlu ve memnun yüzlerinizi görmenin sevinciyle ertesi gün bambaşka bir aşk hikayesi için uyanıp yola koyuluyoruz.

Siz de bu neşeli gecenizle ilgili tüm detayları sizin yerinize düşünecek bir ekiple geçirmek istiyorsanız formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    Halkalı/İSTANBUL

  • Haritadaki Konumu

    Ness Organizasyon Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.