• Min. Fiyat
    5.000 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Hayallerindeki kına organizasyonunu anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına organizatöründen fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Neslihan Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
5.000 TL'den az

Neslihan Organizasyon Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Neslihan Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan

Neslihan Organizasyon Hakkında

Yılların verdiği deneyim, profesyonel kadroyla unutulmaz organizasyonlara Neslihan Design adı altında imza atıyoruz. Düğün, nişan, söz ve daha birçok özel günde sizinle buluşuyoruz. Şimdi de geleneksel kına gecelerini düzenliyor, farklı konseptlerde organize ediyoruz.

Kına gecesi organizasyon akışını beraber belirliyoruz. Peki, geceniz nasıl başlıyor ve bitiyor? Hemen anlatalım.

Mekân fark etmeksizin istediğiniz her yere gelebiliyoruz. Seçmiş olduğunuz mekânın girişine kırmızı halımızı konumlandırıyor, kişiye özel olarak tasarladığımız karşılama panosunu yerleştiriyoruz. Karşılama personellerimiz burada beraber seçmiş olduğumuz ikramları dağıtıyorlar. Girişte bulunan kına masasının üzerini özel hediyeliklerle konumlandırıyoruz. Kına masanızı da süslemek için şamdan, çiçek aranjmanı, pullu örtüler kullanıyoruz.

Davetlileri özel olarak hazırladığımız masalara buyur ediyor, konseptinize uygun şekilde renklendiriyoruz. Davetlileriniz yerini aldıktan sonra nedimelerinizle birlikte salona giriş yapıyorsunuz. Eğer ben davul şov eşliğinde salona giriş yapmak istiyorum derseniz hemen yerine getirebiliriz. Üstelik nedime kızlarımızla özel dans gösterileri de yapabilirsiniz. İster beyaz isterseniz de mor renklere sahip mekân düzenlemesine uygun olarak giyinen nedime kızlarımız davetlilerinizin ihtiyaçlarını karşılamak için gece boyunca salonda bulunuyor.

Kına tahtı ve cibinliğini mekânın her yerinden görünebilecek şekilde yerleşiyor, bu alanda kına yakma merasimini gerçekleştiriyoruz. Kına yakma seremonisi için arkadaşlarınıza tef, mum, el gülü dağıtıyoruz. Üstelik tüller ve mendillerle de güzel bir görüntü elde ediyoruz. Davul çalan arkadaşlarımız merasimi başlatıyor.

Kına yakma merasimini sonlandıktan sonra günümüzde popüler olan testi kırma oyununa geçiyoruz. Özel bir alan oluşturuyor, damat beyin katılımıyla da güzel bir eğlenceye sahip oluyorsunuz. Dahası eğlence son sürat devam etsin diye en güzel şarkıları müzisyenlerimiz seslendiriyor.

Eğer siz de gecenizi Neslihan Design’e emanet etmek isterseniz Kartal kına organizasyon firmaları arasında yer alıyoruz. Sayfanın üst kısmında yer alan iletişim formunu doldurabilir, “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz. İdeal bir kına gecesi Neslihan Design ile mümkün!

İletişim

  • Adres::

    Şahlan Sokak, 6A, Yakacık Yeni, Mah. 34882 İstanbul

  • Haritadaki Konumu

    Neslihan Organizasyon Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.