Mel Events Beyond Dreams

E-posta Gönder

 • Bakırköy, İstanbul.

Ekiple Tanışın

Mel Events Beyond Dreams Fiyatlandırma

 • Minimum Paket Fiyatı

  2.500-5.000 TL

Mel Events Beyond Dreams Genel Özellikler

 • Aksesuar Kiralama

Mel Events Beyond Dreams Sıkça Sorulan Sorular

 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Bindallı / Kaftan, Davul show, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Mel Events Beyond Dreams Hakkında

Düğününüz öncesinde, arkadaşlarınız ile stresini atacağınız ve doyasıya eğleneceğiniz kına geceniz için profesyonel bir organizasyon firması arayışında iseniz, doğru adrestesiniz. Mel Events Beyond Dreams adıyla faaliyet gösteriyor; Bakırköy kına gecesi organizasyon firmaları arasında en önde geliyoruz. Yılların deneyimi ve sağladığımız başarılar ile İstanbul’un gözde firmalarından biri olduğumuzu söyleyebiliriz.

Başarımızı daha da arttırmak ve size her zaman daha iyi şekilde hizmet verebilmek için sizlerden aldığımız dönütler doğrultusunda kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz. Tabii bu noktada sadece sizlerden gelen dönütler ile yetinmiyoruz. Organizasyon alanında dünyadaki ve ülkemizdeki her türlü yeniliği ve gelişmeyi takip etmeye çalışıyoruz. Her sene yeni konseptler ve yeni fikirler ile karşınıza çıkarak farklı temadaki çalışmalara imzamızı atıyoruz.

Peki kına geceniz için hangi hizmetleri sunuyoruz?

Öncelik olarak sizin için bir konsept geliştirmesi yapıyoruz. Çünkü hangi konsept ile kına gecenizi gerçekleştirmek istediğiniz bizim en önem verdiğimiz konulardan biri. Son yıllarda gelin adaylarının oldukça talep ettikleri roman, Osmanlı saray konsepti ve Hint konseptleri gibi farklı ve renkli organizasyon türlerimiz arasından tarzını yansıtan temayı seçebilirsiniz. Dilerseniz sizin için daha farklı bir konsept de geliştirebiliriz pek tabii. Dediğimiz gibi; sizin istek ve arzularınız bizim için her şeyin üzerinde.

Davet mekânınızı geceye hazırlarken belirlediğimiz konseptteki dekor ürünlerimizi kullanıyoruz. Özellikle kına gecelerinin olmazsa olmazı diyebileceğimiz taht modellerimiz de yine konseptlere göre epey farklılık göstermekte. Roman konseptleri için fuşya ve mor gibi daha canlı renkleri tercih ederken, Osmanlı saray konsepti için kırmızı ve lacivert renklerini tercih ediyoruz. Eğer sadeliği seven bir gelin adayı iseniz de tahtınızı çiçekler ve tüller kullanarak hazırlıyoruz.

Mekânınızı geceye hazırlamanın yanı sıra daha pek çok hizmet türümüz ile her türlü isteklerinize cevap verebileceğimizi belirtmeden geçmeyelim. Eğer siz de bu özel günde Mel Events Beyond Dreams’i tercih ederek kendinizi özel hissetmek isterseniz; hemen formu doldurun ve bizimle iletişime geçin!

İletişim

 • Adres:

  Basınköy mah. Leylak sk. No:6/1. Florya Bakırköy / İSTANBUL

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.