Marjinal Organizasyon

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Marjinal Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
2.500 TL'den az

Marjinal Organizasyon Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Marjinal Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan, Dilek feneri, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Marjinal Organizasyon Hakkında

Farklı ve sıra dışı kına geceleri için tercihiniz Marjinal Kına Organizasyon olsun!
Yıllardır bu sektörde faaliyet gösteriyor, gelin adaylarını mesut etmeyi birinci amacımız olarak belirliyoruz. Bu özel günde hem stres atacak hem de ailenizle beraber keyifli saatler geçireceksiniz. Düğün süreci oldukça yoğun ve heyecanlı geçiyor. Düğünü organize etmek için tüm zamanınızı harcarken kına gecenizle ilgilenemiyorsunuz. Endişelenmeyin, Marjinal Kına Organizasyon olarak tüm süreci yönetecek, istediğiniz gibi bir gece tasarlayacağız.

Kına gecesi organizasyonları için sunduğumuz birçok hizmet var. Peki, bunlar neler?

Her konsepte uygun şekilde kına tahtınızı tasarlayabiliyoruz. İster altın varak işlemeleri ve kırmızı tülleriyle bir Osmanlı tahtı isterseniz de gümüş ve beyaz detayların bulunduğu sade bir taht tercih edebilirsiniz. Her şeyi belirlediğiniz konsepte uygun olarak hazırlıyoruz.

Kına öncesinde bir araya geliyor, organizasyon akışınızı planlıyoruz. “Hangi konsepti seçmeliyim?”, “Kapalı bir salonda kına gecesi organize edeceğim, uygun konsept hangisi olmalı?” diye düşünmenize gerek yok. Bilgi birikimimiz sayesinde ideal konsepti önerecek, danışmanlık hizmeti de vereceğiz.

Kına ekibimiz içerisinde yer alan dansçılarımız konseptinize uygun dans gösterileri hazırlıyorlar. Böylece görsel açıdan da gecenizi bir şölene dönüştürüyoruz.
Nedime kızlarımız mekâna giriş anında yanınızda oluyor. Böylece tüm ihtiyaçlarınızı karşılıyorlar.

Kına yakma merasimi için özel kına tepsisi, sepeti, eldiveni sağlıyoruz.

Damat beye özel davul hazırlıyor, çalması için özel ders bile verebiliyoruz.

Bindallı, kaftan, özel kına elbisesi gibi hizmetlerimiz de bulunuyor. Her beden ve renkte temin edebildiğimiz kına elbisenizde de bizim imzamızı taşıyacaksınız.
Eğer siz de Arnavutköy kına organizasyon firmaları arasında tercih yapmak üzereyseniz bizimle iletişim kurmadan karar vermeyin. Hakkımızda daha fazla bilgi almak için sayfanın üst kısmında yer alan formu doldurabilir, “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    Arnavutköy Mah. Polat Sokak No: 3/4 İstanbul

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Marjinal Organizasyon Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.