Kına ve Bekarlığa Veda Organizasyon İstanbul

Lidya Kına Organizasyon

  • Min. Fiyat
    7.500-10.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Hayallerindeki kına organizasyonunu anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına organizatöründen fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Lidya Kına Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
7.500-10.000 TL

Lidya Kına Organizasyon Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Lidya Kına Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına ekibi

Lidya Kına Organizasyon Hakkında

2013 yılında kurduğumuz firmamız Lidya Kına Organizasyon ile sektöre hızlı bir giriş yaptık. O güne kadar tespit ettiğimiz eksiklikler ve değişmesi gerektiğini düşündüğümüz detaylar ile ilgili çalışmalar yaptık ve sağlam bir şekilde faaliyet göstermeye başladık. Kendimize kurduğumuz deneyimli, alanında uzman ve işini severek yapan ekibimiz sayesinde kısa sürede kendimizi ve hizmet kalitelimizi kanıtlayarak rüştümüzü ispat ettik. Bugün, organizasyonunu üstlendiğimiz sayısız etkinlik ve birbirinden güzel çiftlerimizden elde ettiğimiz harika geri dönüşler sayesinde ilk günkü heyecanla çalışmaya devam ediyoruz. Dünya trendlerini takip ederek kendimizi sürekli geliştirmeyi de ihmal etmediğimizi bilmenizi isteriz.

Organizasyon dünyası çok büyük ve kapsamlı bir şey olduğu için biz bunun en güzel alanlarından bir tanesi olan kına geceleri ile ilgili çalışıyoruz. Çok uzun yıllardır geleneklerimizde var olmuş ve hâlâ eksilmeden hatta artarak devam eden ritüelleri ile birlikte gösterişli kına gecelerini severek düzenliyoruz. Çiftlerimiz için her detayı en ince ayrıntılarına kadar düşünüyor ve gelinlerimizin o geceye dair hayal ettikleri her şeyi layığı ile hayata geçiriyoruz. Tüm hizmetlerimizi her zevke ve bütçeye göre değişen paketler halinde isimlendirerek kategorize ettik ve bizi tercih eden çiftlere bu paketleri sunarak seçim yapmalarına yardımcı oluyoruz.

İçerikleri değişmekle birlikte paketlerimizde ne gibi detaylar var diye merak ediyorsanız bahsedelim. Karşılamada lokum ikramı, kostümlü kına kızları, dans şovları, cibinlik, halı ve minderiyle birlikte kına tahtı, kadın DJ ve müzikler, davul ve bendirler, geline bindallı, duvak ve eldiven, damada padişah kostümü, kına tepsisi, arkadaşlara kaftan, mumlar, el gülleri, Shakira kemeri, tef ve taçlar, dağıtılacak kuru kınalar, yakılacak yaş kına, fotoğraf ve video çekimi, oryantal, Hintkınacısı, kahveci güzeli ve çok daha fazlası.

Lidya ekibi olarak Üsküdar kına organizasyon firmaları arasında bize güvenebilir ve yandaki formu doldurarak da ulaşıp fiyat teklifi alabilirsiniz.

İletişim

  • Adres::

    Burhaniye, Yıldırım Beyazıt Sk. 35 A, 34676 Üsküdar/İstanbul

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.